Predikcia ceny Ravencoinu: Pôjde RVN hore?

Odvetvie kryptomien je divoký svet, v ktorom sa deje takmer čokoľvek. Nové projekty sa objavujú takmer každý deň, pričom väčšina z nich stavia na tom, čo Bitcoin začalo pred mnohými rokmi..

Ako sa priemysel rozvíjal, objavili sa určité mince, ktoré majú prípady použitia, ktoré sa výrazne líšia od bitcoinov, etherea, litecoinov, zvlnení, EOS a ďalších špičkových kryptoaktív. Mince Ravencoin sú jednou z týchto mincí, nie sú však navrhnuté tak, aby boli platobnou menou ako bitcoin, a majú svoj vlastný jedinečný prípad použitia.

Toto aktívum však má niekoľko kľúčových podobností s bitcoínmi, napríklad v porovnaní s 21 miliónmi bitcoinov v bitcoine je iba 21 miliárd tokenov RVN. Ale len preto, že zdieľa určité podobnosti s bitcoinmi a vybojoval si svoje vlastné inovatívne miesto na trhu s kryptomenami, neznamená to nevyhnutne, že je to vynikajúca investícia.

Táto príručka ponúkne pohľad na technickú analýzu Ravencoinu, poskytne rôzne realistické predpovede cien Ravencoinu od odborníkov a pokúsi sa odpovedať na otázku „zvýši sa cena Ravencoinu“ v budúcnosti?

Čo je to Ravencoin? Získajte informácie o potenciálnom raste Ravencoinu

Ravencoin je v prvom rade obchodovanie s kryptomenami pod symbolom RVN. Bežne sa obchoduje proti USD a BTC na burzách s kryptomenami a platformách na obchodovanie s kryptomenami. Bola spustená 3. januára 2018, práve vtedy, keď sa začal trh s medveďmi kryptomeny.

Kryptomena Ravencoin je blockchain navrhnutý tak, aby užívateľom umožňoval vytvárať a prenášať digitálne aktíva z typu peer-to-peer. Majetok môžu prenášať aj iné blockchainy, ale sú pomalé a nie sú na tento účel ideálne, pretože neboli na túto úlohu vyslovene navrhnuté..

Ravencoin je možné použiť na vydávanie tokenov majetku pre čokoľvek od akcií nehnuteľností a spoločností až po zberateľské predmety z videohier a body komunity. Každý môže vytvárať nové aktíva pomocou Ravencoinu, ale musí na to spáliť tokeny.

Projekt s otvoreným zdrojovým kódom nemá dobre zavedený tím alebo vývojovú základňu a namiesto toho ho vedú iní hlavní vývojári, ako napríklad Bruce Fenton z The Bitcoin Foundation. Vďaka svojej potenciálnej predpokladanej hodnote si však získala finančnú podporu a podporu od zástancov kryptomien a generálneho riaditeľa spoločnosti Overstock Patricka Byrna..

Ravencoin je hard fork bitcoinového blockchainu a používa podobný model UTXO. Má jednu z lepších predpovedí cien vidlíc v porovnaní s aktívami ako Bitcoin Cash, Bitcoin SV a ďalšími. Líši sa v celkových maximálnych dodávkach Ravencoinu 21 miliárd oproti 21 miliónom BTC, čo je rýchlejší čas generovania blokov, iba jedna desatina bitcoinov, a používa iný ťažobný algoritmus na zabránenie ťažbe ASIC.

Problémy s odmeňovaním Ravencoinu začali na 5 000 mincí RVN. Ravencoin nebol vytvorený ako súčasť počiatočnej ponuky mincí a bez predbežnej ťažby. Na rozdiel od Ripple, Ethereum a ďalších špičkových projektov, tokeny RVN nie sú v držbe zakladateľov v skupine, ktorá sa vynára nad trhom ako potenciálna distribúcia.

Najprv, aby sa vytvoril nový token, musí byť spálené množstvo RVN a zvolený názov tokenu. V čase výroby tokenov je možné vybrať celkovú ponuku a budúce vydanie.

Aktuálna cena dnes v čase písania tohto článku je 0,017 dolára, čo altcoin radí na 89. miesto v prvej desiatke kryptomien podľa trhovej kapitalizácie. Cena zajtra môže byť čokoľvek. Špekulácie však poukazujú na enormný predpokladaný rast. Podľa prognóz založených na technickej analýze je výhľad na dlhodobú hodnotu majetku zmiešaný.

Mince Ravencoin začala svoju cestu v roku 2018, práve keď kryptomena vyskočila a začal sa medvedí trh. História cien kryptotrhov začala na začiatku roka 2018 o niečo viac ako cent, rovnako ako CoinMarketCap začal agregovať údaje o tokene RVN.

Na vrchole v júni 2019 dosiahla kryptomena Ravencoin maximum 0,073 dolára za token RVN a trhovú kapitalizáciu 250 miliónov dolárov. Od tej doby to však opäť spadlo tam, kde to začalo. Ale tak doteraz sa Ravencoin správal. Technická analýza ukazuje, že Ravencoin prudko zvyšuje a prináša investorom obrovské zisky a výnosy, ale takmer vracia celý pohyb nahor a končí na minimách. Zmení sa tento historický prípad niekedy, alebo bude Ravencoin stále klesať na najnižšie hodnoty a nikdy nezíska potrebnú dynamiku na splnenie vysokých dlhodobých predpovedí cien a potenciálnych prognóz rastu, ktoré mnohí očakávajú, že dosiahne?

Pozitívne správy o Ravencoine sú pravdepodobne potrebné na to, aby sa trend Ravencoinu zmenil späť na pozitívny a opäť sa stal ziskovým. Až potom sa môže vrátiť k dodržaniu predpovedaného minimálneho odhadu rastu, ktorý experti predpovedajú.

Predpovede cien Ravencoinu a odborné prognózy

Podľa odhadov stránok, webová stránka Digital Coin Price založená na strojovom učení o cenách kryptomien, stanovuje budúcu hodnotu Ravencoinu maximálne na desať centov za žetón.

Investor do peňaženky

Investori do Walletu majú medvedí postoj k potenciálu Ravencoinu a ponúkajú predikciu ceny RVN, kde aktívum klesne na extrémne minimá alebo len 0,001 dolára.

Prediktor mincí

Webová stránka predpovedajúca kryptomeny Coin Predictor ponúka predpoveď Ravencoinu, kde v krátkodobom horizonte klesá. Hovorí sa, že investícia 1 000 dolárov by mohla v nasledujúcich dňoch klesnúť až na 891 dolárov, ak aktívum zostane tak medvedie.

Obchodovanie so zvieratami

Iná databáza predpovedí cien Trading Beasts tvrdí, že cenový cieľ Ravencoinu dosiahne v roku 2023 až 0,03 dolára, čo je z hľadiska návratnosti investícií v nasledujúcich troch rokoch veľmi málo..

Bruce Fenton, vývojár Ravencoinu

Bruce Fenton z The Bitcoin Foundation varuje, že investovanie do kryptomien je riskantné a môžete prísť o všetky peniaze. Fenton je vývojár za projektom s otvoreným zdrojovým kódom, takže jeho predpoveď ceny RVN je trochu prekvapujúca.

Generálny riaditeľ spoločnosti Overstock vidí potenciál Ravencoinu ako obrovský a Ravencoin predpokladá, že rast bude niečo, za čo sa oplatí zaostať. Patrick Byrne investoval milióny vlastných peňazí na podporu projektu. Patrick Byrne, pevný podporovateľ kryptomien, verí, že hodnota Ravencoinu v budúcnosti porastie.

Analýza sentimentu Ravencoin

Sentiment mincí Ravencoin je extrémne nízky a medvedí, čo nie je dobré znamenie pre toto aktívum ako dlhodobú investíciu. Sociálny objem klesá, aj keď počet spravodajských článkov okolo kryptoaktíva rastie.

Technická analýza Ravencoin

Vzhľadom na sentiment v odkvapu, predpovede cien väčšinou predpovedajú negatívnu stránku, čo hovorí technická analýza RVNUSD o tom, čo možno očakávať od prognózy ceny Ravencoinu v budúcnosti? Existuje nejaký kritický signál na nákup alebo predaj Ravencoinu, na ktorý by ste si mali dať pozor? Poďme kopať.

Predikcia ceny Ravencoinu 2020

Rast Ravencoinu v roku 2020 nevyzerá pravdepodobne. Aktívum je stále uväznené pod hranicou klesajúceho trendu, ktorý držal ceny na uzde posledné dva roky.

V spodnej časti nedávneho poklesu sa začal vytvárať vlajka. Tieto vzorce sú zvyčajne pokračovacími vzormi, ktoré naznačujú, že Ravencoin by sa mohol dostať na nové minimá medvedieho trhu.

Ak sa však Ravencoin zdvihne a rozbije sa podľa vzoru v grafe, je pravdepodobné opätovné testovanie výšok.

Predikcia ceny Ravencoinu 2021 – 2022

Pri pohľade do budúcna by Ravencoin mohol vidieť výrazný prelom línie downtrendu, čo by malo za následok silné parabolické rally do desať centov za token RVN.

Predikcia ceny Ravencoinu 2023 – 2025

Ak sa však zopakuje rovnaký fraktálny vzor, ​​Ravencoin by v budúcnosti mohol potenciálne dosiahnuť cenu 0,70 dolára za token, pretože aktívum je také nové a tieto projekcie sú tak ďaleko, tieto cenové ciele nie sú ničím iným ako špekuláciami založenými iba na vzoroch.

Ako ďaleko Ravencoin nakoniec zájde, si môže každý domyslieť a pri toľkých medvedích predpovediach by smer mohol byť dole a nie hore..

Záver: Aká je budúcnosť Ravencoinu?

Ravencoin by mohol podľa technickej analýzy a prognóz expertných cien a predpovedí niektorých z najlepších kryptosvetví rásť alebo klesať..

Pri takom širokom spektre predpovedí cien je výhľad na Ravencoin extrémne zmiešaný. Pre tých, ktorí zvažujú investovanie do Ravencoinu, môžu iné alternatívne krypto aktíva priniesť oveľa lepšiu návratnosť investícií vďaka oveľa zdravšiemu predpokladanému rastu.

Časté otázky: Často kladené otázky o Ravencoine

Čo je Ravencoin?

Ravencoin je altcoin založený na bitcoine hard forku, ale má veľa rozdielov od vedúcej kryptomeny podľa trhového stropu. Ravencoin umožňuje používateľom vydávať aktíva alebo tokeny, ktoré predstavujú ďalšie zberateľské predmety a ďalšie.

Koľko bude Ravencoin stáť za 5 rokov a ako vysoko Ravencoin pôjde??

Je ťažké povedať, že s tak malou cenovou históriou pokračovať, a vzhľadom na zmiešané sentimenty a odborné predpovede nie je výhľad s Ravencoinom taký dobrý ako ostatné krypto aktíva.

Zvýši sa cena Ravencoinu a očakáva sa, že Ravencoin porastie?

Ravencoin by mohol ísť hore, aby splnil niektoré zo stanovených cieľov, najmä ak sa opakujúci fraktál prelomí hore nohami. Ak nie, Ravencoin by mohol spadnúť do mnohých ponúkaných nízkych cieľov.

Prečo ravencoin stúpa a bude ravencoin v budúcnosti rásť?

Ravencoin nejde hore; klesá a už rok sa zasekáva v poklese trendu. Je ťažké s istotou povedať, či sa v budúcnosti zvýši, pokiaľ sa aktívum nemôže vymaniť z línie downtrendu..

Mám si kúpiť Ravencoin, kým klesá?

Ak musíte investovať do Ravencoinu, je najlepšie ho kúpiť, keď klesá, aby ste z investície získali čo najväčšiu finančnú príležitosť. Nezabudnite použiť stop loss a nikdy neinvestujte viac, ako si môžete dovoliť stratiť.

Kedy Ravencoin dosiahne nový rekordný cieľ budúcej ceny?

Bohužiaľ, nikdy to nemôže dosiahnuť nový rekord. Niektoré projekty jednoducho nemajú rovnaký prísľub ako Bitcoin, Ethereum a ďalšie. To je dôvod, prečo Ravencoin klesol tak nízko na cenu, ako aj na zoznam najlepších kryptoaktív na kryptotrhu.

Koľko investovať do Ravencoinu?

Možno nič. Ak však musíte začať investovať do Ravencoinu, začnite úplne od začiatku a vyskúšajte si vody. Nikdy neinvestujte viac, ako si môžete dovoliť stratiť, a pamätajte na používanie prísnych stratégií riadenia rizík.

Je Ravencoin dobrou investíciou v roku 2020?

Nie teraz. Veci vyzerajú pre Ravencoin príliš ponuré a skôr, ako sa odporúča investovať, je potrebné prelomiť líniu downtrendu. Mohlo by sa to stať v roku 2020 a môže sa to stať v roku 2025 alebo až do roku 2030. Kedykoľvek sa to stane, je múdre počkať na nejaký pozitívny impulz, než zaujmete pozíciu v Ravencoine..

Zdroj