Návod na používanie burzy Indacoin

V tomto článku nájdete podrobné informácie o jednej z najznámejších, najpopulárnejších a najuznávanejších búrz s kryptomenami. Pokračujte v čítaní a získajte úplnú recenziu na Výmena indacoinov.

Zhrnutie: Získajte bitcoiny s Indacoinom

 1. Zaregistrujte si účet na Indacoin zadarmo a overte svoju e -mailovú adresu.
 2. Kliknite na tlačidlo „Kúpiť bitcoin“ v ľavom hornom rohu domovskej stránky.
 3. V nákupnom formulári vyplňte informácie o svojej kreditnej karte, kontaktné údaje a množstvo mincí.
 4. Môžete sa rozhodnúť buď prijímať BTC do svojej externej peňaženky, alebo otvoriť zostatok v peňaženke Indacoin.
 5. Po prevode skontrolujte svoj zostatok BTC a uistite sa, že ste dostali správnu sumu.

Priemysel kryptomien zažil veľa turbulentných časov, ale nič podobné ako posledných pár mesiacov. Cena bitcoinu išla hore a dole v takej veľkej hodnote, že otriasla trhom aj inými kryptom. Preto je dôležité vybrať si spoľahlivý zdroj obchodovania s BTC, ktorý vám môže ponúknuť dobrú likviditu s konkurenčnou štruktúrou poplatkov.

Návod na používanie burzy Indacoin

Preto táto recenzia o Indacoin, kryptoburza, ktorá ponúka na predaj BTC. Zostaňte v obraze, keď vás prevedieme bezpečnostnými funkciami platformy, dostupnými spôsobmi platby, štruktúrou poplatkov a požiadavkami na overenie. Ponúkame tiež profesionálov & nevýhody, podrobný sprievodca kupujúceho a porovnávacia analýza s podobnými burzami.

Čo je to Indacoin?

Indacoin je burza typu fiat-to-crypto, ktorá začala svoju činnosť v roku 2014 a pracuje na tom, aby sa stala popredným britským poskytovateľom služieb v oblasti obchodovania s kryptomenami. Jej sídlo je v Londýne, pričom súčasným generálnym riaditeľom je Stanislav Kosorukov. Burza ponúka na obchodovanie viac ako 50 kryptomien, pričom okamžitá možnosť je k dispozícii len pre niekoľko z nich, medzi nimi sú bitcoin, ethereum, Ripple, litecoin a bitcoin cash..

Hlavná stránka indacoinu

Práve množstvo mincí, ktoré si môžete kúpiť za fiat peniaze, určuje Indacoin od mnohých jeho konkurentov. Pokiaľ ide o fiatové meny, na získanie kryptomien, ktoré potrebujete, môžete použiť USD, EUR a RUB. Platforma podporuje mobilné aplikácie. Používatelia systému Android aj iOS sú podporovaní prostredníctvom svojich príslušných obchodov, Google Play a App Store.

Mobilná aplikácia Indacoin

Spôsoby platby

Indacoin je veľmi podobný Coinmama výmenu, pretože ponúka kreditné alebo debetné karty iba ako spôsoby platby. Platforma využíva okamžité transakcie prostredníctvom bankových kariet, aj keď iba s tými, ktoré sú chránené technológiou 3D.

Indacoinové spôsoby platby

Vezmite na vedomie, že kreditné alebo debetné karty sú jediné dostupné možnosti v spoločnosti Indacoin, zatiaľ čo bankové prevody a nákupy v hotovosti nie sú v tomto mieste akceptované. Dostupné fiat meny, ako už bolo uvedené vyššie, ktoré môžete použiť na získanie mincí, sú USD, EUR a RUB. Napriek tomu, že výmena má sídlo v Británii, je zaujímavé, že neponúka nákupy v GBP.

Čo sa týka poplatkov, Indacoin ich nezobrazuje transparentne, ale je skôr skrytý za cenou mince, ktorú kupujete. Bez jasného pohľadu sa transakčné poplatky stali súčasťou výmenného kurzu.

Podporuje Indacoin moju krajinu?

Indacoin, vďaka veľmi mäkkej politike KYC a AML funguje s obchodníkmi z viac ako 100 krajín. Burza je teda k dispozícii takmer pre všetky regióny sveta, čím sa vyrovná výmenám ako CEX.IO a Bitfinex.

Kde je možná výmena

Jediné skutočné obmedzenia stanovujú krajiny, ktoré zakázali kryptomeny, a tými sú Alžírsko, Bolívia, Ekvádor a Nepál. Počet môže v budúcnosti rásť kvôli špekuláciám v rôznych vládach, takže majte oči otvorené pre novinky vo vašej krajine.

Spoľahlivosť a bezpečnosť

Doteraz, Indacoin sa ukázala byť spoľahlivým partnerom pre svojich zákazníkov, aj keď sumy nákupu sú prísne kontrolované. Zabezpečenie je dosiahnuté priamym prevodom mincí do vašich externých peňaženiek, aj keď stále máte možnosť využiť služby stashingu spoločnosti Indacoin..

Pokiaľ ide o obchodný trh, máte k dispozícii štandardnú dvojfaktorovú autentifikáciu (2FA), oznamovací systém a históriu prihlasovacích adries IP. Nie je toho veľa, čo by ste si mali obzvlášť všímať, ale je to primerané, pretože vaše BTC je možné aj tak priamo previesť na vašu adresu.

Nastavenia účtu indacoin

podpora & Dostupnosť

Na rozdiel od mnohých búrz, ktoré existujú v krypto priemysle, Indacoin implementoval živý chat ako podpornú funkciu. Tento nástroj môže predstavovať zásadný rozdiel medzi platformami, pokiaľ ide o spoľahlivosť a dostupnosť podpory. Vďaka okamžitému a priamemu spojeniu so zástupcom spoločnosti môžete kontrolovať stav svojich platieb, riešiť problémy a rýchlo sa pýtať otázky súvisiace s obchodom..

Zákaznícka podpora Indacoin

Okrem živého rozhovoru máte aj rozsiahlu stránku s častými otázkami a e -mail oddelenia podpory, ktoré funguje ako systém lístkov.

Limity nákupu

Pri nákupe bitcoinov na Indacoin, pri prvom nákupe máte obmedzenie 200 dolárov, zatiaľ čo pri druhej transakcii je limit 400 dolárov. Na získanie druhého limitu musíte čakať 4 dni a ďalších 7 na 500 dolárov. Po ďalších dvoch týždňoch bude váš 4. nákup obmedzený na 2 000 dolárov za danú konkrétnu transakciu. Po piatom prevode BTC sa konečne zbavíte akýchkoľvek obmedzení týkajúcich sa vašich nákupov.

Limit nákupu

Ako nakupovať bitcoiny na indacoine?

Máte dva spôsoby, ako získať mince Indacoin, jedným je ich obchodný trh a druhým stránka priameho nákupu. Žalujeme toho druhého, pretože je to okamžitý spôsob, ako získať bitcoiny z výmeny. Začnite s počtom mincí, ktoré si chcete kúpiť, a či chcete otvoriť peňaženku Indacoin alebo použiť svoju vlastnú na príjem BTC. Po výbere kliknite na „Ďalej“ a pokračujte k podrobnostiam platby.

Nákup bitcoinu na Indacoine

Tu sa očakáva, že poskytnete kreditnú kartu, ktorá podporuje zabezpečenie 3D. Uistite sa, že používate kreditnú kartu s rovnakou fiat menou, akú ste vybrali v prvom kroku, aby ste sa vyhli dodatočným nákladom.

Podrobnosti o kredite Indacoin

Teraz jednoducho zadáte svoje meno a telefónne číslo, aby ste dostali 3D kód do telefónu. Overte to a pokračujte do fázy výplaty.

Realizácia transakcie trvá až 3 minúty. Ak ste si vybrali peňaženku Indacoin, budete tam mať už prevedené BTC. Ak nie, mali by ste počkať až hodinu, kým budú uložené. Ak proces trvá viac ako 3 minúty, znamená to, že vaša transakcia bola odmietnutá a mali by ste použiť inú kartu.

Pridajte finančné prostriedky na môj účet

Hoci nemôžete vkladať fiat peniaze priamo na svoj účet, kryptomeny naopak môžete. Musíte si zaregistrovať účet na Indacoiny obchodnom trhu a potom kliknutím na tlačidlo „Odoslať“ alebo „Požiadať“ vygenerujte adresu peňaženky.

Ako posielať BTC na indacoin

Vyberte „Kryptomena“ a kliknutím na „Generovať novú adresu“ získate kód, pomocou ktorého doň budete prevádzať bitcoiny, litecoiny a ethereum. Po dokončení môžete tieto mince predávať za USD alebo EUR na stránke „Kúpiť/Predať“, pričom finančné prostriedky budú prevedené priamo na vašu kreditnú kartu..

Nakupujte a predávajte BTC na indacoine

Indacoin vs ostatné výmeny

Aj keď to má niekoľko výhod, Indacoin v porovnaní s inými burzami má určité slabiny. Preto je dôležité porovnať svoje služby s inými podobnými platformami. Urobili sme malú analytickú časť týkajúcu sa dvoch populárnych možností, pokiaľ ide o nákup bitcoinov. Tieto výmeny sú Coinmama a Paxful a mali by byť porovnané s Indacoinom z hľadiska požiadaviek na overenie, poplatkov, dostupných spôsobov platby a regionálneho pokrytia.

Porovnanie s Coinmama

Burza Coinmama je veľmi podobná Indacoin v mnohých aspektoch. Obaja však akceptujú kreditné karty Coinmama nefunguje s kupónom Neosurf, ale iba s bankovými kartami. Obaja akceptujú platby od obchodníkov pochádzajúcich z celého sveta bez reálnych obmedzení okrem regiónov, ktoré zakázali bitcoin.

Kúpte si bitcoin na Coinmama

Poplatky sú v spoločnosti Coinmama na rozdiel od Indacoinu za 5% z každého uskutočneného nákupu. Ďalší dôležitý rozdiel spočíva v tom, že Coinmama vyžaduje overenie vašej identity prostredníctvom naskenovaného ID, zatiaľ čo Indacoin umožňuje neovereným používateľom získať BTC prostredníctvom kreditných kariet..

Rozdiely v Paxful & Indacoin

Paxful je trochu iná forma Indacoin z hľadiska toho, kto vám ako kupujúci predáva bitcoiny. Táto platforma je trhom peer-to-peer (P2P), kde obchodníci ako vy uverejňujú reklamy a nakupujú/predávajú mince medzi sebou. Ešte dôležitejšie je, že bitcoinová sadzba na trhu sa líši od jednej reklamy k druhej, zatiaľ čo Indacoin má vlastnú cenu stanovenú podľa vlastnej analýzy..

Paxful web

Za obchody, ktoré predajcovia platia v spoločnosti Paxful, máte 1% poplatok, pričom na uskutočnenie bitcoinových transakcií nie je potrebné overenie. Paxful, podobne ako Indacoin, funguje po celom svete, pričom jediným skutočným obmedzením je niekoľko predajcov z konkrétnych krajín..

FAQ

Prijíma Indacoin kreditnú kartu?

Indacoiny hlavnou platobnou metódou je kreditná alebo debetná karta a ktokoľvek s ňou môže nakupovať bitcoiny. Akceptované fiat meny sú USD, EUR a RUB, pričom poplatky nie sú zobrazené transparentne. Transakcie v Indacoine sú teda okamžité, pretože potvrdenie prevodu môže trvať až 3 minúty.

Nakúpte BTC kreditnou alebo debetnou kartou

Mince môžete nakupovať aj kreditnými kartami vyjadrenými v iných menách, ale potom by ste mali vziať do úvahy aj výmenný kurz, ktorý môže vašim transakciám zvýšiť náklady..

Je Indacoin legitímny?

Indacoin je registrovaná spoločnosť so sídlom v Londýne vo Veľkej Británii. Funguje od roku 2014 a doteraz svoju činnosť vykonávala bez veľkých incidentov zo strany organizácie. Mince sú tiež odosielané priamo do vašej peňaženky, čo je úhľadná zábava. Zvyšuje to bezpečnosť vašich aktív, najmä preto, že Indacoin je legitímna spoločnosť.

Legálny nákup bitcoinov na Indacoine

Preto považujeme Indacoin za bezpečnú platformu, s ktorou je možné pracovať, pokiaľ ide o obchod s kryptomenami, a nie za podvod.

Môžem nakupovať BTC anonymne na Indacoine?

Indacoin pri nákupe bitcoinov nevyžaduje žiadny druh overenia vašej identity. Jediné, čo musíte poskytnúť, sú údaje o vašej kreditnej karte, telefónne číslo a e -mail. Všetko, čo je možné ľahko overiť. Naskenovaný doklad totožnosti alebo dôkaz o adrese alebo dokonca osobné informačné formuláre spoločnosť nevyžaduje.

Nakupujte bitcoiny anonymne

Ako vybrať moje bitcoiny?

Môžete si vybrať možnosť otvorenia Indacoin bitcoinová peňaženka na platforme. Pri nákupe v prvom kroku kliknite na tlačidlo začínajúce „Chcem vytvoriť … na Indacoine“, aby sa adresa automaticky vygenerovala na burze..

Keď vám budú mince pripísané, môžete ich vybrať kliknutím na tlačidlo „Odoslať/Požiadať“ na stránke na paneli a potom na „Odoslať“. Dostanete formulár na vyplnenie, kde by ste mali zadať kód svojej adresy. Potom jednoducho kliknite na „Vybrať“ a počkajte až jeden deň, kým sa mince prenesú do vašej externej peňaženky.

Vyberte BTC na indacoine

Výhody a nevýhody

Pros

 • pri nákupe BTC na burze nie sú potrebné osobné doklady;
 • nákup kreditnou kartou sa uskutoční do 3 minút;
 • výmena zahŕňa väčšinu krajín;
 • BTC je možné odosielať priamo do vašej externej peňaženky;
 • k dispozícii niekoľko fiat mien (USD, EUR a RUB).

Zápory

 • poplatky sú skryté za cenou bitcoinu a nie sú zobrazené transparentne;
 • prvé dva mesiace nesú obmedzenia nákupu;
 • bankový prevod nie je k dispozícii ako spôsob nákupu.

Alternatívy k indacoinu

Okrem Indacoin, existuje mnoho ďalších platforiem, ktoré si môžete vyskúšať. Urobili sme recenzie pre niekoľko z nich vrátane Coinbase, VirWox a Blíženci.

Prečítajte si o Coinbase

Patrí medzi najväčšie obchodné platformy USD až BTC, Coinbase dodáva kryptomeny pomocou kreditných kariet a bankových prevodov. Prečítajte si náš návod o výmene, v ktorom uvádzame jej poplatky, spôsoby platby, podporované krajiny, požiadavky na overenie a mnoho ďalších.

Nakúpte bitcoiny na burze Coinbase

Výmena BTC VirWox: Pozrite si podrobnosti

VirWox je jedným z tých vzácnych webov, kde si môžete kúpiť bitcoiny pomocou služby PayPal. Preto sme urobili článok o výmene. Prejdite k nášmu článku VirWox, pretože vytvárame výhody a nevýhody, ktoré je možné porovnať s inými krypto spoločnosťami.

Kontrola výmeny VirWox

Zistite viac o Blížencoch

Ak hľadáte väčší objem bitcoinov na nákup, Blíženci by bolo dobrým východiskovým bodom. Nezabudnite si pozrieť nášho sprievodcu o výmene, pretože uvádzame jeho obchodné funkcie a funkcie, ktoré máte k dispozícii.

Nakúpte BTC na Gemini

Mali by ste nás kontaktovať na adrese, ak tento článok vynechal niektoré informácie, ktoré ste hľadali Indacoin.