Ako získať bitcoiny pomocou AstroPay

Ak premýšľate o tom, ktorý spôsob nákupu bitcoinov je pre vás vhodný, a počuli ste o AstroPay, ale neviete, ako funguje, dostali ste sa na správne miesto. Tu sú najnovšie a užitočné informácie týkajúce sa súboru nákup bitcoinov metódou AstroPay.

Zhrnutie: Nakúpte bitcoiny pomocou AstroPay

 1. Otvorte si účet na AstroPay alebo si kúpte debetnú kartu v požadovanej hodnote.
 2. Preveďte finančné prostriedky z bankového účtu, kreditnej karty alebo iným spôsobom na svoj zostatok/kartu AstroPay.
 3. Zaregistrujte si účet na požadovanej burze (LocalBitcoins napríklad).
 4. Nájdite na LocalBitcoins predajcu, ktorý akceptuje spôsob platby AstroPay, a pozrite sa na jeho obchodné podmienky.
 5. Nakúpte bitcoiny pomocou vložených finančných prostriedkov alebo prostredníctvom prevodu AstroPay na účet predávajúceho.
 6. Vyberte BTC na adresu svojej peňaženky.

Nákup bitcoinov nikdy nebol jednoduchší. S rastom siete môžu obchodníci na celom svete v súčasnosti používať rôzne spôsoby platby. V tomto prehľade uvádzame stručný návod na jednu z týchto metód s názvom AstroPay. Bez ohľadu na to, kde žijete, tento článok je určený pre vás ako návod, ako nakupovať bitcoiny pomocou AstroPay.

Nakúpte BTC s AstroPay

Zostaňte s nami, keď uvádzame zoznam búrz, ktoré akceptujú možnosť nákupu, zoznam ich obchodných funkcií, možností zabezpečenia, požiadaviek na overenie a poplatkov. Na konci každého preskúmania platformy poskytujeme výhody a nevýhody obchodu AstroPay, aby ste ho mohli použiť pri porovnávaní rôznych online búrz..

O spoločnosti AstroPay

AstroPay je spoločnosť zaoberajúca sa prevodom peňazí, ktorá ponúka online finančné služby pre jednotlivcov i firmy. Sídlo spoločnosti má sídlo vo Veľkej Británii a organizácia bola založená v roku 2009.

Od svojich počiatkov si spoločnosť vybrala Latinskú Ameriku, ktorá je hlavným trhom, na ktorom sa sústredí jej úsilie. Spoločnosť dnes pôsobí predovšetkým v Brazílii, Mexiku, Argentíne, Čile, Peru, Kolumbii, Uruguaji, Turecku a Číne, aj keď jej služby môže využívať aj zvyšok sveta. Spoločnosť má pobočky v Londýne (Spojené kráľovstvo), Shenzhen (Čína), Montevideo (Uruguaj), Curitiba (Brazília) a Swatar (Malta).

Spoločnosť ponúka množstvo zdrojov financovania, pomocou ktorých môžete vložiť svoje peniaze do systému AstroPay, od kreditných kariet (Visa a Mastercard), bankových prevodov až po NETELLER, PayPal a paysafecard. Pre vyššie uvedené krajiny je k dispozícii aj množstvo fiat mien, ktoré vám umožňujú pri nákupe bitcoinov používať vlastnú domácu menu. Prepojenie s inými platobnými metódami sa realizuje prostredníctvom programu s názvom „AstroPay Direct“ s mnohými možnosťami financovania vášho účtu..

Máte možnosť používať Internet Explorer/Chrome a mobilné platformy (iOS aj Android), čo zvyšuje flexibilitu procesu online nákupu.

Máte tiež možnosť zakúpiť si debetnú kartu, ktorá trvá rok. Trvanie je pevné a kartu nie je možné použiť po skončení volebného obdobia. Cena karty sa pohybuje od 10 do 500 dolárov a je nevratná.

AstroPay neúčtuje žiadne ďalšie poplatky za prevody. Mali by ste vziať do úvahy náklady, ktoré vám môžu vzniknúť pri financovaní účtu AstroPay prostredníctvom iných poskytovateľov. Spoločnosť NETELLER napríklad účtuje svojim zákazníkom 5% až 7% v závislosti od regiónu.

Bezpečné miesta na nákup BTC pomocou AstroPay

AstroPay nepatrí k obľúbeným metódam online platieb, pokiaľ ide o obchod s kryptomenami. Dôvod spočíva predovšetkým v tom, že pôvodne sa slúžila iba latinskoamerická kuchyňa, pričom postupom času sa pridávali ďalšie krajiny a regióny. V súčasnosti teda platobný spôsob akceptuje iba niekoľko výmen.

Výmena bitcoinov

Výmeny, ktoré robíme a ktoré vám radi odporučíme, sú jedným z najlepších hráčov v odbore. Každý z nich má samostatný súbor výhod a nevýhod, o ktorých by ste mali vedieť. Tieto platformy sú CEX.IO, Bitex, LocalBitcoins, ALFAcashier a Paxful.

CEX.IO

Okrem bankových kariet a prevodov účtov, CEX.IO umožňuje aj AstroPay ako spôsob vkladu za bitcoiny. Burza TheCEX.IO ponúka svoje služby globálne, čo znamená, že ktokoľvek s kartou AstroPay môže vkladať finančné prostriedky do zostatku CEX.IO a obchodovať s BTC.

Nakúpte bitcoiny na burze CEX.IO

Overenie účtu je nevyhnutné, dokonca aj pre spoločnosť AstroPay, pretože oddeleniu zákazníckej podpory musíte poskytnúť doklady o totožnosti a adrese. Poplatky za kartu AstroPay sú 3,5% + 0,25 USD, zatiaľ čo obchodné náklady sú od 0% do 0,25%, organizované podľa štruktúry poplatkov výrobca/príjemca. Tieto náklady závisia od mesačného objemu dosiahnutého na CEX.IO.

Pokiaľ ide o bezpečnostné opatrenia, CEX.IO ponúka iba dvojfaktorovú autentifikáciu (2FA), ktorá je v porovnaní s inými burzami na trhu neadekvátna.

Pros

 • služba dostupná na celom svete;
 • primeraná hĺbka objemu obchodu.

Zápory

 • overenie je nevyhnutné;
 • nedostatok bezpečnostných funkcií;
 • v porovnaní s priemyslom.

Burza Bitex

Bitex je systém prevodu peňazí, ktorý ponúka trh peer-to-peer (P2P), kde môžete odosielať objednávky a nakupovať bitcoiny od iných obchodníkov. Aby ste mohli využívať služby ústredne, musíte poskytnúť naskenovaný identifikátor a dôkaz o adrese.

Výmena bitexov

Bitcoin v Bitexe je k dispozícii pre obchodníkov z celého sveta, pokiaľ máte bankový prevod a AstroPay Direct poruke. Poplatky sú 10 USD + 0,5% z obchodnej hodnoty, mali by ste však tiež počítať s tým, že neklasické meny, ktoré nie sú USD, budú prevedené na amerického partnera, čím vzniknú dodatočné náklady..

Pretože sú k dispozícii iba dve možnosti prevodu, spracovanie vkladu AstroPay môže trvať až 5 pracovných dní.

Pros

 • globálne dostupný nákup bitcoinov;
 • nízke transakčné poplatky 10 + 0,5% v porovnaní s priemyslom.

Zápory

 • akceptovaný je iba USD, zatiaľ čo ostatné meny budú prevedené na dodatočné náklady;
 • obchodníci musia dokončiť proces overenia;
 • dokončenie prevodov môže trvať až 5 pracovných dní.

LocalBitcoins

LocalBitcoins je možno najpopulárnejšou voľbou, pokiaľ ide o obchodovanie s bitcoinmi P2P, v odvetví kryptomien. Platforma ponúka veľké množstvo možností nákupu, vrátane AstroPay. Jediné, čo musíte urobiť, je nájsť vhodného predajcu, ktorý metódu akceptuje a má pozitívnu obchodnú históriu.

Overenie závisí od jednotlivých obchodníkov, aj keď nedostatok predpisov možno považovať za dvojsečný meč. Podvody a podvody boli v minulosti hlásené kvôli ľahkej kontrole trhu, pokiaľ ide o kontroly identity.

Stránka nákupu na LocalBitcoins

2FA máte ako bezpečnostné opatrenie, kým je služba k dispozícii, pokiaľ sú vo vašej krajine k dispozícii obchodníci. Poplatky sú 1%bez ohľadu na zvolený spôsob platby, zatiaľ čo službu úschovy je možné použiť na zabezpečenie finančných prostriedkov aj mincí pred krádežou pri obchodovaní..

Pros

 • ľahké až žiadne požiadavky na overenie;
 • služba dostupná na celom svete, pokiaľ existujú obchodníci;
 • nízke transakčné poplatky.

Zápory

 • v minulosti boli hlásené podvody;
 • AstroPay nie je v skutočnosti obľúbenou voľbou platby.

BFA výmenník ALFAcashier

O ALFAcashier bitcoiny môžete pomocou AstroPay nakupovať iba v Brazílii, Čile, Mexiku a Uruguaji. Burza ponúka ďalšie metódy, ktoré zahŕňajú regióny z celého sveta, ale keď hovoríme konkrétne o programe AstroPay, sú k dispozícii iba štyri krajiny.

Výmena BTC ALFAcashier

Transakčné náklady sa pohybujú na úrovni 1% s mnohými inými kryptomenami, ktoré sú k dispozícii na obchodovanie okrem bitcoinov. Na nákup bitcoinov nepotrebujete zaregistrovať účet v ALFAcashier, ale možno budete chcieť urobiť tak, aby bol limit nákupu 3 000 dolárov. Overenie akéhokoľvek druhu, okrem vášho e -mailu, nie je potrebné.

Pros

 • okrem BTC je k dispozícii mnoho ďalších kryptomien;
 • nízky 1% provízia;
 • na nákup kryptomien nie je potrebné žiadne overenie;
 • okamžitý prístup k minciam.

Zápory

 • ak sa má použiť AstroPay, je k dispozícii iba niekoľko krajín;
 • AstroPay prichádza s nižším nákupným limitom 3 000 dolárov.

Paxful

Paxful je veľmi podobný LocalBitcoins v mnohých ohľadoch, pretože je to tiež platforma P2P, kde obchodníci môžu nakupovať a predávať bitcoiny pomocou metódy platby za bitcoiny AstroPay. Obchodné poplatky sú 1% a predávajúci ich platí, zatiaľ čo kupujúci nemajú žiadne priame náklady.

Paxívna výmena bitcoinov

Táto metóda nie je na platforme veľmi populárna, aj keď je vhodné si čas od času skontrolovať trh, pretože na nákup bitcoinov nepotrebujete overiť svoj účet. Rovnako ako u LocalBitcoins by ste mali pracovať iba s overenými používateľmi s pozitívnou obchodnou históriou, pretože podvody sú pravidelnou súčasťou trhu v spoločnosti Paxful.

Pros

 • kupujúci neplatia žiadne iné poplatky okrem ceny BTC;
 • službu je možné žalovať z ktorejkoľvek časti planéty;
 • overenie nie je povinné.

Zápory

 • je známe, že dochádza k podvodom;
 • AstroPay nie je populárny spôsob platby.

Ako urobiť správnu voľbu?

Každý obchodník má osobné okolnosti, ktoré je potrebné vziať do úvahy. Dostupnosť služby, poplatky a dostupné fiat meny pre obchod sú rozhodujúce pri výbere platformy pre vaše potreby BTC. Ochrana súkromia môže byť pre niekoho veľmi dôležitá, zatiaľ čo ostatných nemusia požiadavky na overenie tak znepokojovať.

Požiadavky na overenie BTC

Pozrite sa na výhody a nevýhody tejto príručky a overte si dostupné burzy, ktoré akceptujú AstroPay, a vybrali si tú, ktorá pre vás najvhodnejšie obchodné pravidlá a funkcie.

Najlepšie miesto na uchovávanie BTC

Dôrazne vám odporúčame používať hardvérové ​​peňaženky bez ohľadu na počet bitcoinov a čas, ktorý chcete mať na trhu. Priemysel sa od svojho vzniku ohromne vyvinul, ale rovnako sa zmenil aj počítačový zločin. Iba hardvérové ​​peňaženky vám môžu zaručiť absolútnu bezpečnosť vašich prostriedkov, pretože tieto zariadenia fungujú v offline a online prostredí, ponúkajú súkromné ​​kľúče a nie sú závislé od serverov výrobcu. Mali by ste sa pozrieť na naše recenzie o troch najobľúbenejších možnostiach peňaženky HD – Ledger Nano S, KeepKey a TREZOR.

Ledger Nano S – Pozrite si podrobnosti

Ledger Nano S funguje ako čipová súprava, pretože v zariadení dostanete peňaženku, ktorá obsahuje malé čipové zariadenie. Uvedená peňaženka sa používa ako USB, aj keď môže fungovať aj samostatne. Inštalácia sa vykonáva pomocou pripojenia k počítaču a obsahuje väčšinu bezpečnostných funkcií ako ostatné bitcoinové peňaženky HD.

Hardvérová peňaženka Ledger Nano S

Máte obrazovku pre zisťovanie zostatku, podporu offline/online, nezávislosť od serverov výrobcu a súkromné ​​kľúče. Mali by ste sa pozrieť na našu podrobnú recenziu peňaženky.

Recenzia na KeepKey

Vyvinutý spoločnosťou TREZOR tím, KeepKey má podobné funkcie ako TREZOR a ďalšie HD krypto zariadenia. Úložisko je zabezpečené súkromnými kľúčmi, zatiaľ čo obrazovka ponúka kontrolu zostatkov v offline prostredí kedykoľvek.

Bitcoinová peňaženka KeepKey

Môžete si prečítať našu recenziu o peňaženke, kde sme preskúmali jej bezpečnostné vlastnosti a poskytli sme stručného sprievodcu nastavením pre začiatočníkov.

Získajte viac informácií o TREZOR

Na rozdiel od Ledger Nano S, TREZOR funguje ako mini počítač, pričom vlastný malý operačný systém slúži ako ochranné opatrenie. Na spustenie inštalácie nemusíte zariadenie pripájať k počítaču, takže v počiatočnej fáze potrebujete iba online pripojenie. Väčšina ďalších funkcií, ako je zisťovanie zostatku online/offline, obrazovka, 2FA, PIN kódy a proces obnovy, je rovnaká ako u iných zariadení.

Bitcoinová peňaženka TREZOR

Nenechajte si ujsť článok o spoločnosti TREZOR, pretože sme pre vás podrobne popísali jeho výhody, nevýhody, cenu a spôsob nastavenia peňaženky..

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa programu AstroPay a búrz, ktoré ho akceptujú, na ktoré tento sprievodca neodpovedal, kontaktujte nás priamo na.