Bitcoinové investície: Sprievodca obchodovaním s bitcoinmi

Ako už možno viete, kryptomena, najmä bitcoin, je najobchodovanejšími finančnými nástrojmi v nedávnej histórii. Bitcoin je populárnou digitálnou menou medzi dnešnými investormi, pretože investície do bitcoínov predstavujú životaschopnú alternatívu k tradičným investíciám, ako sú nehnuteľnosti a tehly & maltové podniky. Bitcoin bol vytvorený v roku 2007 neznámym technokratom, ktorý sa volá Nakamoto Satoshi.

Investície v bitcoine sú v porovnaní s predchádzajúcimi rokmi masívne prudké, aj keď vlády na celom svete podnikajú kroky na reguláciu trhu s kryptomenami. Preto zaujíma ľudí, aby investovali bitcoiny, a tam je tento príspevok vybraný s ohľadom na ľudí.

V tejto informácii sa bližšie pozrieme na to, prečo by sa dalo uvažovať o investovaní v bitcoine, čo je potrebné na naštartovanie kariéry v obchodovaní s bitcoinmi, a tiež na niektoré faktory, ktoré je potrebné zvážiť pred výberom bitcoinového brokera..

Čo je to bitcoin?

Bitcoin je populárna digitálna mena na kryptotrhu. Je to virtuálna mena, ktorá je úplne bez vládnych nariadení a zásahov tretích strán. Je uložená v digitálnej peňaženke a každá bitcoinová transakcia je zvyčajne zaznamenaná vo verejnej doméne známej ako blockchain.

Môžeš kúpiť. Predávajte alebo dokonca prevádzajte bitcoiny svojim priateľom alebo rodinným príslušníkom. Bitcoiny je navyše možné previesť na papierové peniaze alebo iné finančné aktíva.

Prečo sa môžete zapojiť do bitcoínových investícií? Tu je dôvod, prečo by ste mali zvážiť investovanie bitcoinu

 • Investície v bitcoinoch majú vysoký potenciál
 • Bitcoinové investície sú životaschopnou a nezávislou alternatívou k tradičným investíciám
 • Na trhu s kryptomenami je vysoká likvidita.
 • Obchodovanie s bitcoinmi a inými kryptomenami je jednoduché a jednoduché.

Prečo by mohlo byť riskantné dostať sa do investície do bitcoinu?

V dôsledku nedostatku znalostí a skúseností môžete prísť o všetky svoje investície. Vysoká likvidita kryptotrhu, ktorá by mohla ísť proti vám.

Burzy a makléri bitcoinov

Predtým, ako budete môcť obchodovať s kryptomenou podľa vášho výberu, musíte si otvoriť účet na burze alebo brokerovi. Ak máte účet na burze, budete nakupovať alebo predávať kryptomeny priamo.

Pokiaľ ide o online brokerov, kupovali by ste CFD, čo vám nedáva vlastníctvo kryptomeny.

Požiadavky na bitcoinové investície

Predtým, ako začnete investovať bitcoiny, mali by ste sa pozrieť na nasledujúce veci:

 • Obchodné zariadenia: Na nákup, predaj alebo prevod bitcoinu od jedného investora k druhému potrebujete obchodné zariadenie. Obchodným zariadením môže byť čokoľvek, od prenosného počítača, osobného počítača po smartfón alebo tablet.
 • Silné internetové pripojenie: Bez silného internetového pripojenia nemôžete investovať do bitcoinu, silné internetové pripojenie potrebujete aj na monitorovanie pohybov na trhu, zmeny cien a monitorovanie investičného portfólia..
 • Obchodný účet: Obchodný účet s bitcoinmi je vašim prvým kontaktným miestom, kde môžete začať obchodovať s bitcoinmi. Obchodný účet bude držať váš počiatočný vklad, odkiaľ budete nakupovať/predávať bitcoiny, aby ste dosiahli zisk.
 • Bitcoinová peňaženka: Ďalšou požiadavkou je mať bitcoinovú peňaženku. Na uloženie vašich súkromných kľúčov sa používa digitálna peňaženka.
 • Počiatočný kapitál: Nakoniec potrebujete počiatočný kapitál. Minimálna čiastka potrebná na investovanie do bitcoinu sa líši od jednej výmeny k druhej. Pred výberom burzy sa teda uistite, že zistíte minimálny vklad, ktorý musia investori udržiavať, aby mohli prevádzkovať obchodný účet. Na niektorých burzách môžete začať obchodovať už od 50 dolárov.

Ako si vybrať dobrého makléra bitcoinov?

Ak sa zameriate na hľadanie najlepšieho makléra bitcoinov, privíta vás zoznam rôznych brokerov, z ktorých si môžete vybrať. Ako nováčik by vás ohromil zoznam, ktorý by ste videli.

Ako teda určíte burzu, ktorá by nielenže splnila vaše obchodné potreby, ale ponúkla by aj pôžičku, ktorá by vám poskytla znalosti v reálnom čase? Tu sú možné možnosti, na ktoré by ste sa mali pozrieť pred výberom makléra:

 • Autenticita a bezpečnosť. Dobrý bitcoin broker by mal brať otázku bezpečnosti veľmi vážne. Predtým, ako sa uspokojíte s maklérom, uistite sa, že je skutočný a má zavedené opatrenia na ochranu finančných prostriedkov obchodníkov. Môžete sa informovať u regulačných úradov vo vašej krajine pobytu, či sú pravé alebo nie.
 • Spôsoby vkladu/výberu. Možnosť vkladu a výberu je ďalšou kritickou oblasťou, na ktorú by ste sa mali pozrieť pred výberom bitcoinového brokera. Skvelý a renomovaný maklér by mal mať viacero možností výberu a vkladu. Predpokladajme, že sa nachádzate v mieste, kde je používanie kreditných/debetných kariet pre online transakcie obmedzené, mali by ste byť schopní financovať svoj obchodný účet bankovým prevodom alebo pomocou platobných procesorov, ako sú PayPal, Skrill alebo Perfect Money. Dávajte si preto pozor na brokera, ktorý podporuje rôzne možnosti vkladu/výberu.
 • Štruktúra poplatku. Posledná vec, ktorú by ste si priali, je obchodovať s bitcoinmi alebo sa zapojiť do obchodovania s CFD na burze, ktorá by väčšinu vášho zisku brala ako transakčný poplatok. Pretože dodatočné poplatky si môžu vyžiadať daň na vašej ziskovej marži; preto je použitie brokera s nižšími poplatkami lepšou voľbou.
 • Nariadenia. Obchodovanie s bitcoinmi na burze, ktorá nie je regulovaná, je nebezpečné a riskantné. Prečo? Pretože podvodníci môžu ukradnúť všetky vaše investície alebo celoživotné úspory. V najlepšom prípade pred výberom makléra vykonajte previerku, aby ste zistili, či je broker regulovaný alebo nie.

Prečo môžete obchodovať s trhmi T1

T1markets je jednou z popredných búrz s kryptomenami v kryptopriestore. Investovanie do kryptomeny alebo digitálnej meny tu môže byť jednoduchšie, najmä pre začiatočníkov. A to za predpokladu, že pomôžeme nováčikom stať sa profesionálnymi obchodníkmi v reálnom čase. Ďalšími dôvodmi, prečo nás naši zákazníci uprednostňujú pred konkurenciou, sú:

 • Regulácia: Sme regulovaní ponúkať služby obchodovania s kryptomenami rôznym kategóriám investorov bitcoinov.
 • Mobilné obchodovanie: Bez ohľadu na to, či ste na cestách alebo ďaleko od svojho prenosného počítača, môžete stále obchodovať s bitcoinmi lusknutím prsta. Máme vysoko intuitívnu mobilnú aplikáciu, v ktorej môžete sledovať svoje investičné portfólio.
 • Máme tím skúsených obchodníkov, ktorí vám poskytnú znalosti, ktoré vám pomôžu porozumieť zložitosti trhu s kryptomenami a ako s dôverou obchodovať.
 • Možnosti výberu a vkladu: Máme niekoľko možností vkladu a výberu, ktoré zahŕňajú kreditnú/debetnú kartu alebo bankový prevod. Vybratie zárobku je tiež veľmi jednoduché bez ďalších poplatkov a dlhého čakania.
 • Obchodné nástroje: Ak chcete diverzifikovať svoje portfólio obchodovaním s inými finančnými nástrojmi, ako sú komodity, železo, indexy alebo kov, máme pre vás krytie. Na našej platforme je uvedených viac ako 350 obchodovateľných aktív.

Ako obchodovať s bitcoinmi na trhoch T1?

Zaujíma vás, ako obchodovať s bitcoinmi na našej platforme? Tento proces je pomerne jednoduchý, postupujte podľa nižšie uvedeného postupu:

 • Vytvorte si obchodný účet
 • Vyplňte formulár na otvorenie účtu
 • V rozbaľovacej ponuke jazykov vyberte požadovaný jazyk-angličtina, taliančina, španielčina, svenska, nemčina, holandčina a portugalčina
 • Začiarknite políčka a pokračujte v procese
 • V rámci procesu KYC budete musieť nahrať niektoré dokumenty na overenie svojej identity
 • Ihneď po overení svojho obchodného účtu pokračujte v prvom vklade
 • Prejdite do sekcie obchodovania a dajte si pozor na bitcoin
 • Začnite obchodovať s CFD v bitcoinoch
 • Ak máte problémy, kontaktujte nás a my vám radi pomôžeme

často kladené otázky

Oplatí sa investovať bitcoin??

Investície v bitcoine môžu stáť za vyskúšanie, ale prinášajú aj značné riziko pre investora. Bitcoin môžete zameniť za majetok alebo za hotovosť. Navyše s obchodovaním s bitcoinmi je spojená vysoká likvidita a vysoký dopyt na trhu, čo z neho robí atraktívnu investičnú možnosť, ale môže byť rovnako riskantné, ak sa nevykonáva presne..

Ako obchodujeme s bitcoinmi v Holandsku?

Ak žijete v Holandsku, ako obchodovať s bitcoinmi je uvedené nižšie:

 • Potrebujete obchodné zariadenie (počítač alebo smartphone)
 • Choďte na burzu bitcoinov a otvorte si obchodný účet. Dôležité upozornenie: Burza by mala mať licenciu na prevádzkovanie v Holandsku
 • Vykonajte svoj prvý vklad a skontrolujte svoju transakciu
 • Presuňte sa na palubnú dosku
 • Začnite obchodovať s bitcoinmi

Aká je minimálna investícia v bitcoine?

Minimálna čiastka na investovanie do bitcoinu sa líši od jednej výmeny k druhej. Napríklad na našej burze môžete investovať už od 50 dolárov. Existujú aj niektoré burzy, kde môžete investovať pod 100 dolárov.

Záverečné myšlienky

Na dnešných dynamických a konkurencieschopných finančných trhoch môže investícia bitcoinu patriť medzi najschodnejšie investičné možnosti. Môžete dosiahnuť pozitívny výsledok so správnymi obchodnými nástrojmi, informáciami o trhu a renomovanou kryptoburzou na trhu s kryptomenami.

Jeden bezpečný spôsob, ako začať obchodovať, je otvoriť si obchodný účet na burze T1markets. Na podporu vašich stratégií máme rôzne obchodné nástroje a ukazovatele, ktoré vám môžu pomôcť ťažiť. Obsahuje však aj rovnaké riziko, ak sa nedodržiava s inými bezpečnostnými meraniami.

Či už máte záujem o obchodovanie s CFD alebo chcete nakupovať komodity, všetko môže byť prostredníctvom nás oveľa jednoduchšie. Pretože náš informovaný tím pozostáva zo skúsených obchodníkov, ktorí rozumejú dynamike trhu s bitcoinmi a sú vždy pripravení viesť vás.

Zdroj