Nové partnerstvá posielajú Holo (HOT) vyššie

Prekvapenie Poklesy NFT, nové partnerstvá a dodržiavanie plánu vývoja projektu sú hlavnými faktormi rally v Holo, Origin Protocol a Wanchain. 30. marca Prezident a generálny riaditeľ PayPal Dan Schulman agentúre Reuters povedal, že online platobný gigant umožní svojim americkým spotrebiteľom platiť kryptomenami, keď budú obchodovať s miliónmi svojich globálnych obchodníkov. Toto je hlavný krok v hlavnom prúde adopcie kryptomien.

V ďalších novinkách Chicago Mercantile Exchange plánuje 3. mája spustiť nový futures kontrakt na Micro Bitcoin (BTC), ktorý investorom umožní presne zaistiť svoje riziko bitcoinu. To tiež znamená, že menší investori, ktorí nemohli obchodovať s existujúcou zmluvou o bitcoine z dôvodu jej požiadavky na 5 bitcoinov, sa môžu môcť ponoriť do derivátov, pretože mikro futures začínajú na 0,1 BTC.

Napriek tomu, že sú bitcoiny v popredí záujmu, existuje niekoľko tokenov, ktoré v pozadí robili silné pohyby. Pozrime sa na výkon troch takýchto tokenov.

HORKÉ/USDT

Holochain HOT token bol predstavený na Cointelegraph 25. februára, keď cena bola 0,0030 dolára. Od tej doby token raketovo vystúpil na vnútrodenné maximum na 0,0206 dolára dnes, čo je zisk 586% za niečo viac ako mesiac. Posledná etapa rally bola spustená 25. marca oznámením, že spoločnosti Holo Limited bol udelený americký patent na inovácie siete rrDHT v rámci spoločnosti Holochain. Podľa firmy „tento patent predstavuje jednoduchý spôsob, ako reprezentovať komplexné distribuované dátové modely a spravovať ich s vysokou odolnosťou“.

Holo v príspevku na blogu objasnil, že patent bol zaregistrovaný s cieľom zabrániť trollom v podávaní patentov na túto inováciu a tiež chrániť „práva používateľov na zvrchovanosť nad svojimi údajmi“. Aj keď je to pozitívny krok, iba čas ukáže, či Holochain môže ponúknuť spoľahlivú alternatívu k technológii blockchain.

Údaje VORTECS ™ od spoločnosti Cointelegraph Markets Pro začali zisťovať vzostupný výhľad pre HOT 26. marca pred štartom rally. Skóre VORTECS ™, exkluzívne pre Cointelegraph, je algoritmické porovnanie historických a súčasných trhových podmienok odvodené z kombinácie dátových bodov vrátane sentimentu na trhu, objemu obchodov, nedávnych pohybov cien a aktivity na Twitteri..

Ako je vidieť na grafe vyššie, skóre VORTECS ™ pre HOT sa 26. marca, len niekoľko hodín pred štartom rally, prevrátilo na zeleno. Skóre VORTECS ™ sa 29. marca opäť zazelenalo, práve keď sa rally začínala. Počas tejto doby sa HOT prudko zvýšil z 0,0116 dolára 29. marca na maximum 0,0197 dolára 30. marca.

Cena stúpla z minima na 0,0067 dolára 25. marca na vnútrodenné maximum 0,0206 dolára, čo je o 207% nárast za šesť dní. To ukazuje, že vzostupný trend je podporovaný silnou dynamikou. Tempo nárastu však posunulo index relatívnej sily na extrémne prekúpené úrovne, čo zvyšuje možnosť menšej korekcie alebo konsolidácie v najbližších dňoch.

V silných vzostupných trendoch býci spravidla kupujú každý menší pokles. Prvá podpora pre negatívnu stránku je 38,2% úroveň Fibonacciho retracementu na úrovni 0,0153 dolára. Ak sa cena odrazí od tejto podpory, bude to znamenať silu. Býci sa potom pokúsia obnoviť vzostupný trend stlačením ceny nad 0,0206 dolára.

Ak uspejú, pár HOT/USDT by mohol začať ďalšiu etapu vzostupného trendu, ktorý môže dosiahnuť 0,0289 dolára a potom 0,0308 dolára.

Naopak, ak medvede potopia cenu pod úroveň 50% retracementu na 0,0136 dolára, korekcia by sa mohla prehĺbiť na 61,8% retracement na 0,0120 dolára. Takáto hlboká korekcia zvyčajne oneskorí začiatok ďalšej etapy pohybu nahor.

OGN/USDT

Pôvodný protokol (OGN) sa začal so zameraním na ekonomiku zdieľania, ale projekt sa rozšíril do vytvárania aplikácií pre obchod peer-to-peer a decentralizované financovanie. Pôvod zverejnil svoju oficiálnu stránku "Litepaper" 17. marca a dokument podrobne uvádza, ako launchpad Origin NFT umožní používateľom vybudovať si vlastný trh s vlastnými vstupnými stránkami a formátmi dynamických aukcií.

Protokol tvrdil, že úspešne vydražil prvý tokenizovaný album na svete od producenta elektronickej hudby 3LAU a predaj vygeneroval 11,6 milióna dolárov za 24 hodín. Origin tiež tweetoval pokles NFT na Origin Launchpad NFT od viacnásobného platinového hudobníka Lupe Fiasca oceneného Grammy, ktorý bude uvedený do prevádzky 12. apríla.

Na zasadnutí AMA s Binance China spoluzakladateľ Origin Matthew Liu uviedol, že protokol plánuje v budúcnosti zahrnúť poklesy a bonusy NFT pre držiteľov OGN. Okrem NFT protokol plánuje aj vývoj platobných aplikácií a spustenie debetnej karty Origin USD.

Začatie investovania OGN na Binance od 4. marca a nedávne začlenenie OGN ako vedľajšieho aktíva do spoločnosti Cream Finance by tiež mohlo prilákať investorov do projektu. Cena OGN bola v posledných dňoch na slzách. To sa dostalo z 0,75 dolára 25. marca na vnútrodenné maximum na 2,36 dolára dnes, čo predstavuje 214% návratnosť za menej ako týždeň. Zdá sa však, že obchodníci sú dnes v režime rezervácie zisku, ako je vidieť z dlhého knôtu na dennom svietniku.

Ak zajtra bude rezervácia zisku pokračovať, pár OGN/USDT by mohol klesnúť na úroveň 50% Fibonacciho retracementu na 1,55 dolára. Je to dôležitá podpora, pretože odraz z neho naznačuje, že sentiment zostáva vzostupný a obchodníci sa hromadia..

Prelom a blízko nad 2,36 dolára by mohli začať ďalšiu etapu nárastu, ktorá môže dosiahnuť 3,16 dolára a potom 3,35 dolára. Naopak, ak sa predaj zintenzívni a prelomí podporu 1,55 dolára, pár by mohol klesnúť na 61,8% úroveň retracementu na 1,36 dolára. Odraz tejto podpory môže pár udržať v dosahu niekoľko dní pred začiatkom ďalšieho trendového ťahu.

WAN/USDT

30. marca spoločnosť Wanchain oznámila, že čínska štátna spoločnosť Grid Corporation si vybrala svoju technológiu blockchain na aktualizáciu svojho národného systému správy údajov. Do budúcnosti sa tak otvára množstvo príležitostí. Pred týmto oznámením Wanchain pútal pozornosť svojim nedávnym pridaním funkcií interoperability. Decentralizované mosty Wanchain spájajúce niekoľko blockchainových sietí na podporu medzireťazcových prenosov. Spoločnosť Wanchain 26. februára predstavila aj novú verziu svojho medzireťazcového mechanizmu, ktorý umožňuje zdieľanie aktív wanBridge v zjednotenom zoskupení kolaterálov, čím sa posilňuje kapacita medzi reťazcami.

Zakladateľ a generálny riaditeľ Wanchainu Jack Lu 9. marca na twitteri uviedol, že úspešne odoslal vôbec prvú transakciu v bitcoine na ethereum pomocou decentralizovaného priameho prepojenia BTC na ETH. Potom nasledovalo oznámenie, že tím 29. marca otestuje kompatibilitu krížových reťazcov XRP s Wanchain a Ethereum.

Aby sa znížil vplyv vysokých sieťových poplatkov, spoločnosť Wanchain oznámila, že zníži poplatky za plyn potrebné na presun aktív naprieč reťazcami na Ethereum o 33%, aby priniesla používateľom určitú úľavu. Wan sa prudko zvýšil z 1,09 dolára 26. marca na vnútrodenné maximum dnes na úrovni 2,30 dolára, čo predstavuje 111% nárast do piatich dní. Zdá sa, že obchodníci si po dnešnej rally rezervujú zisky, ako je vidieť z dlhého knôtu na dennom svietniku.

Prvá podpora negatívnej stránky je predchádzajúci odpor na úrovni 1,67 dolára. Ak môžu býci prevrátiť túto úroveň na podporu, bude to znamenať silu. Kupujúci sa potom pokúsia vytlačiť cenu nad 2,30 dolára. Ak sa im to podarí, ďalším cieľom, ktorý je potrebné sledovať, je 2,88 dolára. Ak však medvede potopia cenu pod 1,67 dolára, pár WAN/USDT by mohol svoj pád predĺžiť až na 1,40 dolára. Odraz z tejto úrovne by mohol udržať pár v dosahu niekoľko dní pred začiatkom ďalšieho trendového ťahu.