Kompletný sprievodca obchodovaním s CFD kryptomeny

Od nástupu prvej kryptomeny v roku 2009 sa používanie kryptomien rozrástlo z bežného nepozorovaného skákania na počítači na menu, s ktorou celý svet teraz ráta, vďaka prudkým rastovým trendom a často nestálym obchodným schémam prináša a láme bohatstvo. . Vzhľadom na rastúci rast kryptomien sme vás naučili múdro zostaviť príspevok, ktorý vás naučí základy fungovania kryptomeny a obchodovania s CFD kryptomeny ako odborník..

Či už ide o bitcoin, litecoin alebo ethereum, takmer všetky krajiny sveta teraz prijímajú tieto digitálne meny na platby za tovary a služby.

Ste pripravení učiť sa? Potom začnime.

Čo je to kryptomena a ako funguje obchodovanie s kryptomenami?

Kryptomena je elektronická mena, ktorá je zabezpečená technológiou známou ako kryptografia. Väčšina kryptomien je v prírode decentralizovaná pomocou technológie blockchain. Jednou z fantastických vlastností kryptomeny je, že vláda alebo ústredné orgány ju neregulujú; preto sú imúnni voči vládnej manipulácii alebo rušeniu.

Obchodovanie s kryptomenami je akt nákupu alebo predaja kryptomeny na burze alebo špekulovania s pohybmi cien pomocou účtu CDF prostredníctvom poskytovateľa finančných služieb.

Aké sú typy kryptomien?

Predtým, ako sa naučíte obchodovať s kryptomenami, je nevyhnutné poznať typy kryptomien na trhu. V čase písania tohto príspevku je v obehu viac ako 6 000 digitálnych mien a altcoinov vrátane kryptomenového obra, s ktorým sa veľmi obchoduje – Bitcoin. Ostatné kryptomeny môžu mať obmedzené obchodné príležitosti, čo znamená, že keď chcete predať; bolo by k dispozícii na nákup menej kupujúcich.

Napríklad investície do bitcoínov a ethereum predstavujú približne 38% a 18% trhu, v dôsledku čoho sú tieto dve mince silou, s ktorou treba počítať.

Nasledujúce kryptomeny s iným výkonom na trhu s kryptomenami sú uvedené nižšie:

 • Litecoin (LTC)
 • Dash (DASH)
 • Zcash (ZEC)
 • Monero (XMR)
 • Zvlnenie (XRP)

Všetky tieto kryptomeny sú generované procesom známym ako ťažba.

Výmeny kryptomien a poskytovatelia finančných služieb

Predtým, ako budete môcť obchodovať s kryptomenou podľa vášho výberu, musíte si otvoriť účet na burze kryptomien alebo u poskytovateľa finančných služieb. Ak ste si vytvorili účet na burze, budete priamo nakupovať alebo predávať kryptomeny.

Pokiaľ ide o online poskytovateľov finančných služieb, obchodovali by ste s CFD, čo vám nedáva vlastníctvo kryptomeny. Je tiež možné vymieňať si kryptomenu na báze peer-to-peer.

Faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere poskytovateľa krypto finančných služieb?

Aj keď je na trhu s kryptomenami veľa burz s kryptomenami alebo online poskytovateľov finančných služieb, len niekoľko z nich ponúka špičkové obchodné služby. Preto sme zostavili to, čo musíte zvážiť pred výberom poskytovateľa burzy alebo finančných služieb, s ktorým chcete obchodovať.

 • Autenticita a bezpečnosť. Autenticita a bezpečnosť poskytovateľa burzy alebo finančných služieb sú kľúčové pre zaistenie bezpečnosti vašich finančných prostriedkov. Predtým, ako sa rozhodnete pre obchodnú platformu, uistite sa, že si urobíte prieskum alebo urobíte hĺbkovú analýzu a zistíte, ktorá platforma je bezpečná a bez podvodov..
 • Spôsoby vkladu/výberu. Burzy s kryptomenami podporujú rôzne spôsoby vkladania alebo vyberania vašich zárobkov. Obráťte sa teda na burzu, o ktorú máte záujem, aby ste zistili, či sú možnosti vkladov/výberov vo vašej oblasti podporované.
 • Podporované kryptomeny. Aj keď väčšina búrz podporuje bitcoin a ethereum, ak máte záujem obchodovať s inými coinmi, musíte sa poobzerať po burze, ktorá podporuje vaše mince záujmu.
 • Štruktúra poplatku. Poplatok za výmenu je ďalším zásadným faktorom, na ktorý si musíte dávať pozor. Platenie transakčného poplatku ovplyvní vaše zisky; rozhodnite sa preto pre platformu, ktorá účtuje nízky poplatok za výmenu.
 • Nariadenia. Podstatu obchodovania na regulovanej platforme nemožno príliš zdôrazniť. Na trhu je toľko neregulovaných poskytovateľov finančných služieb, ktorí sľubujú falošnú návratnosť investícií.

Akonáhle urobíte svoj prvý vklad, utečú s vašimi peniazmi. Držte sa preto regulovanej platformy, aby ste neprišli o peniaze.

Akým chybám sa treba vyhnúť pri obchodovaní s kryptomenami?

Existuje dlhý zoznam bežných chýb, ktorých sa obchodníci zvyčajne dopúšťajú a ktoré ich stoja majland. Tieto chyby môžete poznať aj vtedy, keď sa naučíte obchodovať s kryptomenou od odborníka.

Ďalej uvádzame niekoľko chýb, ktorým by ste sa mali snažiť vyhnúť, aby ste mohli robiť lepšie obchodné rozhodnutia.

Používanie skutočných peňazí, keď práve začínate

Ak chcete byť úspešný ako obchodník s kryptomenami, potrebujete schopnosti a používanie obchodných nástrojov. Naučiť sa používať tieto nástroje a zdokonaliť svoje obchodné schopnosti trvá nespočetné množstvo hodín. Ak práve začínate, jednou z zásad je obchodovať s demo účtom, na ktorý nemôžete vložiť žiadne peniaze.

S demo účtom sa dostatočne naučíte, ako obchodovať s kryptomenovými CFD, a tiež pochopíte, ako nasadiť obchodné nástroje, keď to bude potrebné.

Nepoužívanie Stop Loss

Ako nováčikový obchodník by ste mali zvážiť použitie stop-lossu, ktoré vám pomôže zmierniť riziko straty peňazí v dôsledku pôsobenia trhových síl. Aj keď stále môžete skončiť na zlej strane. Ale vôbec nepoužívať stop loss je najväčšia chyba, ktorú by ste mohli urobiť bez ohľadu na vaše schopnosti a znalosti z oblasti obchodu.

Platenie vysokých sprostredkovateľských poplatkov

Platenie príliš vysokých poplatkov za sprostredkovanie môže zvýšiť vaše obchodné náklady. Aby ste sa vyhli tejto chybe, je dôležité vybrať si poskytovateľa alebo výmenníka finančných služieb s vysokou likviditou, objemom a nízkymi poplatkami.

Nevykonáva zásadnú analýzu

To je ďalšia veľká chyba, ktorú väčšina nových obchodníkov zvyčajne robí. Radi si vyberajú populárne mince na obchodovanie bez toho, aby robili zásadnú analýzu. Problém s touto praxou je, že v dobrý deň môžete prísť o svoje peniaze na plné obrátky.

Obchodovanie s príliš veľkým počtom párov kryptomeny

Nakoniec, ako nováčik, obchodovanie s príliš veľkým počtom párov kryptomeny vás nielen zmätie; pri zásadnej analýze vás to zahltí. V najlepšom prípade by ste pri prvých obchodoch mali začať iba s jedným párom a potom sa snažiť viac.

Výhody obchodovania s trhmi T1Markets

Pokiaľ ide o výučbu nováčikov v oblasti obchodovania s kryptomenovými CFD, existuje iba niekoľko online poskytovateľov finančných služieb, ktorí sa môžu pochváliť poskytovaním špičkových a vysokorýchlostných relácií obchodovania s kryptomenami. Jedným z takýchto online poskytovateľov finančných služieb je T1Markets. Môžeme sa pochváliť viac ako 300 aktívami, rýchlym zvýšením cien a komplexnými analytickými nástrojmi a nástrojmi.

T1Markets je regulovaný online poskytovateľ finančných služieb od Cyperskej komisie pre cenné papiere a cenné papiere (CySEC), s ktorým môžete počítať a poskytnúť vám potrebnú prácu na začiatku investícií do bitcoinov a ďalších kryptomien.

Navyše máme mobilnú obchodnú aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť do svojho smartfónu, aby ste mohli monitorovať svoje investičné portfólio a obchodovať s ľubovoľnou kryptomenou podľa vášho výberu na cestách. Ak chcete diverzifikovať svoje investície obchodovaním s CFD na forexe, indexoch, akciách a kove, môžete tak urobiť na našej vysoko intuitívnej a užívateľsky prívetivej webovej stránke..

Máme spoľahlivú zákaznícku podporu, ktorá nepretržite rieši sťažnosti obchodníkov. Nech už sú vaše otázky akékoľvek, spracujeme ich s najvyššou profesionalitou. Máme dlhý zoznam obchodných nástrojov a indikátorov, ktoré vám pomôžu predpovedať trhové správanie a tiež vás naučia obchodovať s kryptomenovými CFD.

Ako obchodovať s kryptom na trhoch T1

Obchodovanie s kryptomenami na našom webe je veľmi jednoduché. Pre nováčika je niekoľko krokov, ktoré musíte urobiť:

 • Vytvorte si osobný obchodný účet.
 • Vyberte si jazyk, ktorý uprednostňujete, z angličtiny, portugalčiny, nederlandčiny, nemčiny, španielčiny, taliančiny a svensčiny.
 • Vyplňte svoje údaje do polí formulára.
 • Začiarknite dve políčka na konci formulára a pokračujte.
 • Uveďte ďalšie potrebné informácie.
 • Nahrajte verifikačné dokumenty ako súčasť nášho KYC.
 • Vykonajte svoj prvý vklad hneď, ako bude váš účet overený.
 • Vyberte si preferované nástroje a začnite obchodovať.
 • Ak neviete, ako začať, obráťte sa na náš tím podpory, ktorý vám poskytne sprievodcu.

Nasledujú procesy nákupu kryptomien:

 • Máte zariadenie alebo notebook s pripojením na internet.
 • Otvorte si obchodný účet na burze, ktorá má licenciu na prevádzkovanie v Holandsku.
 • Overte svoj obchodný účet a vykonajte svoj prvý vklad prostredníctvom kreditnej/debetnej karty.
 • Vyberte si kryptomenu, ktorú chcete kúpiť.
 • Zadajte čiastku, ktorú chcete kúpiť.
 • Skontrolujte svoju transakciu.
 • Ak je všetko v poriadku, pokračujte v nákupe.

Môžem obchodovať s kryptomenami na platformách CFD?

S kryptomenami môžete samozrejme obchodovať na platforme CFD. V porovnaní s obchodovaním s vami vybranou mincou na kryptoburze však existujú malé odchýlky.

Záverečné myšlienky

Obchodovanie s kryptomenami je jednou z najvzrušujúcejších investičných možností v 21. storočí. So správnymi informáciami a obchodnými nástrojmi si môžete vytvoriť miesto na trhu s kryptomenami. Ak chcete začať obchodovať s renomovaným a spoľahlivým maklérom, najlepšie by bolo vyskúšať obchodnú platformu T1Markets.

T1Markets sa môže pochváliť širokou škálou CFD kryptomien, z ktorých si môžete vyberať. Bez ohľadu na to, či je vašou vybranou mincou Ethereum, Bitcoin alebo Litecoin, my vám poradíme. Spoločnosť defiluje tím technokratov, ktorí majú znalosti o investovaní do kryptomeny. A je vždy pripravený vám poskytnúť potrebnú prácu nôh, aby ste mohli začať.

Zdroj