Deväť spôsobov, ako zarobiť kryptomenu bez ťažby a obchodovania

Pravdepodobne ste už počuli alebo čítali o milionároch, ktorí na nich zbohatli kryptomena. Väčšinou ide o tieto investorov ktorí v počiatočných fázach urobili prielom s kryptomenou. Hovorí sa im aj veľryby. Možno sa pýtate: je možné získať kryptomenu zadarmo bez obchodovanie alebo ťažba? Odpoveď je áno.

Airdrops

Niektoré projekty rozdávajú určité množstvo svojich tokenov v malom množstve širokej verejnosti. Logika je jednoduchá – čím viac ľudí produkt používa, tým vyššia je hodnota tokenov. V čase rozkvetu počiatočných ponúk mincí (ICO) mnoho ľudí dostalo „vzduchové kvapky“ v hodnote až 5 000 dolárov. V roku 2020 tieto „vzduchové kvapky“ stále stoja až 100 dolárov, zatiaľ čo tieto darčeky sú tisíce.

Na tento typ získavania coinov bude možno potrebné vykonať určité úlohy, medzi ktoré patrí výmena na fórach sociálnych sietí, komunikácia s konkrétnym blockchainový projekt účastník, atď.

Bitcoin kohútiky a mikroúlohy

Existujú webové stránky nazývané faucety, ktoré svojim návštevníkom poskytujú Satoshi, najmenšiu jednotku bitcoinov. Títo návštevníci vyplňujú captcha, prezerajú reklamy alebo vykonávajú mikroúlohy. Mikroúlohy siahajú od vypĺňania prieskumov až po sťahovanie aplikácií, od sledovania videí až po vypĺňanie dotazníkov a vykonávanie beta testovania. FreeBitco.in je jedným z najstarších existujúcich bitcoinových faucetov na internete. Používateľom ponúka zadarmo až 200 dolárov BTC každú hodinu, čo je viac ako väčšina bitcoinových faucetov.

Konzultácie a školenia

Každý človek príde do priemyslu so svojimi vlastnými schopnosťami a nájde spôsob, ako ich využiť v decentralizovanom priestore. Najlepšie na tom je, že dopyt po blockchainových skúsenostiach v kombinácii s tradičnými zručnosťami rastie. Dá sa teda začať ponúkať poradenské služby pre nové blockchainové projekty. Pozrime sa na niekoľko príkladov:

 • právnici v oblasti blockchainu a kryptomien
 • účtovné poradenstvo v oblasti správy finančných prostriedkov
 • výmena kryptomeny makléri

Spisovatelia na voľnej nohe, ktorí pracujú s obsahom pre blockchainové spoločnosti.

Tento zoznam nemá konca. A väčšina blockchainových spoločností štandardne preferuje decentralizovanú štruktúru. Na vašej polohe teda nezáleží. Môžeš prijímať platby v bitcoinoch cez hranicu za nízke náklady bez toho, aby ste sa museli uchýliť k nákladným a časovo náročným tradičným spôsobom platby.

Investovanie do bitcoinu

Nákup a držanie je metóda, ktorú pravdepodobne poznáte. HODLing – to znamená, že musíte držať bitcoiny, a nie predávať, najmä ak je trh medvedí. Toto je základná stratégia zisku, ktorú môžu zvládnuť aj začiatočníci.

Toto je jeden z najlepších a najľahších spôsobov, ako sa zamerať na to, ako zarobiť peniaze v kryptomene.

Dlhodobé držanie sa dôrazne odporúča. Ak by ste v roku 2014 mali 100 dolárov v BTC, dnes by to stálo 8734 dolárov, a to je len 5 rokov od roku 2014. Žiadna banka ani iná podobná investícia vám nemôže sľúbiť taký zisk.

Na voľnej nohe pre kryptomenu

Práca pre bitcoiny je legálny a najľahší spôsob, ako získať kryptomeny. Existuje mnoho platforiem a stránok, ktoré vám za vaše služby ponúkajú bitcoiny.

Bez ohľadu na to, aké máte schopnosti, svoje služby môžete ľahko predať na špecializovaných stránkach pre kryptomenu. Medzi najobľúbenejšie platformy na voľnej nohe patria:

 • Jobs4Bitcoin – obľúbená nástenka Reddit pre úlohy platené v bitcoinoch
 • Bitwage – mzdové a personálne služby pre príjem platieb v kryptomenách
 • Angel’s List – web pre dosky práce, ktorý ponúka množstvo krypto projektov
 • CryptoGrind – miesto na nákup a predaj nezávislých služieb pomocou bitcoinu
 • CryptoJobs – nástenka pre nezávislých pracovníkov, ktorí chcú za svoju prácu zarobiť kryptu
 • Coinality – nástenka projektu
 • Bitfortip – platí bitcoiny za pomoc ľuďom

Nakupujte a získajte tokeny kryptomeny

Spomedzi rýchlych príležitostí získať kryptomenu sú online nákupy najproduktívnejšie. Vytvorením účtu na webe CEX vám bude poskytnutá mobilná aplikácia pre Android a iOS. Pomocou aplikácie Lolli (rozšírenie pre Chrome) môžete zarábať bitcoiny jednoduchým každodenným nákupom vo forme cashbacku.

Bitcoiny na pomoc ľuďom

Je to zaujímavý spôsob, ako zarobiť kryptomeny. Toto je dosť revolučný spôsob, ako zarobiť kryptomeny, ak sa vyznáte v offline a online výskume.

Bitfortip je mobilná platforma, ktorá vám platí za pomoc, ktorú poskytujete pri informovaní verejnosti o kryptomenách. Ich slogan znie: „Poradte bitcoiny ako stimul. Zarobte bitcoiny na pomoc. “

Na tejto platforme sa môže ktokoľvek spýtať čokoľvek a poskytovateľ odpovedí dostáva výzvy a bitcoiny výmenou za ich odpoveď. Napríklad, ak chce niekto zistiť, kde kúpiť ružovú perzskú mačku v Indii, potom ten, kto odpovie, dostane zaplatené kryptomenové mince.

Online platforma je k dispozícii v 11 medzinárodných jazykoch. To poskytuje ľahký prístup pre mnoho ľudí na celom svete.

Kryptomena a affiliate marketing

Tento typ zárobkov je veľmi obľúbený medzi blogermi, spravodajskými servermi, sociálnymi sieťami a bežnými používateľmi. Spoločnosti poskytujú jedinečnú adresu URL alebo propagačný kód, ktorý môžu affiliate marketéri rozoslať svojim zákazníkom. Keď niekto urobí nákup pomocou vášho partnerského odkazu, bude vám vyplatená odmena v aktívach kryptomeny.

Každá spoločnosť štruktúruje svoj pridružený program vlastným spôsobom. Pri mnohých značkách elektronického obchodu dostanete percento z celkovej sumy objednávky, na ktorú ste sa obrátili. V prípade iných spoločností môžete získať stanovený poplatok za každú osobu, ktorá si službu predplatí pomocou vášho promo kódu.

Coinbase vám napríklad zaplatí 10 dolárov za každého zákazníka, ktorý sa zaregistruje a zaplatí najmenej 100 dolárov. Ďalšia populárna burza, Binance, ponúka až 40% transakčné poplatky za vaše odporúčania. U ľudí s veľkým publikom to môže byť až tisíc dolárov mesačne.

Ďalšou alternatívou je partnerský program BlockFi, ktorý ponúka 10% z úrokov prijatých odporúčaním na úrokový účet BlockFi.

Hrajte hry a získajte bitcoiny

Existuje niekoľko hier, ktoré môžete hrať na svojom smartfóne a ktoré vás odmenia v bitcoinoch (BTC). Tu je šesť najlepších bitcoinových hier, ktoré môžete hrať a získať kryptocoiny:

 • Bitcoinová hra Bitcoin Alien Run je populárna mobilná bitcoinová hra, ktorá vám umožní hrať vzrušujúcu 2D hru s bežcom vo svojom smartfóne a zarábať bitcoiny. Hra je k dispozícii pre Android aj iOS.
 • Spark Profit – Simulácia finančného obchodovania, ktorá vám umožňuje vytvárať prognózy na trhoch so skutočnými peniazmi, ako sú trhy s menami a kryptomenami.
 • Altcoin Fantasy, bezplatný simulátor kryptomeny, vás naučí, ako obchodovať s digitálnymi aktívami v prostredí bez rizika.
 • Spells of Genesis vám umožňuje skutočne vlastniť položky v hre a mapy na samotnom blockchaine.
 • Satoshi kvíz – umožňuje vyhrať PTS zodpovedaním otázok z rôznych kategórií. Za každú správnu odpoveď môžete vyhrať prizepool 1000 satoshi.
 • RollerCoin – ponúka odmenu za blok každých päť minút, ktorá sa rozdelí medzi všetkých účastníkov v závislosti od ich ťažobnej sily.

Flexibilné vklady

Jedná sa o finančný produkt, ktorý Binance poskytuje svojim používateľom pôžičky a úroky. Používatelia si môžu požičať svoje bezplatné kryptomenové aktíva na Binance Margin a získať úrok.

Vďaka tejto možnosti je ľahké profitovať zo svojej kryptomeny. To sa deje bez ohľadu na pohyb na trhu, čo vám dáva spoľahlivú investíciu, ktorá zaistí garantovaný príjem. Ponúka pohodlie vďaka jednoduchému použitiu. Flexibilné vklady sú druhom sporiaceho účtu kryptomeny.

Záver

Kryptomeny sú menou digitálneho veku. Nakoniec mal taký prostriedok výmeny ovládnuť internet a celý svet. Rovnako ako pri iných platobných metódach môžete na kryptomenách zarobiť značné zisky. Potrebujete však ostrý pohľad na trendy na trhu a schopnosť presne vykonávať úlohy.

Autor: Kate Solano pre Сrypto-Rating.com