Recenzia hardvérovej bitcoinovej peňaženky Digital Bitbox

V tomto Používateľská príručka Digital Bitbox, ukážeme vám, ako správne používať a udržiavať vašu peňaženku Digital Bitbox a ako používať hardvérovú peňaženku Digital Bitbox.

Zhrnutie: Ako používať peňaženku Digital Bitbox

 1. Nainštalujte Digitálny bitbox aplikáciu vo svojom počítači.
 2. Vytvorte názov peňaženky a heslo zariadenia.
 3. Digital Bitbox vám vytvorí prvú peňaženku.
 4. Vytvorte zálohu na kartu micro SD.
 5. Posielajte BTC do peňaženky pomocou adries uvedených na karte Prijať v počítačovej aplikácii.

V tomto článku by sme chceli preskúmať hardvérovú bitcoinovú peňaženku Digitálny bitbox (DB), pozrite sa na jeho plusy a mínusy a porovnajte ich s koherentnými výrobkami na trhu. DB ponúka minimalistický dizajn s nízkou cenou, ktorý nemá vplyv na bezpečnosť a spoľahlivosť zariadenia. Uloží vaše kľúče, poverenia a bitcoiny offline s minimálnym rizikom hacknutia a krádeže vašich finančných prostriedkov. Ďalším názvom takéhoto zariadenia sú studené peňaženky.

Recenzia hardvérovej bitcoinovej peňaženky Digital Bitbox

Čo je v škatuli?

Čo teda dostanete v balíku? Jedná sa o tenkú škatuľu zlepenú v plastovom antistatickom obale. Celá jednotka je robustná a chránená pred vlhkosťou a nárazmi počas prepravy. Samotný pevný disk a 4GB Micro-SD karta sú v kartónovom obale, súčasťou balenia sú aj dve nálepky.

Digitálny bitbox v krabici

Ak po obdržaní balíka existuje podozrenie, že bol rozrezaný, riziko zásahu do bezpečnosti vašich finančných prostriedkov je stále minimálne. Firmvér je možné stiahnuť a nainštalovať do DB po rozbalení.

Pevný a odolný USB kľúč

Samotná jednotka je pevný a odolný USB kľúč vyrobený z materiálov blízkych nepriestrelnému sklu. Jeho pevná štruktúra je ideálna na nosenie na vodítku. Má jednodielny dizajn, čo znamená, že nie sú k dispozícii žiadne batérie ani káble.

Ako používať digitálny bitbox?

Jednoduchosť a minimalizmus nespôsobujú straty kvality a zabezpečenia. Inštalácia, správa a používanie Boxu je jednoduché, pohodlné a bezpečné.

Inštalácia

Tento softvér, ktorý nie je rozšírením prehliadača alebo webovou aplikáciou, ale je plne funkčným desktopovým programom, sa nachádza na oficiálnej stránke produktu na úvodnej stránke. Existujú softvéry pre všetky operačné systémy.

Stiahnite si program pre iný operačný systém

Po stiahnutí aplikácie do počítača vložte kartu SD do zariadenia a zapojte ju do výstupu USB. Spustite program, zadajte svoje prihlasovacie meno a heslo, zapamätajte si ho alebo si niekam zapíšte, pretože sú potrebné na prístup k zariadeniu a k zálohe uloženej na Micro-SD. Zálohovanie je súbor PDF, môžete ho vytlačiť, ak papieru dôverujete viac ako karte.

Digitálna peňaženka Bitbox sa pripája k počítaču

Po zadaní hesla hrozí poklepanie škodlivým programom, spywarom alebo keyloggerom. Nebezpečenstvo je minimalizované veľmi jednoduchým, ale spoľahlivým spôsobom – na overenie všetkých transakcií je potrebný fyzický kontakt s boxom. Vaše poverenia nikdy neopustia zabezpečený čip ani pri vytváraní elektronickej peňaženky, ani pri prvom nastavení alebo resetovaní.

Ochrana heslom

Po dokončení inštalácie by ste mali kartu micro-SD vybrať z jednotky Flash a bezpečne uložiť. Ak sa vám niečo stane, budete ho potrebovať na správu svojho nástroja alebo obnovenie prístupu Digitálny bitbox.

Správa digitálneho bitboxu

Po prvom zadaní mena a hesla trvá vytvorenie súkromných kľúčov chvíľu. Potom program oznámi, že je nastavené vaše heslo, vytvorená peňaženka a záloha uložená na SD kartu, a presmeruje vás na domovské okno aplikácie. Existuje päť sekcií hlavnej ponuky.

Časť nastavení v programe Digital Bitbox

Tam môžete vidieť históriu svojich transakcií, prijímať a odosielať BTC a spravovať nástroj v sekcii Nastavenia. Karta Multisig obsahuje možnosti na zvýšenie zabezpečenia. V ponuke Nastavenia môžete:

 • spravovať zálohy;
 • zmeniť heslo;
 • vytvoriť novú elektronickú peňaženku;
 • resetovacie zariadenie;
 • povoliť úplné 2FA;
 • pripojiť sa k mobilnému zariadeniu;
 • skontrolujte blikajúcu LED;
 • získať náhodné číslo;
 • pozrite si zoznam adries;
 • skontroluj aktualizácie;
 • aktualizovať firmvér;
 • a choďte na expertné prostredie, ktoré sa neodporúča, kým nie ste skutočne odborníkom.

Softvér je priateľský a obsluha je jednoduchá a rýchla. Mobilný tablet sa k vášmu zariadeniu HD pripája pomocou špeciálnych aplikácií a synchronizácie, aby ste spárovali aplikácie pre stolné počítače a tablety, dajte správnu odpoveď, koľkokrát blikla dióda LED. Zvyšuje bezpečnosť celého systému, pretože dvojfaktorový autentifikačný systém 2FA bude vyžadovať schválenie všetkých vašich platieb na oboch zariadeniach. Pamätajte si, že to nie je reverzibilné. Ak chcete túto možnosť vypnúť, budete musieť vymazať všetky údaje a nastaviť ich od začiatku.

Digitálna peňaženka Bitbox vo vašom telefóne

Inovácie neprebiehajú automaticky, je potrebné ich stiahnutie a manuálna inštalácia. Do modulu gadget môžete nahrať viac účtov pomocou iných kariet SD alebo si môžete rezervnú kópiu PDF vložiť do svojho.

Prijímanie bitcoinov do digitálneho bitboxu

Operácie s mincami sú jednoduché a jednoduché. Ak chcete na svoj účet vložiť mince, musíte do svojho počítača zapojiť databázu DB, otvorte kartu Prijímať, kde je ponúkaná adresa na príjem. Ak ste svoj gadget spárovali s mobilnou aplikáciou, na obrazovke sa zobrazí QR kód na uskutočnenie platby. Zadajte požadované množstvo a pokračujte v operácii. Zostatok nájdete na karte História.

Kryptomena bitcoin

Odosielanie mincí vyžaduje fyzické overenie – po zadaní adresy a schválení platby vás aplikácia vyzve, aby ste sa dotkli tlačidla LED. Krátke stlačenie znamená prerušenie transakcie, dlhé 3 sekundy pokračuje.

Vlastnosti digitálneho bitboxu

Výrobcovia tohto gadgetu ho urobili jednoduchým, ale funkčným a mimoriadne spoľahlivým. Jeho vysoké vlastnosti pochádzajú z jedinečných vlastností, vďaka ktorým je populárny po celom svete:

 • zálohujte a obnovujte svoje informácie offline pomocou kariet SD. Počas tohto chúlostivého procesu nie je potrebné odhaliť vaše informácie a vystaviť vaše údaje riziku, že ich chytia zlodeji. Kartu môžete vložiť na jednotku Flash a obnoviť údaje, alebo to urobiť bez hardvéru na webe v centre zálohovania. Vygenerujte kľúč na obnovenie a importujte ho do softvérovej aplikácie, je to jednoduché;
 • priateľská, zrozumiteľná a ľahko spustiteľná softvérová aplikácia, ktorá je k dispozícii pre všetky operačné systémy a nevyžaduje inštaláciu. Na rozdiel od rozšírení prehliadača uchováva všetky vaše osobné informácie skryté v čipe;
 • DB podporuje ukladanie bitcoinov a bitcoínových peňazí (pôvodná aplikácia to druhé nepodporuje, musíte k nemu pristupovať krok za krokom), tokeny Ethereum, Ethereum Classic a ERC20. Vývojári vyhlásili plány na rozšírenie zoznamu podporovaných kryptomien;
 • na zvýšenie anonymity a zabezpečenia v sieti je DB kompatibilný s operačným systémom Tor browser Tails live;
 • hodnovernú popierateľnosť, ktorá chráni vaše mince pred lupičmi a vládami. Ak ste nútení otvoriť prístup, jednoducho vytvorte dodatočný zadaním nesprávneho hesla. Použitie sekundárneho hesla vygeneruje skrytú elektronickú peňaženku;
 • užívajte si 50 rokov spoľahlivej služby pevného a trvanlivého zariadenia s robustným čipom odolným voči fyzickému poškodeniu;
 • pohodlný jednodielny dizajn bez potreby ďalšieho príslušenstva;
 • aplikácia podporuje univerzálny protokol druhého faktora FIDO. Nevyžaduje sa žiadna dodatočná inštalácia, overovacie tlačidlo je integrované v jednotke;
 • DB Túto funkciu je možné použiť na ovládanie elektronickej peňaženky Copay s viacerými podpismi. Táto funkcia je začlenená do natívnej aplikácie. Potrebujete iba vytvoriť účet v Copay a zadajte pozývací kód do zariadenia v sekcii Multisig bez registrácie;
 • pomocou mobilného telefónu môžete skontrolovať platnosť adresy a operácií vytvorených počítačovým programom, ktorý sa nazýva inteligentné overenie, a tiež použiť protokol 2FA na zabezpečenie svojich finančných prostriedkov;
 • peňaženka HD používa otvorený zdroj vo všetkých kódoch, softvérových aj firmvérových, zavádzacích a počítačových a mobilných aplikáciách. Toto je realizované tak, aby sa zabránilo akýmkoľvek nechceným operáciám;
 • minimalistický dizajn sa používa nielen z estetických dôvodov alebo kvôli nízkej cene, ale tiež zvyšuje bezpečnosť, pretože v tomto jednoduchom a neškodne vyzerajúcom USB flash disku je ťažké rozpoznať elektronickú peňaženku BTC;
 • výrobcovia hardvéru sa chvália ako „Swiss Ideals“, čo znamená, že ide o vysokokvalitný a bezproblémový výrobok bez tajných spôsobov, ako sa dostať do vášho úložiska.

Ako vidíte, švajčiarski vývojári vynaložili veľké úsilie, aby priniesli svoj jedinečný gadget na vedúce pozície.

Švajčiarske ideály

FAQ

Na stránke produktu sú uvedené často kladené otázky a odpovede. Nájdete riešenia takých problémov, ako je to, čo sa stane, ak vám niekto ukradne modul gadget, ako sa chrániť pred škodlivým softvérom a chrániť pred zákonmi a zlodejmi, akými spôsobmi sa môžete ubezpečiť, že robíte správne transakcie atď. Väčšinou sa často kladené otázky týkajú aby boli vaše peniaze v bezpečí.

Koľko stojí digitálny bitbox?

Pre Švajčiarov je Digitálny bitbox stojí 54 EUR. Ak však žijete niekde inde, musíte k tomu pripočítať poštovné (25 EUR za expresnú zásielku FedEx do celého sveta), dovozné poplatky a dane, ktoré sú k dispozícii vo vašej krajine..

Náklady na digitálny bitbox

Integrácia Digital Bitbox a MyEtherWallet (Ethereum)

Ether môžete prijímať a odosielať zo svojho DB s pomocou miestnej pracovnej kópie MyEtherWallet. Inicializujte nástroj, profil a záloha budú fungovať pre Ethereum aj bitcoin. Poznámka, s povolenou 2FA nie je možné odosielať Ether. Potrebujete tiež najnovší firmvér a prehliadač Opera alebo Google Chrome.

MyEtherWallet

Ak chcete prijímať mince, zvoľte kartu Zobraziť informácie o peňaženke a zadajte heslo svojho modulu gadget. Stlačte „Pripojiť“ a zvoľte adresu, ak si nie ste istí, odporúčame prvú. Ak chcete odoslať finančné prostriedky, prejdite na „Odoslať ether & Tokeny “a nájdite adresu odosielateľa. Postupujte podľa pokynov a nezabudnite stlačiť tlačidlo v spodnej časti stránky.

Digital Bitbox vs iné hardvérové ​​peňaženky

V porovnaní s inými kongenérmi Bitbox má svoje pre a proti. Výrobcovia samozrejme tvrdia, že je najlepší svojho druhu, ale tu sa pokúsime ukázať hlavné rozdiely medzi DB a jeho hlavnými náprotivkami..

Digital Bitbox vs TREZOR

V páre s TREZOR, naša jednotka je lacnejšia, ale nemá obrazovku. Keď je TREZOR mini počítač, používa zabezpečený čip. Ten sa pripája k telefónu alebo počítaču pomocou kábla USB a funguje prostredníctvom webového klienta, webu MyTrezor.com a podporuje operácie s viacerými menami ako Digitálny bitbox. Pri porovnaní Bitboxu a TREZORU treba spomenúť, že TREZOR podporuje obnovu pomocou 24 kľúčových slov, ak stratíte alebo poškodíte pevný disk.

Bitcoinové peňaženky TREZOR

Ledger Nano S vs Digital Bitbox

Ledger Nano S používa dva zabezpečené čipy, má obrazovku a komplexnejší dizajn ako Box. Je to o niečo drahšie, má dve tlačidlá na zaistenie bezpečných transakcií. Ako predchádzajúce zariadenie obsahuje obnovovací list s 24 slovami. Spolu s Etherom funguje s Litecoinom a môže byť integrovaný s BTC aplikáciami MyCelium a GreenBits.

Peňaženka Ledger Nano S.

Alternatívy digitálneho bitboxu

Trh s hardvérovými úložiskami BTC navrhuje dlhý zoznam pomôcok na ukladanie a prevádzkovanie vašich BTC. Ceny sa môžu líšiť od 17 USD do viac ako 100 dolárov, funkcie a prevedenie sa líši, aj keď všetky predstavujú jednu hlavnú funkciu.

KeepKey

KeepKey bol predstavený slovu úložísk kryptomien v septembri 2015, išlo o druhé zariadenie s obrazovkou, ktoré poskytuje dodatočné zabezpečenie. Jednotka je pevná a komplexná, ale ponúka spoľahlivý servis a vysokú ochranu.

Kontrola peňaženky KeepKey

Hardvérová peňaženka TREZOR

TREZOR je HD s veľkosťou palca a obrazovkou predstavenou v auguste 2014. Bol umiestnený ako prvé bezpečné úložisko BTC, ktoré poskytuje rovnaké pohodlie pri míňaní mincí ako online alebo softvérové ​​náprotivky..

Recenzia peňaženky TREZOR

Pri výbere studenej elektronickej kabelky zvážte svoje vlastné potreby a preferencie. Výroba švajčiarskej spoločnosti je jedným z najjednoduchších nástrojov s vysokou funkčnosťou a bezpečnosťou, čo z nej robí jedného z lídrov medzi konkurenciou. S pomocou tohto nástroja a nášho sprievodcu vo svete bitcoinov ušetríte a miniete svoje mince s voľnou mysľou.

“>