Binance – objem a informácie o výmene kryptomeny

Všeobecné informácie o CoinBene

Fakty o CoinBene, technické detaily a informácie o CoinBene

CoinBene, jedna z 10 najlepších kryptomenových búrz podľa objemu obchodov, je k dispozícii vo viac ako 150 krajinách a v rôznych jazykoch vrátane angličtiny. Táto popredná platforma pre kryptomeny má sídlo v Singapure. Slúži krypto komunite na 192 trhoch. Kontrola burzy CoinBene ukazuje, že je uvedených a dostupných na obchodovanie viac ako 170 digitálnych aktív. CoinBene je centralizovaná burza kryptomien, ktorá funguje pod záštitou spoločnosti CoinBene Limited, spoločnosti registrovanej na Vanuatu ako poskytovateľa služieb webových stránok, podľa oficiálnych zmluvných podmienok platformy. Niektoré zdroje však tvrdia, že táto platforma skutočne funguje v Singapure, ktorý sa už dlho stáva Mekkou ázijských startupov blockchainu a vznikajúcich kryptoburz.

Napriek tomu, že platforma bola oficiálne spustená nie tak dávno, na konci roku 2018, presnejšie, už získala obrovskú trakciu a získala si miesto v CoinMarketCap Top 10 upraveným aj vykázaným objemom obchodu. Tieto objemy sú skutočne pôsobivé a denne dosahujú približne 900 miliónov dolárov, čo sa následne kumuluje k úctyhodnej mesačnej produkcii 24 miliónov dolárov. To znamená, že likvidita nie je pre CoinBene takmer problémom, doplnená správami o stále rastúcom počte aktívnych denných používateľov.

Zdá sa, že CoinBene zaujíma proaktívny prístup, pokiaľ ide o bezpečnosť. Séria 51% útokov inde ich napríklad podnietila konať. Kontrola výmeny CoinBene ukazuje, že podpísali strategické technologické partnerstvo s Komodom. Toto sa vykonalo s cieľom zabrániť 51% útokom a zlepšiť celkovú bezpečnosť krypto ekosystému. To sa deje implementáciou častí toho, čo môže Komodo ponúknuť z hľadiska bezpečnosti. Komodo je platforma založená na blockchaine, ktorá poskytuje bezpečnosť, škálovateľnosť, interoperabilitu a prispôsobivosť. Ten používa proprietárnu technológiu nazývanú oneskorený dôkaz práce (dPoW), ktorá umožňuje využiť zabezpečenie, ktoré ponúka sieť bitcoínov..

Globálne poradie sumy obchodu:

 • Najlepších 8 miest certifikovaných spoločnosťou CoinMarketCap
 • 1 milión objednávok/s vysoko výkonný systém zhody motorov
 • 3-ročná dobre známa značka
 • 5 miliónov a viac používateľov
 • Zabezpečenie HSM (na úrovni banky)
 • Profesionálny distribuovaný rám, zastavenie systému z útoku DDOS
 • Medzinárodný globálny ekosystém
 • Nastavte službu lokálneho nastavenia

Platforma obsahuje tri hlavné trhy: BTC, ETH a USDT, ktoré zahŕňajú viac ako 70 rôznych kryptomien, osvedčených aj rozvíjajúcich sa, ktoré spolu vytvárajú viac ako 200 obchodných párov, čo je dostatočné na uspokojenie aj tých najnáročnejších obchodníkov. Na rozdiel od väčšiny búrz s kryptomenami CoinBene nekladie na obchodné operácie paušálny poplatok. Namiesto toho má každá kryptomena svoje vlastné bezplatné obchodovanie, ktoré sa pohybuje od 0,1% do 0,3% pre príjemcov, ako aj pre výrobcov. Pretože mať vlastný token je nevyhnutné pre každú populárnu platformu výmeny, CoinBene predstavil proprietárny ERC-20 token CONI, ktorý je možné použiť na obchodné účely alebo na získanie výrazne zľavnených obchodných poplatkov. Je tiež potrebné upozorniť, že tieto poplatky sa týkajú iba spotového obchodovania, pričom burza obsahuje aj zmluvné obchodovanie, ktoré stanovuje úplne odlišné rozdelenie poplatkov pre osem tried VIP účtov. Napríklad na účet VIP 1, ktorý predstavuje mesačný objem obchodov maximálne 10 BTC, sa vzťahuje poplatok 0,006% za príjemcu, zatiaľ čo výrobca získa -0,005%. Neexistuje žiadny poplatok za vklad, samozrejme, a provízia za výber je priemerom 0,0005 BTC v tomto odvetví. Všetky vklady musia byť uskutočnené iba v kryptomene.

CoinBene podporuje paušálny obchodný poplatok 0,10%, čo je výrazne pod globálnym priemerom priemyslu 0,25%. To dáva CoinBene konkurenčnú výhodu, pretože nízke obchodné poplatky robia výmenu atraktívnejšou pre priemerného používateľa. Obchodovanie s kryptomenami Fiat nie je na tejto platforme k dispozícii, a preto budú mať noví investori v oblasti kryptomien ťažšie obchodovanie na tejto burze. Rozhranie webovej stránky CoinBene je relatívne jednoduché na používanie a ponúka viacero jazykových možností, ako je čínština, angličtina, Vietnamci, Portugalci, Španieli, Malajci a Kórejčania.

Webová stránka je navrhnutá dostatočne jednoduchým spôsobom, aby sa v nej každý užívateľ mohol ľahko pohybovať. Burzu podporuje aj mobilná aplikácia pre tých, ktorí radšej obchodujú na cestách. Registrácia na platformu je veľmi jednoduchá, pretože existuje návod, ktorý používateľa prevedie procesom registrácie na bočnom paneli platformy. Všetky tieto funkcie robia výmenu užívateľsky prívetivou a umožňujú CoinBene získať globálne postavenie v tomto odvetví. Dodatočné zabezpečenie je zaistené pomocou aplikácie Google Authenticator, ktorú je možné stiahnuť do prenosného počítača aj do mobilu. Po aktivácii Google Authenticator odošle do vášho zariadenia kód, aby overil, že sa skutočne pokúša o prístup k účtu samotný používateľ..

Jednou z najväčších nevýhod burzy je jej transparentnosť. Na internete, vrátane ich vlastnej webovej stránky, nie je o výmene informácií za tímom veľa informácií. Keďže ich webová stránka je pomerne jednoduchá, neobsahuje žiadne informácie o ľuďoch, ktorí stoja za CoinBene. Napriek tomu, že s bezpečnosťou CoinBene neboli žiadne závažné problémy, skutočnosť, že neexistuje žiadna transparentnosť, môže v budúcnosti viesť k určitým problémom.

Okrem zmluvného a spotového obchodovania ponúka CoinBene niekoľko ďalších príležitostí na dosiahnutie zisku, ako je obchodovanie s maržou s pákovým efektom 5: 1 na niekoľkých trhoch USDT, ako aj obchodovanie mimo burzy a volanie. & Obchodovanie s opciami s putom. Platforma navyše umožňuje používateľom zapojiť sa do zmluvnej ťažby tokenov CFT, ktoré predstavujú základný prvok ekosystému CoinBene a s ktorými sa dá obchodovať s CFT. Napriek tomu, že CoinBene nemožno považovať za platformu priaznivú pre nováčikov, má mobilnú aplikáciu s intuitívnejším rozhraním.

Výhody CoinBene

 • Jedna z najväčších búrz na svete z hľadiska objemu obchodov;
 • CoinBene sa neustále ocitá v top 10 najvýznamnejších hráčov v tomto odvetví;
 • Konkurenčné poplatky, ktoré platforme neumožňujú parazitovať na stratených obchodníkoch;
 • Výmena nie je obmedzená na spotové obchodovanie a ponúka množstvo ďalších príležitostí, ako je obchodovanie s maržou a OTC.

Graf objemu CoinBene – 7 dní

Graf objemu CoinBene – 30 dní

* Crypto Rating nepreberá žiadnu zodpovednosť za akékoľvek chyby v informáciách o CoinBene a objeme obchodu CoinBene. Ak chcete získať najaktuálnejšie ceny, navštívte oficiálnu webovú stránku CoinBene.

Najlepších 10 výmen kryptomeny