Nakupujte bitcoiny pomocou SWIFT

Vykonali sme kontrolu platforiem, ktoré akceptujú SWIFT prevod ako spôsob platby za BTC. Zostaňte s nami, pretože uvádzame zoznam búrz a vyhodnocujeme ich z hľadiska poplatkov za požiadavky na overenie a dostupnosti služieb. Nezabudnite si prečítať nášho rýchleho sprievodcu, ak stále neviete, ako začať používať bitcoin.

Zhrnutie: Nákup bitcoinov pomocou SWIFT

 1. Zaregistrujte si účet na zvolenej burze (LocalBitcoins, Bitfinex, CEX.IO, atď.).
 2. Na niektorých burzách musíte overiť svoj účet, preto musíte prejsť na overovaciu stránku a nahrať naskenované kópie dokladu totožnosti a účtu za energie.
 3. Prejdite na stránku „Účet“ a kliknite na tlačidlo „Vložiť prostriedky“ alebo ekvivalentné tlačidlo.
 4. Zadajte podrobnosti o svojom bankovom účte a zvoľte sumu peňazí, ktorú chcete previesť.
 5. Medzi dvoma až piatimi pracovnými dňami by vaše prostriedky už mali dosiahnuť zostatok.
 6. Vyberte si obchodný pár, buď EUR alebo USD na BTC, a kliknite na „Kúpiť/Vymeniť“.
 7. Vyberte mince do svojej peňaženky zadaním kódu adresy.

SWIFT prevody sú obľúbené z mnohých dôvodov pri nákupe bitcoinov. Metódu prevodu je možné použiť bez ohľadu na to, kde žijete, pokiaľ máte finančné prostriedky na svojom bankovom účte. Bezpečnostné funkcie sú vysoké, pretože finančné prostriedky je možné vrátiť, ak si chybu všimnú a informujú zástupcovia banky.

Nakupujte bitcoiny pomocou SWIFT

V mnohých prípadoch máte tiež veľmi nízke až žiadne poplatky, čo robí túto možnosť jednou z najlacnejších v obchode s bitcoinmi. Jednou zo zriedkavých nevýhod je pomalý čas prenosu, jeho vykonanie niekedy trvá až päť pracovných dní.

O spoločnosti SWIFT

SWIFT je skratka pre Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication, organizáciu, ktorá podporuje bankové prevody po celom svete. Je to družstvo so sídlom v Belgicku, ktoré spája viac ako 11 000 inštitúcií, ktoré požiadali o účasť v programe.

Webová stránka SWIFT

V prípade, že vaša banka nepodpísala s uvedenou inštitúciou zmluvu, možnosť SWIFT by pre vás nebola k dispozícii. Väčšina svetových mien je akceptovaná ako súčasť prevodného systému v spoločnosti SWIFT, vďaka čomu je tento spôsob platby veľmi populárny na obchodnej základni aj na burzách. Finančné intuície prostredníctvom siete SWIFT uvoľňujú štandardy, ktoré by mali dodržiavať všetci členovia bánk ako súčasť globálneho programu, a prinášajú mnoho bezpečnostných prvkov..

Kde kúpiť bitcoin pomocou SWIFT?

V tejto recenzii sme zhromaždili informácie o najlepších burzách, ktoré akceptujú spôsob platby SWIFT ako spôsob získavania bitcoinov. Každá z platforiem je hodnotená z hľadiska obchodných ukazovateľov, aby ich porovnala a vybrala si trh, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Objednávajte BTC pomocou SWIFT na burzách

Vybrané podniky sú Bitfinex, LocalBitcoins, 247výmena, Lakte, CEX.IO, Xapo, HappyCoins, MrCoin a Paxful.

Bitfinex

Bitfinex je najväčšou obchodnou platformou USD na BTC na svete s denným obchodovaním BTC s USD v hodnote viac ako 3 miliardy dolárov. Platforma požaduje dokončenie úplného overenia, aby boli pre obchodníka k dispozícii medzinárodné prevody SWIFT. Požadované dokumenty, ktoré by ste mali poskytnúť, sú naskenovaný preukaz totožnosti, doklad o adrese a bankový výpis.

BTC platforma Bitfinex

Pokiaľ ide o poplatky, burza implementuje výrobcu & štruktúra príjemcu v rozmedzí od 0% do 0,2% hodnoty obchodu, v závislosti od dosiahnutého mesačného objemu obchodu. Pri vklade finančných prostriedkov prostredníctvom uvedenej možnosti by vás prevody SWIFT stáli ďalších 0,1%.

Bitfinex je k dispozícii na celom svete

Služba je k dispozícii na celom svete, pričom bezpečnosť bola po hackerskom incidente v roku 2016, pri ktorom bolo odcudzených BTC v hodnote približne 65 miliónov dolárov, výrazne vylepšená..

Pros

 • služba je k dispozícii na celom svete;
 • nízke transakčné poplatky za vklady SWIFT;
 • k dispozícii je hlboká likvidita a objem USD až BTC;
 • adekvátny počet bezpečnostných funkcií.

Zápory

 • overenie identity a bankového účtu je nevyhnutné;
 • rozhranie môže byť pre začiatočníkov mätúce, pretože platforma je zameraná na odborníkov.

LocalBitcoins

Byť platformou peer-to-peer (P2P), LocalBitcoins ponúka rôzne spôsoby nákupu, vrátane medzinárodných prevodov SWIFT. Bez ohľadu na zvolený objem alebo menu je transakčný poplatok 1%. Počet obchodníkov, ktorí túto metódu používajú, je slušný a poskytuje vám zásobu zásob, z ktorých si môžete vyberať pri nákupe bitcoinov.

Získajte bitcoiny na burze LocalBitcoins

Obchodovanie s bitcoinmi SWIFT je k dispozícii na celom svete, pokiaľ existujú obchodníci, ktorí sú ochotní akceptovať možnosť platby. Podporované sú takmer všetky meny, pretože obchodníci nastavujú fiat peniaze, ktoré akceptujú pri obchodovaní s BTC.

LocalBitcoins je k dispozícii na celom svete

Overovanie je ponechané na obchody, ktoré si chcú ponechať, pričom mnohí sa pri obchodovaní s kryptomenami rozhodnú zostať v anonymite. Niektorí predajcovia môžu vyžadovať, aby ste poskytli naskenovaný preukaz totožnosti, aby ste dokázali, čím sa vyhlasujete, a nie podvodníkom..

Pros

 • overovanie nie je povinné pri nákupe bitcoinov;
 • veľký výber fiat mien;
 • služba dostupná vo všetkých regiónoch, kde pôsobia obchodníci;
 • nízke transakčné poplatky 1%.

Zápory

 • podvody boli v minulosti potvrdené;
 • zvyčajne jediné malé množstvo BTC dostupných na predaj.

247výmena

Ak hľadáte spôsob, ako nakupovať bitcoiny úplne súkromne, potom 247výmena je to správne miesto, kde môžete začať. Jediným problémom ochrany osobných údajov je, že uvedená ponuka funguje až do nákupu v hodnote 300 dolárov. Po tomto čísle musíte predložiť naskenovaný preukaz totožnosti ako dôkaz svojej totožnosti.

Kúpte si BTC na výmene 247

Rozhranie je určené pre začiatočníkov a jeho použitie je veľmi jednoduché. Jediné, čo musíte poskytnúť, sú informácie o vašom bankovom účte a adresa peňaženky. Poplatky sú 1% s pripočítaním sieťových poplatkov (v súčasnej dobe približne 5 dolárov).

K dispozícii je mnoho fiat mien

Služba je k dispozícii na celom svete a pri nákupe bitcoinov je k dispozícii mnoho fiat mien. Takmer každá krajina je kompatibilná s prenosom SWIFT. V roku 2018 sa plánuje aj to, že burza ponúkne sofistikovanejšie obchodné funkcie, aj keď nová platforma bude ešte len predstavená.

Pros

 • súkromný spôsob nákupu BTC za obchod v hodnote až 300 dolárov;
 • mince si môžete kúpiť odkiaľkoľvek na svete;
 • je k dispozícii veľký počet domácich fiat mien;
 • nízke obchodné poplatky, iba 1%.

Zápory

 • z dôvodu veľkého počtu nových používateľov boli objednávky momentálne deaktivované;
 • overenie potrebné po prekročení hranice 300 dolárov.

Lakte

Lakte sú jednou z tých búrz, ktoré by od vás vyžadovali overenie vašej identity, skôr ako sa budete môcť pozrieť na obchodné rozhranie. Požadované dokumenty sú naskenované ID a dôkaz o adrese, pričom samotné overenie môže trvať až týždeň, čo však v posledných týždňoch spôsobuje veľký počet žiadostí.

Výmena lakťov

Poplatky sú 0,9%, zatiaľ čo na prevod SWIFT je k dispozícii 17 fiat mien. Napriek tomu, že zákazníci požadovali mobilné platformy, burza ešte neuvedie verzie svojho trhu pre iOS a Android.

Pros

 • 17 fiat mien akceptovaných v Cubits;
 • služby dostupné v mnohých krajinách po celom svete;
 • nízke obchodné poplatky 0,9%.

Zápory

 • obchodníci musia prejsť úplným overovacím procesom;
 • nie sú k dispozícii žiadne mobilné platformy.

Bitcoinový výmenník CEX.IO

The CEX.IO je burza, ktorá ponúka svoje služby po celom svete s použitím obmedzeného počtu spôsobov nákupu, vrátane trénerov SWIFT. Akceptované fiat meny sú USD, EUR a RUB a overenie je potrebné, aby boli bankové prevody dostupné pre obchodníkov..

Nakúpte bitcoiny na burze CEX.IO

Pokiaľ ide o USA, existuje 26 štátov, ktoré platforma CEX.IO nepodporuje, pretože neboli získané licencie potrebné na vykonávanie podnikania. Používanie SWIFT by vás pri vkladaní finančných prostriedkov na váš účet nič nestálo, pričom výbery majú paušálny poplatok 50 dolárov.

Pros

 • finančné prostriedky môžete vkladať prostredníctvom systému SWIFT odkiaľkoľvek na svete (výnimkou je 26 štátov USA);
 • vklady pomocou prevodov SWIFT sú bezplatné.

Zápory

 • pri bankových platbách je overenie nevyhnutné;
 • 26 amerických štátov nie je podporovaných.

Xapo

Xapo pôvodne začínal ako poskytovateľ služieb v oblasti peňaženiek a trezorov, ale výmenu neskôr pridal, pretože sa stal v kryptomenovom odvetví obľúbenejším. Teraz si môžete kúpiť bitcoiny a súčasne ich uložiť v trezore, pričom znížite sieťové poplatky potrebné pre výber BTC.

Vymeňte bitcoiny za Xapo

Temnejšou stránkou výmeny je, že celý trh je založený iba na mobilných telefónoch, pričom verzia na prezeranie webu bude zatiaľ vydaná. Overenie účtu je potrebné vykonať pomocou občianskeho preukazu a dokladu o pobyte. Poplatky sú 0,2% bez ohľadu na objem obchodu a zvolenú metódu.

Pros

 • trezor poskytuje dostatočné zabezpečenie pre vaše bitcoiny;
 • nízke obchodné poplatky 0,2%;
 • služba dostupná na celom svete.

Zápory

 • platforma je k dispozícii iba na mobilných platformách;
 • na uskutočnenie obchodu je potrebné overenie.

Trh HappyCoins

HappyCoins ponúka flexibilnú štruktúru overovania, kde máte možnosť kúpiť si niekoľko bitcoinov bez toho, aby ste museli nahrávať dokumenty. Vo fáze registrácie budete vyzvaní, aby ste poskytli údaje o bankovom účte a svoje skutočné meno. Pokiaľ ide o poplatky, HappyCoins implementuje iba poplatky za ťažbu, pričom obchodné náklady sú skryté v rámci kurzu BTC, ktorý považujeme za netransparentný.

Získajte BTC v HappyCoins

Služba je k dispozícii na celom svete, pokiaľ máte bankový účet a zostatok na ňom, aby ste mohli ako vkladový prostriedok používať medzinárodné prevody SWIFT. Ako fiat menu je akceptovaná iba EUR.

Pros

 • ktokoľvek s bankovým účtom môže používať SWIFT v HappyCoins;
 • možnosť nákupu bitcoinov bez overenia.

Zápory

 • poplatky nie sú zobrazené transparentne;
 • ako fiat menu akceptované iba EUR.

MrCoin

Ak ste hľadali spôsob, ako získať bitcoiny pri zachovaní súkromia, potom MrCoin môže mať pre teba veľkú hodnotu. Poplatky sú účtované paušálne, pričom bankové náklady dosahujú 5 EUR, zatiaľ čo sieťové poplatky predstavujú 20 EUR.

Výmena MrCoin

Ak je nákup náhodou nižší ako 81 EUR, nebude sa účtovať žiaden bankový poplatok. Verifikácia môže byť vyžadovaná od vás, ak sú objednávky veľké, aj keď spoločnosť neuviedla presnú sumu.

Pros

 • súkromie povolené pre platby SWIFT;
 • služba dostupná pre všetkých obchodníkov s bankovým účtom EUR.

Zápory

 • fiat meny sú akceptované iba EUR a HUF;
 • overenie môže byť požadované časom.

Paxful BTC Trader

Paxful je veľmi podobný LocalBitcoins, pretože tiež ponúka trh P2P pre obchodníkov, aby si navzájom kupovali a predávali BTC. Poplatky sú pre predajcov 1%, zatiaľ čo overenie účtu závisí od jednotlivých obchodníkov. Platby SWIFT nie sú na trhu také populárne, aj keď by sme ich doplnili, je to len trend, ktorý v súčasnosti prebieha.

Paxívna výmena bitcoinov

Na výber je tiež množstvo mien a ďalších spôsobov platby, pri výbere predajcu by ste však mali byť opatrní. V minulosti bolo hlásených veľa podvodov, preto by ste mali brať do úvahy iba overených predajcov s pozitívnou históriou.

Pros

 • služba dostupná globálne;
 • prijatý veľký počet fiat mien;
 • nízke transakčné poplatky 1%.

Zápory

 • nedostatok ponúk SWIFT na trhu (v súčasnosti);
 • podvody sú bežnou súčasťou trhu.

Kľúčové faktory

Pri výbere burzy by ste mali sledovať niekoľko ukazovateľov, ktoré musia vyhovovať vašim osobným potrebám. Platformy sa líšia z hľadiska dostupných obchodných funkcií, fiat mien a dostupnosti služieb. Mnoho výmen vyžaduje, aby ste poskytli osobné dokumenty, zatiaľ čo iba niektoré sú skutočne súkromné.

Zabezpečenie pred hackerskými incidentmi

Sledujte tiež najnovší vývoj v oblasti bezpečnosti, pretože v minulosti došlo k mnohým hackerským incidentom.

Aké je najlepšie miesto na ukladanie mojich BTC?

Dôrazne vám odporúčame používať najlepšie hardvérové ​​(HD) peňaženky Ledger Nano S, TREZOR a KeepKey pri ukladaní mincí. Tieto peňaženky ponúkajú vynikajúce bezpečnostné funkcie, fungujú online aj offline a nie sú závislé od serverov výrobcov.

Uložte bitcoiny do svojej peňaženky

Snažili sme sa odpovedať na všetky potenciálne otázky týkajúce sa platieb SWIFT, ale ak náhodou máte niekoľko z nich, na ktoré sa nevzťahuje táto príručka, kontaktujte nás priamo na.