Recenzia bitcoinovej peňaženky GreenAddress

Táto recenzia bola napísaná s cieľom poskytnúť vám výber z typov služieb kryptomeny a najmä online peňaženiek. Nasledujúce informácie možno zmenia názor, že online platformy nie sú také cenné ako hardvérové ​​peňaženky. Takže tu je vynikajúci základný sprievodca bitcoinovou peňaženkou GreenAddress.

Zhrnutie: Recenzia bitcoinovej peňaženky GreenAddress

 1. Choďte do Web GreenAddress a vytvorte si účet.
 2. Vygenerujte prístupovú frázu na obnovenie a kódy PIN. Ich kópie by ste mali vytvoriť na kúsku papiera.
 3. Nastavte dvojfaktorové overenie (2FA) prostredníctvom svojho telefónneho čísla.
 4. Kliknutím na tlačidlo „Prijať“ a kliknutím na kód QR alebo „Zobraziť adresu URL a adresu“ vygenerujete kód peňaženky.
 5. Kódy pošlite predajcovi bitcoinov alebo ho použite na extrahovanie mincí z iných peňaženiek/búrz, v ktorých máte zostatok.
 6. Prijímajte bitcoiny a kontrolujte svoj zostatok, aby ste sa presvedčili, že ste dostali plánovanú sumu.

Pri úvahách o bezpečnosti aktív kryptomeny sa mnohí domnievajú, že skutočnú hodnotu a význam majú iba hardvérové ​​peňaženky. Hoci sú online horúce peňaženky najlepšie z hľadiska zabezpečenia, majú svoje vlastné funkcie a účel. Preto sme urobili tento rýchly návod o GreenAddress, populárnej bitcoinovej peňaženke, ktorú by ste mali zvážiť pri ukladaní svojich online aktív..

Recenzia bitcoinovej peňaženky GreenAddress

Zostaňte na mieste, keď prechádzame funkciami a funkciami platformy, ako sú poplatky, súkromie, zabezpečenie, rozhranie, podporované kryptomeny a procesy prenosu. Na konci správy zostavíme analýzu kladov a záporov, ktorú je možné použiť na porovnanie peňaženky s podobnými poskytovateľmi služieb.

Čo je GreenAddress?

Zelená adresa je platforma na ukladanie kryptomien zameraná na poskytovanie služieb pre široké spektrum ľudí, pokiaľ ide o úschovu bitcoinov a ich prenos na kryptotrhu. Webovú stránku vlastní spoločnosť s názvom GreenAddressit Limited so sídlom vo Vallette na Malte. Vývojový tím pochádza z Blockstream, čo je spoločnosť zameraná na vytváranie finančnej siete blockchain.

Web GreenAddress

Platforma bola založená v roku 2011 ako výsledok fóra BitcoinTalk v tom istom roku, pričom implementáciu plánov vývoja a dizajnu vykonali tímy, ktoré vytvorili Instawallet a Mt.Gox. V súčasnej dobe je platforma k dispozícii na celom svete, pričom obchodníci z celého sveta sú oprávnení otvoriť si bezplatný účet na GreenAddress.

Meny, ktoré môžete uložiť

Od jeho začiatku, Zelená adresa bol vytvorený výhradne pre úschovu bitcoinov, pričom do úvahy neprichádzajú ani ďalšie kryptomeny. Preto ani teraz nie sú k dispozícii žiadne ďalšie mince, ktoré by ste mohli uložiť na GreenAddress. Platforma používa vyhodnotenie mince z niekoľkých búrz, ale výlučne pre BTC.

GreenAddress bitcoinové transakcie

V budúcnosti zatiaľ nie sú žiadne plány na pridanie ďalších mien, takže sa určite prihláste k odberu ich noviniek. Veci sa v tomto odvetví rýchlo menia a nebolo by žiadnym prekvapením, keby sa manažment stránky rozhodol zmeniť svoje pravidlá týkajúce sa dostupných kryptomien. V tejto fáze nie je na platforme ponúkaný ani Bitcoin Cash.

Rozhranie a nástroje

Toto je kde Zelená adresa skutočne vyniká, pretože pre svoju platformu používa jednoduchý, ale prepracovaný dizajn. Peňaženka pôsobí prvotriednym dojmom, pričom zelená farba dominuje celej platforme. Nástroje sú prehľadne usporiadané, všetky tlačidlá sú viditeľné, čo znamená, že navigácia v peňaženke je jednoduchá aj pre začiatočníkov v krypto priemysle.

Rozhranie aplikácie GreenAddress

Jednoduché použitie je obzvlášť dôležité pre online peňaženky, ako je GreenAddress, pretože tieto platformy sa zvyčajne používajú na obchodné stratégie, ktoré vyžadujú rýchle transakcie a odozvu.

Poplatky a transakcie

Vytvorenie účtu na Zelená adresa je bezplatný a rovnako aj údržba vyvažovania. Svoje mince môžete ponechať na platforme na dobu neurčitú bez platenia akýchkoľvek poplatkov za ich bezpečné uchovávanie.

Pokiaľ ide o transakčné náklady, máte pravidelné sieťové poplatky, ktoré sú bežné na všetkých platformách peňaženiek. Tieto náklady účtuje GreenAddress, ale nie sú ich držiteľmi, pretože sa prenášajú späť do siete blockchain. Baníci z celého sveta dostávajú tieto poplatky ako odmenu za svoje úsilie, zatiaľ čo GreenAddress funguje len ako sprostredkovateľ..

Programy priority transakcie GreenAddress

Máte na výber zo štyroch programov – „vysoký“, „normálny“, „nízky“ a „ekonomický“. Vysoká vám umožňuje odosielať BTC takmer okamžite, ale prenášať vysoké poplatky za ťažbu, zatiaľ čo „Ekonomika“ používa veľa potvrdení, ale za najnižšie možné náklady..

Ochrana osobných údajov a zabezpečenie

Pri vytváraní účtovníka Zelená adresa, nie ste povinný poskytnúť o sebe žiadne osobné údaje. Dokonca neoverujete svoju e -mailovú adresu, zatiaľ čo platforma neponúka žiadne obmedzenia ani požiadavky na overenie, ktoré je potrebné splniť neskôr.

Zabezpečovací systém peňaženky GreenAddress

Pokiaľ ide o zabezpečenie, prvá správa, ktorá sa zobrazí pri registrácii účtu, je o ceste generovania frázy na obnovenie. Odporúčame vám, aby ste pri vytváraní účtu používali telefónny alebo počítačový kanál, pretože informácie sú šifrované a chránené lepšie ako prostredníctvom webového prehliadača..

Fráza na obnovenie účtu GreenAddress

Okrem frázy na obnovenie máte k dispozícii aj PIN kód, správcu hesiel a 2FA. 2FA ponúka štyri možnosti, pri ktorých môžete použiť ďalší prihlasovací faktor, ktorými sú:

 • Google Authenticator;
 • hovor;
 • e -mail;
 • SMS.

Odporúčame vám použiť telefónne číslo, pretože je k nemu najťažšie získať prístup. Peňaženka mení svoje kódy adries a má vlastnosti multisig, kde prenos peňaženky musí potvrdiť niekoľko strán blockchainu. To rozhodne zvyšuje bezpečnosť vašich aktív, pretože vám poskytuje čas na reakciu v prípade ohrozenia vášho účtu.

Dvojfaktorová autentifikácia GreenAddress

K dispozícii máte aj niekoľko ďalších funkcií zabezpečenia, ako napríklad automatické odhlásenie, prihlásenie iba na sledovanie, verejný kľúč PGP (Docela dobrý súkromný kľúč) a e-mailové upozornenia..

Pridanie finančných prostriedkov do peňaženky GreenAddress

Prijímajte bitcoiny vo svojom Zelená adresa, kliknite na tlačidlo „Prijať“, ktoré sa nachádza na ľavej strane stránky palubnej dosky. Môžete sa rozhodnúť buď skopírovať adresu, alebo QR kód, pomocou ktorého nastavíte cestu pre odosielanie BTC.

Prijímanie bitcoinov na GreenAddress

Jednoducho pošlite kód predajcovi BTC alebo ho použite vo svojej inej platforme peňaženky na prenos bitcoinov do svojho zostatku GreenAddress. Môžete tiež otvoriť „Zobraziť rozšírené možnosti“ a vytvoriť súkromný kľúč pre svoj prenos, ako je uvedené nižšie.

Súkromný kľúč peňaženky GreenAddress

Uskutočnite platby pomocou služby GreenAddress

Ak chcete odoslať digitálne aktíva z priečinka Zelená adresa, kliknite na tlačidlo „Odoslať“ umiestnené vpravo nad tlačidlom „Prijať“ v pravej časti stránky hlavného panela. Uvidíte prenosový formulár, pomocou ktorého musíte zadať podrobnosti o kóde cieľovej adresy (nazývanom „Príjemca“), množstve BTC, ktoré chcete odoslať, a úrovni priority.

Posielanie bitcoinov na GreenAddress

Teraz kliknite na „Skontrolovať & Odoslať “, aby ste skontrolovali, či sú všetky údaje správne, a potom, ako budete pripravení, kliknite na„ Odoslať “.

Profesionáli spoločnosti GreenAddress & Zápory

Pros

 • k dispozícii je niekoľko nástrojov zabezpečenia, zo 4 možností na výber 2FA;
 • peňaženky sú viacnásobné;
 • Nástroje API dostupné na použitie;
 • dostupné mobilné platformy;
 • k dispozícii štyri programy za poplatok.

Zápory

 • obnovovaciu frázu a PIN kód generuje server;
 • platforma podporuje iba bitcoiny.

často kladené otázky

Podporované výmeny bitcoinov

Zelená adresa priamo podporuje niekoľko búrz, pričom väčšina z nich je veľmi populárna z hľadiska počtu obchodníkov. Podporované platformy, z ktorých si môžete kúpiť mince, sú:

Meny bitcoinov GreenAddress

Je zrejmé, že sa platforma snažila pokryť mnoho regiónov sveta, pričom dôkazmi sú BTCChina pre ázijský trh a QuadrigaCX pre Kanadu.

Ako migrovať na GreenAddress?

Na odoslanie všetkých svojich mincí na adresu môžete použiť funkciu „Prijať“ Peňaženka GreenAddress. Samotný proces je vysvetlený v sekcii vyššie, aj keď máte tiež možnosť pripojiť peňaženku k svojmu účtu Exchange, alebo aspoň tie 0, ktoré GreenAddress priamo podporuje.

Týmto spôsobom máte priamu cestu bez toho, aby ste uviedli aj svoj QR kód alebo kód adresy, pretože BTC vám budú odoslané hneď, ako uvoľníte príkaz na uvedených platformách výmeny.

Zmeny mojej adresy príjmu: Je to v poriadku?

Toto je jedna z výhod zabezpečenia Zelená adresa pre hackerov je ťažké sledovať vaše transakcie. Zmena kódov by viedla k rôznym cestám, ale sú súčasťou vašej rovnováhy. Je teda v poriadku, že sa otvárajú nové kódy.

Kde nájdem svoje staré adresy?

Prejdite na stránku „Prijať“ a kliknite na „Zobraziť rozšírené možnosti“. Potom kliknite na „Zobraziť predtým vygenerovanú adresu“ a zobrazí sa zoznam všetkých minulých kódov vygenerovaných súborom Zelená adresa.

GreenAddress zoznam predtým vygenerovaných adries

Táto stránka tiež zobrazuje QR kódy generované pre tieto adresy. Môžete tiež skontrolovať záznamy o zostatku a zistiť, koľko mincí bolo v minulosti prevedených prostredníctvom týchto kódov..

Mobilná aplikácia GreenAddress

Zelená adresa vyvinula aplikácie pre zariadenia so systémom iOS aj Android, pričom všetky si môžete zadarmo stiahnuť a používať kedykoľvek. Môžete si ich stiahnuť z Google Play alebo z Apple Store.

Mobilná aplikácia GreenAddress

Tiež si môžete zadarmo stiahnuť verziu peňaženky F-Droid, čo je v krypto priemysle vzácna služba.

Verzia peňaženky bez zelenej adresy

Existuje API?

Zelená adresa používa WAMP (Web Application Messaging Protocol) API, ktoré sa ľahko nastavuje a je určené na vytváranie, odosielanie a dotazovanie transakcií obsiahnutých v peňaženkách GreenAddress. Môžete tiež kombinovať rozhrania API z búrz s GreenAddress a implementovať systém, ktorý by namiesto vás prenášal mince.

Rozhranie API peňaženky GreenAddress

Zákaznícka podpora

Pokiaľ ide o zákaznícku podporu, oddelenie vyvinulo časť Časté otázky, ktorú môžete použiť. Obsahuje väčšinu dôležitých informácií týkajúcich sa vášho účtu. Okrem otázky Q&Stránka, s ktorou môžete komunikovať priamo na zákaznícku podporu prostredníctvom e -mailu, hoci živý chat ešte nebol vytvorený.

Zákaznícka podpora GreenAddress

Alternatívy k GreenAddress

Pri zvažovaní rôznych BTC peňaženiek je vždy dobré pozrieť sa na alternatívy, najmä k výrobkom, ktoré sa líšia službami a ponúkanými funkciami. Na mieste sme urobili recenzie na mnohých platformách peňaženiek, vrátane online, počítačových a hardvérových úložísk.

Stolná peňaženka Electrum

Ak hľadáte stolnú peňaženku kvôli chladiacim kapacitám, Exodus by pravdepodobne prišiel ako jedno z najlepších odporúčaní. Peňaženka je populárna a je jednou z prvých, ktoré boli uvedené na kryptotrh. Pozrite sa na nášho sprievodcu, ako nastaviť vlastného klienta Electrum, a skúmajte poplatky, zabezpečenie a súkromie Elektrická platforma.

Bitcoinová peňaženka Electrum

Hardvérová peňaženka KeepKey

KeepKey je hardvérová (HD) peňaženka, ktorá poskytuje pohodlie a vynikajúce bezpečnostné funkcie, pokiaľ ide o ukladanie bitcoinov. Zariadenie je vybavené najnovšími nástrojmi bezpečnostnej ochrany vrátane obrazovky, potvrdenia prenosu fyzických tlačidiel a súkromne generovaných kľúčov. Môžete si prezrieť našu recenziu na produkt, pretože poskytujeme podrobný návod, ako ho správne nastaviť a používať..

Hardvérová peňaženka KeepKey

Prečítajte si viac o BTC peňaženke Exodus

Exodus je ďalšia stolná BTC peňaženka, ktorá je k dispozícii na stiahnutie zadarmo. Bez ohľadu na to, kde žijete alebo aký operačný systém používate, Exodus by boli kompatibilné. Mobilný telefón s peňaženkou môžete prepojiť aj stiahnutím aplikácie z Google Play a Apple Store. Nájdite náš prehľad o peňaženke, pretože skúmame výhody a nevýhody produktu a poskytneme vám najnovšie informácie o programe Exodus..

Desktop peňaženka Exodus

Ak sme vynechali dôležité informácie týkajúce sa Zelená adresa sprievodcu, požiadali by sme vás, aby ste nám napísali priamo na adresu a my sa k vám určite vrátime s potrebnými odpoveďami.