BitQuick Recenzia a sprievodca

Tento prehľad sumarizuje obchodné funkcie BitQuick, o ktorých by ste mali vedieť, zatiaľ čo podrobné príručky vám pomôžu rýchlo a ľahko nakupovať BTC na platforme. A pre začiatočníkov na trhu s bitcoínmi vám odporúčame pozrieť si nášho rýchleho sprievodcu.

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny na BitQuick

  1. Ísť do BitQuick webovej stránky a na stránke „Kúpiť“ kliknite na „Spustiť rýchly nákup“.
  2. Zadajte množstvo alebo hodnotu BTC, ktoré chcete kúpiť, a kliknite na „Ďalej“.
  3. Vyberte spôsob platby (vklad v hotovosti prostredníctvom banky alebo služba prevodu peňazí).
  4. Vyberte si presnú banku alebo systém prevodu peňazí, ktorý vám vyhovuje, a kliknite na „Ďalej“.
  5. Overte svoj e -mail a telefónne číslo a kliknite na „Kúpiť bitcoin“.
  6. Dostanete potvrdenie s vkladovými kódmi, ktoré by ste si mali vziať k pokladni a zaplatiť osobne.
  7. Vezmite si so sebou potvrdenie o bankovom vklade a nahrajte dokument do BitQuick, aby ste mohli prijímať bitcoiny.

Od roku 2009 sa sieť bitcoinov nesmierne rozrástla, pričom obaja podnikatelia, jednotliví obchodníci, dnes vo veľkom naskakujú do vlaku. Medzitým sa teda medzitým otvorilo mnoho platforiem, ktoré ponúkajú bitcoiny pre začiatočníkov aj pre skúsených obchodníkov. Zvýšil sa aj počet spôsobov nákupu, zatiaľ čo regióny, ktoré predtým neboli obsluhované, sú konečne na radare.

Sprievodca recenziou BitQuick

Tento článok sa zameriava na jednu z najobľúbenejších možností obchodu s bitcoinmi – BitQuick.

Čo je BitQuick?

BitQuick je bitcoinová burza peer-to-peer (P2P), ktorú vlastní spoločnosť Athena Bitcoin Company so sídlom v Dallase, USA. Majiteľ je a bitcoinový bankomat distribútor, ktorý pôsobí výlučne v USA. Samotná výmenná platforma bola založená v roku 2013, keď ju kúpila spoločnosť Athena Co. BitQuick v roku 2016 získanie práv a rozšírený dosah na trh s kryptomenami.

Objednajte si BTC na BitQuick

Exchange sa inzeruje ako jedna z najrýchlejších obchodných platforiem na americkom trhu s bitcoinmi prostredníctvom nákupov v hotovosti s plánmi na rozšírenie podnikania v niekoľkých oblastiach mimo USA. Athena Bitcoin spustila aj burzu AltQuick, čo je trh, na ktorom sa obchoduje s rôznymi altcoinmi.

Dostupné spôsoby platby

Pre obchodníkov na sú k dispozícii dve možnosti nákupu BitQuick, ktorými sú nákupy v hotovosti a systémy prevodu peňazí. Hotovostné platby je možné vykonávať prostredníctvom väčšiny amerických bánk, pričom obchodníci chodia do banky osobne a vkladajú pomocou potvrdenia, ktoré dostali od BitQuick.

Nakupujte BTC prostredníctvom bankových prevodov

Systémy prevodu peňazí majú v zásade rovnaký platobný proces, s tým rozdielom, že namiesto bánk vyplácate peniaze v kanceláriách Western Union alebo MoneyGram.

Poplatky

BitQuick samotný účtuje 2% servisný poplatok za všetky nákupy, ktoré urobíte, vrátane poplatkov za ťažbu. Dôležitou skutočnosťou, ktorú by ste mali vedieť, je, že predajcovia sami určujú cenu a zahŕňajú svoje vlastné poplatky v závislosti od požadovaného spôsobu platby.

Transakčné poplatky

Samotná cena BTC sa teda medzi rôznymi reklamami, ktoré môžete vidieť, veľmi líši a hodnoty už zahŕňajú všetky príslušné poplatky.

Zabezpečenie

Podľa nášho názoru je výmena veľmi priateľská k ochrane osobných údajov, ale bezpečnostné opatrenia možno považovať za nedostatočné a neadekvátne. Služba úschovy existuje na to, aby ju mohli kupujúci používať, ale keďže v skutočnosti nie je potrebná žiadna registrácia účtu, funkcie ako 2FA neexistujú. Overovanie pomocou SMS môže pridať ďalšiu menšiu vrstvu zabezpečenia, ale dá sa tiež oklamať a podvodné reklamy sa tak môžu bez problémov uverejňovať..

Možnosť podvodov pri výmene

Pridajte k tomu hackerský incident v marci 2016 a získate predstavu, prečo si myslíme, že je potrebné implementovať ďalšie bezpečnostné opatrenia. Pozitívnejšie je, že služba úschovy je založená na tretej strane a je poistená až do 250 000 dolárov. Napriek tomu je potrebná opatrnosť, aby sa predišlo možným problémom.

Zásady ochrany osobných údajov

Nemusíte overovať svoje údaje ani si registrovať účet na BitQuick byť schopný nakupovať a predávať bitcoiny. Jediné overenie, ktoré budete musieť vyplniť, je e -mail a telefónne číslo. Ich dokončenie trvá menej ako 5 minút.

Nakupujte bitcoiny anonymne

Nie sú potrebné žiadne osobné údaje, takže nákupy v hotovosti v BitQuick možno považovať za jednu z najviac anonymných možností v tomto odvetví, pokiaľ ide o nákup BTC.

Analýza obchodovania BitQuick

Obchodné rozhranie na burze je pomerne jednoduché a je zamerané na začiatočníkov s jednoduchými funkciami nákupu a predaja. BitQuick neponúka služby obchodovania s maržou pre skúsenejších obchodníkov, pretože je zameraný na začiatočníkov v kryptobore.

Celkom jednoduché obchodné rozhranie v BitQuick

Hneď ako si obchodník vyberie ponuku, dostane online potvrdenie s podrobnosťami o obchode. Uvedený doklad je možné vytlačiť, aby ste ho mohli vziať k pokladni a osobne vložiť hotovosť. Naskenujte potvrdenie o potvrdení banky a poskytnite ho platforme BitQuick na dokončenie obchodu. Vezmite si to, že viazané uvoľnenie bitcoinov na vašu adresu môže trvať až tri hodiny.

BitQuick vs ostatné výmeny

V prípade, že nákupy v hotovosti nie sú vašim obľúbeným spôsobom získavania bitcoinov, existujú ďalšie skvelé online výmeny, z ktorých môžete bitcoiny získať. Porovnanie týchto výmen s BitQuick vám poskytne kryštalizovanú predstavu o tom, aké silné a slabé stránky má platforma, najmä pokiaľ ide o poplatky, požiadavky na overenie a dostupné metódy nákupu..

Blíženci

Ak máte bankový účet a nákupy uskutočnené prostredníctvom ACH alebo bankové prevody sú vašim obľúbeným spôsobom, ako získať bitcoiny, potom Blíženci môže byť pre teba tou správnou voľbou. Burza akceptuje bankové prevody iba za náklady v rozsahu od 0% do 0,25%, pričom sa prehĺbi, ak je vaša objednávka považovaná za výrobcu alebo príjemcu..

Nakúpte BTC na Gemini

Overenie je na tejto platforme nevyhnutné a proces absolvujete ešte predtým, ako môžete dokonca začať obchodovať. Pozitívne je, že Blíženci pôsobia vo viacerých krajinách ako BitQuick, ako obchodníci z USA, Kanady, Japonska, Južnej Kórey, Hongkongu, Singapuru a Veľkej Británie môžu nakupovať BTC. Samotný obchod ponúka oveľa viac nástrojov ako BitQuick a je považovaný za pokročilého používateľa.

CEX.IO

CEX.IO možno považovať za kríženie medzi Blíženci a BitQuick, pretože platforma je vhodná pre začiatočníkov aj pre profesionálnych obchodníkov. Akceptovanými spôsobmi nákupu sú bankové prevody, kreditné alebo debetné karty a online bankové vklady. Služba je k dispozícii na celom svete, pričom akceptovanými fiat menami sú EUR a USD.

Vymeňte bitcoiny za CEX.IO

Poplatky sa pohybujú v závislosti od zvoleného spôsobu nákupu, pričom najlacnejšie sú bankové prevody (0,1% až 0,2%) a najdrahšie sú kreditné/debetné karty (3,5% + poplatky za výrobcu/príjemcu). Úrovne overenia zaisťujú, že menšie obchody je možné spracovať bez toho, aby došlo k narušeniu súkromia obchodníka, aj keď väčšie limity nákupu by vyžadovali naskenovaný identifikátor a dôkaz o adrese.

Podporované krajiny

Aktuálne, BitQuick slúži iba na pôde USA, pretože americké banky sú akceptované len ako sprostredkovatelia. Systémy prevodu peňazí, ako sú Western Union a MoneyGram, fungujú iba pre kancelárie nachádzajúce sa v štátoch. Výmena funguje takmer vo všetkých štátoch, pričom New York je výnimkou kvôli veľmi drahým poplatkom za BitConnect, ktoré ukladajú regulačné orgány.

BitQuick slúži USA

Spoločnosť má plány do budúcna týkajúce sa regiónov nachádzajúcich sa mimo Severnej Ameriky, najmä Taiwanu a Indie. Rozšírenie ešte len bude oznámené, takže sledujte spravodajské kanály.

Rýchlosť transakcií

Transakcie môžu trvať niekoľko hodín, v závislosti od toho, ako blízko vám je banková kancelária a ako pohotovo reaguje predajca. Akonáhle vykonáte obchod, musíte zamieriť do najbližšej zvolenej banky a vložiť hotovostný vklad. Odovzdaním potvrdenky z banky by sa potom spustil proces overenia, ktorý trvá až tri hodiny, kým sú mince presunuté zo služby úschovy na vašu adresu..

Rýchlosť transakcií pri výmene

Má BitQuick podporu?

Podporte zástupcov od BitQuick je možné sa k nim dostať počas všetkých dní v týždni prostredníctvom e -mailu, telefónu a Facebooku. Užívateľské recenzie považovali oddelenie podpory za citlivé a v porovnaní s inými burzami v tomto odvetví trochu rýchle. Okrem toho môžete lístok zverejniť online ako ďalší komunikačný kanál.

Podpora BitQuick

Spoločnosť zverejnila množstvo blogov o bitcoine a platforme BitQuick, ale za najdôležitejšiu sekciu podpory považujeme časť „Ako na to“, pretože vám poskytuje kroky, ako používať služby burzy..

Proces overovania

Ako už bolo spomenuté, jedinými overeniami, ktoré absolvujete pri nákupe bitcoinov z reklám BitQuick, sú potvrdenia e -mailom a telefónnym číslom.

Proces overenia na BitQuick

Po zadaní mobilného čísla do formulára vľavo na stránke s potvrdením nákupu jednoducho kliknite na „Overiť pomocou SMS“ alebo „Overiť pomocou hovoru“. Takto je to skutočne jednoduché!

Ako nakupovať bitcoiny na BitQuick?

Účet nemusíte registrovať na BitQuick začať obchodovať s BTC. Kliknite na tlačidlo „Kúpiť“ v hornej časti obrazovky a potom na „Spustiť rýchly nákup“.

Spustite rýchly nákup v BitQuick

Potom zadajte počet bitcoinov, ktoré chcete získať, a kliknite na „Pokračovať“.

Napíšte počet BTC, ktoré chcete kúpiť

Vyberte spôsob platby (bankový alebo bankový prevod) a pokračujte k platobnej bráne.

Vyberte si finančnú inštitúciu v BitQuick

V poslednej fáze dokončite overenie telefónu a prečítajte si obchodné podmienky, aby ste sa uistili, že je všetko podľa vašich predstáv. Po dokončení kliknite na tlačidlo „Kúpiť“ v spodnej časti stránky a na váš e -mail príde potvrdenka.

Dokončite overenie a kliknite na

Vytlačte si pokladničný blok a zamierte do najbližšej kancelárie zvolenej banky a v hotovosti zaplatte svoje bitcoiny. Nahrajte potvrdenku do BitQuick a BTC by ste mali dostať do troch hodín na vašu adresu.

Predaj BTC prostredníctvom BitQuick

Proces spustíte kliknutím na tlačidlo „Predať“ v hornej časti domovskej stránky.

Kliknite na tlačidlo „Predať“ na serveri BitQuick

Dostanete formulár, ktorý je potrebné vyplniť, pričom uvediete svoju e -mailovú adresu, množstvo bitcoinov, ktoré chcete predať, adresu peňaženky a prijateľný spôsob nákupu.

Vyplňte predajný formulár na BitQuick

Uveďte bankové údaje a tiež druh cenovej stratégie, ktorú chcete implementovať (fixnú alebo variabilnú podľa priemeru v odvetví). Hneď ako vyplníte všetky potrebné medzery, kliknite na „Predať bitcoiny“ a počkajte, kým sa k vám neprihlási vhodný kupujúci a vyzdvihne vašu ponuku..

Mobilná aplikácia BitQuick

Napriek tomu, že k webovej platforme je možné pristupovať prostredníctvom mobilných telefónov, neexistuje žiadna aplikácia na stiahnutie pre zariadenia iOS ani Android. Na telefóne môžete stále vykonávať transakcie, ale zážitok bude rovnaký, ako keby ste sedeli pred počítačom a hľadali vhodné ponuky bitcoinov..

Mobilná aplikácia BitQuick pre iOS

Alternatívne výmeny BitQuick

Zostavili sme niekoľko recenzií týkajúcich sa ďalších búrz, ktoré by ste si mali pozrieť, pretože sa líšia v poplatkoch, nákupných limitoch, požiadavkách na overenie a dostupnosti služieb..

Kontrola burzy Bitfinex

Zamerané na skúsenejších hráčov bitcoinov na trhu, Bitfinex ponúka súkromné ​​prostredie, kde môžete nakupovať a predávať kryptomenu za nízke poplatky. Analyzovali sme obchodovanie s maržou na burze, ako aj výhody, nevýhody, limity nákupu a bezpečnostné funkcie platformy.

BTC platforma Bitfinex

Mali by ste si určite prečítať našu recenziu o najväčších bitcoinových trhoch na svete, pretože sme vám poskytli návody, ako nakupovať a predávať BTC jednoducho a bezpečne pomocou Bitfinexu..

Prečítajte si recenziu Bitstamp

Bitová pečiatka je jednou z prvých licencovaných búrz BTC v Európe a má sídlo v Luxemburgu. Na tejto platforme si môžete kúpiť mince pomocou kreditných alebo debetných kariet, kupónov a bankových prevodov (SEPA a Wire).

Vymeňte bitcoin za Bitstamp

Prejdite na našu kontrolu burzy, kde uvádzame, čo môžete na platforme robiť, aké sú výhody a nevýhody, požiadavky na overenie a poplatky za obchodovanie.

Viac o Coinbase

Pri zvažovaní BitQuick vs. Coinbase, Pokiaľ ide o obchodovanie s BTC, je potrebné spomenúť niekoľko aspektov. Na začiatku je Coinbase k dispozícii v 32 krajinách, zatiaľ čo BitQuick funguje iba v USA. Coinbase navyše ponúka tri rôzne spôsoby nákupu (PayPal, kreditné/debetné karty a bankové prevody), zatiaľ čo BitQuick používa iba vklady v hotovosti.

Recenzia na Coinbase

Prejdite na našu recenziu na Coinbase a získajte viac podrobností o Coinbase, aby ste mohli tieto dve platformy porovnať presnejšie.

Môžete nájsť ďalšie informácie o BitQuick a alternatívy na, pretože náš tím odborníkov je pripravený vám kedykoľvek pomôcť.