Cena archu (ARK), trhový strop a informácie

Všeobecné informácie o arche

Všeobecné skutočnosti ARK, technické detaily a informácie o kryptomene Ark

ARK poskytuje používateľom, vývojárom a startupom inovatívne technológie blockchain. Našim cieľom je vytvoriť celý ekosystém prepojených reťazcov a virtuálnu pavučinu nekonečných prípadov použitia, vďaka ktorým bude ARK vysoko flexibilná, adaptabilná a škálovateľná. ARK je bezpečná platforma určená na hromadné adopcie a bude poskytovať služby, ktoré spotrebitelia chcú a vývojári potrebujú.

Desktopová peňaženka ARK je pôvodne navrhnutá pre všetky hlavné operačné systémy. Naša peňaženka s rozlíšením Full HD spĺňa najvyššie štandardy zabezpečenia v tomto odvetví a podporuje zabezpečenú hardvérovú peňaženku Ledger Nano S. Peňaženky ARK sa pripájajú k plne synchronizovaným sieťovým partnerom, takže nie je potrebné sťahovať celý blockchain. S peňaženkou ARK ste v prevádzke hneď, ako je nainštalovaný, už nie je potrebná žiadna synchronizácia! A vďaka 8 sekundovým blokovým časom môžete skutočne vidieť, ako sa vaše transakcie uskutočňujú v reálnom čase! Už nemusíte každých 30 minút kontrolovať, či boli vaše transakcie potvrdené.

Najlepšie burzy na obchodovanie v Arku sú v súčasnosti Binance, OKEx, Upbit, VCC Exchange a BiONE. Ostatné nájdete na našej stránke o kryptoburzách.

Čo je ARK?

ARK je vývojová platforma založená na kryptomenách a blockchainoch, ktorá umožňuje komukoľvek vytvoriť si vlastný plne prispôsobiteľný a interoperabilný blockchain. Zníženie potreby inteligentných zmlúv v odvetviach pomocou vlastných transakcií, logiky a viacerých programovacích jazykov. ARK bola založená v polovici roku 2016 a neskôr v tom istom roku spustila ICO, ktoré vyzbieralo 800 000 dolárov. Dobré finančné plánovanie umožnilo tímu stať sa dobre financovaným subjektom od jeho začiatku. 21. marca 2017 bola spustená verejná sieť ARK, ktorá je hostiteľom natívneho kryptomeny ARK. Obchodný subjekt ARK sa sformoval krátko nato a nazýval sa ARK ECOSYSTEM SCIC. Podnikateľský subjekt sa bežne označuje ako „ARK.io“, ktorý je súčasťou značky tímov a webovej stránky tímu.

Ekosystém ARK pozostáva z balíka technológií blockchain s otvoreným zdrojovým kódom napísaného v programovacom jazyku TypeScript. Verejná sieť ARK funguje ako živá implementácia technológie ARK, operátori uzlov pôsobia ako delegáti v sieti, samostatné blockchainy využívajúce technológiu ARK s nezávislými operátormi uzlov, podnikateľský subjekt, ktorý vyvíja produkty poháňané spoločnosťou ARK a pomáha pri udržiavaní základne kódu. , divízia podniku, ktorá podporuje adopciu, a komunita používateľov, vývojárov a poskytovateľov služieb.

Verejná sieť ARK podporuje špeciálne typy transakcií, ako sú viacnásobné platby, viacnásobný podpis, rôzne transakcie registrácie a hašovacie transakcie IPFS. Produkt ARK Deployer umožňuje plne prispôsobiteľné vytváranie interoperabilných blockchainov pomocou grafického používateľského rozhrania. Táto metóda vytvárania plug and play umožňuje vývojárom plne využívať konsenzuálny model ARK, technologický balík, produktový rad a vlastné transakcie.

Čo sa ARK pokúša vyriešiť?

Cieľom ARK je vyriešiť náročnosť práce s technológiou blockchain a vyvíjať riešenia, ktoré uspokoja rôzne prípady použitia. ARK Core Framework je navrhnutý tak, aby vývojárom poskytoval jednoduchší prístup k technológii blockchain. Tento rámec pozostáva z jadra ARK, ktoré funguje ako chrbtica siete založenej na ARK a spracováva operácie peer-to-peer, správu databázy účtovných kníh, prístup k rozhraniu API, vlastnú obchodnú logiku a ďalšie. V rámci ARK Core Framework je Generic Transaction Interface (GTI), ktorý umožňuje vývojárom vytvárať vlastné typy transakcií, ktoré bežia na prispôsobenom blockchaine a spĺňajú vývojárom požadovaný prípad použitia. Koncept je podobný budovaniu decentralizovanej aplikácie v Solidity.

Neexistuje však žiadny nový komplexný jazyk, ktorý by sa dalo naučiť, pretože funkcie GTI v jazyku TypeScript. Nakoniec, decentralizovaná aplikácia založená na ARK a všetky súvisiace krypto aktíva by bežali na výsostne interoperabilnom blockchainu, aby sa vyriešili obavy súvisiace so škálovaním..

Ako ťažíte alebo vkladáte ARK?

Nemôžete ťažiť ARK, ARK je falšovaná volenými delegátmi, ktorí prevádzkujú sieť. ARK beží na špeciálne navrhnutom delegovanom blockchainu proof-of-stake s 51 kovaním delegátskych slotov a osemsekundovými blokovými časmi. Každý falšovaný blok vytvorí 2 ARK, ktoré sa odošlú validačnému/falšovateľskému delegátovi za jeho prácu. Delegátov volia držitelia tokenov ARK. Hlasovanie držiteľov tokenov je zablokované na 1 ARK = 1 hlas, pretože používatelia nemôžu hlasovať za viac ako jedného delegáta s danou adresou peňaženky. Rieši to obavy z centralizácie a mocenských skupín, ktoré v minulosti sužovali DPoS. Potenciálni delegáti falšovania môžu spustiť inštancie jadra ARK a kampane na získanie statusu kovania zozbieraním váhy hlasov od držiteľov tokenov.

Používatelia, ktorí chcú umiestniť svojho delegáta do jedného z 51 najlepších automatov, vykonajú špeciálnu hlasovaciu transakciu pomocou peňaženiek ARK Desktop alebo ARK Mobile, pričom delegátovi priradí váhu hlasu. ARK použitá pri hlasovaní nie je uzamknutá a môže kedykoľvek slobodne opustiť a zadať adresu peňaženky pre hlasovanie. Systém vkladania odmien si spravujú delegáti sami a systém odmeňovania každého delegáta je pre každého úplne jedinečný. Tím ARK nespúšťa verejnú sieť ARK.

Kde si môžete kúpiť ARK?

ARK si môžete kúpiť v ktorejkoľvek kryptoburze, ktorá podporuje digitálnu menu. Najnovší zoznam búrz a obchodných párov pre túto kryptomenu nájdete v úplnom zozname na webovej stránke ARK alebo kliknite na našu kartu trhové páry. K dispozícii sú aj stiahnuteľné výmenné doplnky pre stolnú peňaženku ARK. ARK je možné uložiť na burze, v peňaženkách ARK, krypto peňaženkách s viacerými aktívami, peňaženkách na kryptobetónové karty alebo v hardvérových peňaženkách hlavnej knihy.

Historické údaje archy – 10 dní

Grafy cien ARK/USD

Cenový graf ARK voči USD – 7 dní
Cenový graf ARK voči USD – 30 dní
Cenový graf ARK voči USD – 60 dní
Cenový graf ARK voči USD – 6 mesiacov

* Crypto Rating nepreberá žiadnu zodpovednosť za akékoľvek chyby v informáciách o archách, cenách ARK a trhovej kapitále ARK. Najaktuálnejšie ceny nájdete na oficiálnej webovej stránke archy.

Najlepšie kryptomeny s predikciami cien