Predpovede cien reťazca Crypto.com (CRO)

Crypto Rating predstavuje komplexnú predpoveď a prognózu cien Crypto.com Chain, ktoré poskytujú lepší prehľad o aktuálnej situácii na trhu CRO, budúcich očakávaniach týkajúcich sa cenových akcií a trhovej kapitalizácii reťazca Crypto.com. Pomôže vám to pochopiť, čo sa práve deje na kryptotrhu, podľa toho prispôsobiť obchodnú stratégiu, v budúcnosti robiť vypočítané investície a obchodné rozhodnutia. Crypto.com Chain je neminovateľný token, ktorého súčasná cena je 0,210300 $ a má trhovú kapitalizáciu 5 312 594 060 $, čo ho radí na 26. miesto v globálnom meradle Hodnotenie kryptomeny. Aktuálne dostupná ponuka reťazca Crypto.com je 25 263 013 692 tokenov. Pre pochopenie predpokladaných zmien v dodávke je dôležité správne vypočítať budúcu trhovú kapitalizáciu, a teda budúcu cenu kryptomeny, ktorá je predmetom skúmania.

Údaje o objeme obchodu umožňujú posúdiť celkovú silu trendu, čo zase poskytuje prostriedky na presnejšiu prognózu cien CRO a predpovedá posuny ponuky a dopytu, ktoré hrajú rozhodujúcu úlohu pri zmenách cien v bezprostrednom aj vzdialenom okolí. budúcnosť. Podľa coinmarketcap.com Crypto.com Objem obchodovania s reťazcom za posledných 24 hodín je 133 522 947 dolárov, čo predstavuje nárast oproti predchádzajúcemu dňu. Súčasné tendencie týkajúce sa zmien v priemernom objeme obchodovania odhaľujú rastúci dopyt po tokenoch CRO na pozadí klesajúcej ponuky príslušnej kryptomeny.

Aby sme lepšie porozumeli nedávnym výkyvom trhu CRO, zavádzame index volatility kryptomeny (CVIX), ktorý jasne zobrazuje súčasnú dynamiku cien a ponúka niekoľko tipov na možné scenáre budúcej cenovej akcie..

Väčšina obchodníkov prichádza na trh s kryptomenami pri hľadaní digitálnych aktív, ktoré sľubujú vysokú a extrémne vysokú návratnosť, čo sa okrem iného dosahuje prostredníctvom volatility, ktorá je tomuto priestoru inherentná. A aj keď schopnosť mnohých kryptomien predvádzať obrovské zisky bola nedávnymi krízami brzdená, stále zostávajú bodom príťažlivosti pre tých, ktorí vidia tento trh ako dobrú alternatívu k akciám, Forexu a iným tradičným trhom. Nestálosť preto predstavuje nesmierne dôležitý aspekt obchodovania s kryptomenami. Pri analýze ceny reťazca Crypto.com a pri ponúkaní krátkodobých, strednodobých a dlhodobých predpovedí cien pomocou nášho patentovaného algoritmu, ktorý vždy zahŕňa umelú inteligenciu a špecificky mechanizmy hlbokého učenia, krypto hodnotenie vždy vychádza z celého radu faktorov. Použitie systému CVIX poskytuje hlboký pohľad na základné nálady na reťazcovom trhu Crypto.com, pretože presne zobrazuje náladu účastníkov..

Predtým, ako sa ponoríme do podrobnejšej predikcie cien reťazca Crypto.com, ponúkame krátku rekapituláciu histórie CVIX, mechanizmus jeho výpočtu a tiež niekoľko dôležitých tipov, ako obchodovať, keď je CVIX nízky.

V skutočnosti to bol zástupca tradičných trhov, Chicago Board Options Exchange, ktorý slúžil ako rodisko indexu volatility (VIX). Primárnym účelom VIX je efektívne zmerať očakávania účastníkov trhu týkajúce sa pohybu cien S&Index P 500 v nasledujúcich 30 dňoch. Rýchla pripomienka, že S&P 500 je pravdepodobne najdôležitejším akciovým indexom, ktorý odzrkadľuje výkonnosť 500 najlepších amerických spoločností, ako sú Google, Facebook a Apple.

Berúc do úvahy požiadavky a špecifickosť trhu s kryptomenami, znova sme objavili VIX. Ako základ sme použili pôvodný VIX a pridali sme ukážky odvodené z kryptotrhu, ktorý sa za posledných niekoľko rokov dynamicky vyvíjal. CVIX efektívne odráža 30-dňovú spätne vyzerajúcu volatilitu v rozmedzí 10%. Vypočítame priemernú mesačnú cenu za reťazec Crypto.com a analyzujeme počet odchýlok v uvedenom rozsahu. Množstvo fluktuácií prítomných na trhu v danom čase hrá kľúčovú úlohu pri určovaní hodnoty CVIX, pretože naznačuje stupeň negatívneho napätia medzi účastníkmi trhu, ktorý jednoducho nazývame strach, hlavná hybná sila volatility..

CVIX sme začlenili do nášho modelu predikcie cien z dôvodu niekoľkých kľúčových faktorov:

  1. Je to pravdepodobne jeden z najúčinnejších nástrojov na stanovenie očakávaní davu, kritický prvok pohybu cien.
  2. Index tiež berie do úvahy výskyt na kryptom trhu, ktorý má osvedčenú a rastúcu koreláciu s cenovou akciou Bitcoin, dominantnou kryptomenou, ktorá má hlboký vplyv na trh s altcoinmi vrátane reťazca Crypto.com.
  3. Býčiaca sa konvergencia vzniká, keď CVIX klesá, zatiaľ čo cena sa začína zvyšovať. V takom prípade náš algoritmus dospeje k záveru, že počas určeného časového obdobia je vysoká pravdepodobnosť akcie naruby..

Aby sme to zhrnuli, CVIX zobrazuje, ako sa bojí účastníkov trhu, keď cena reťazca Crypto.com za posledných 30 dní výrazne klesá, čo je synonymom očakávanej negatívnej volatility. Ak je CVIX vysoký (hodnota 51 – 100), bliká na červeno a signalizuje zvýšenú pravdepodobnosť prudkých výkyvov cien. Zelený CVIX (hodnota 1 – 20) na druhej strane znamená, že účastníci očakávajú, že trh zostane počas uvedeného časového obdobia pokojný a predvídateľný. Žltá CVIX (21 – 50) je priemerná hodnota, čo znamená, že obchodníci môžu očakávať určité výkyvy nahor alebo nadol, ale bez akýchkoľvek rušivých zmien v celkovej štruktúre trendov..

Práve teraz je CVIX s ohľadom na cenu reťazca Crypto.com na 40, čo je priemerná hodnota. Očividne je to najvhodnejší čas na zisk na reťazcovom trhu Crypto.com tým, že využijete svoje schopnosti obchodníka so švihnutím a zároveň budete môcť pokračovať v trende. Aktuálna cena reťazca Crypto.com je 0,210300 dolárov, čo je spôsobené nárastom o 2,44% za posledných 24 hodín. Za posledných 30 dní sa cena reťazca Crypto.com znížila o -13,78%, pričom jeho úspechy v ročnom časovom rámci dosahujú 300,71%. Očakávaná volatilita na nasledujúcich 10-20 dní je na svojich skromných hodnotách; kolísanie cien by preto bolo nevýznamné.

Pre komplexnú analýzu cien reťazca Crypto.com sa najskôr pozrime na cenovú akciu v mesačnom grafe, aby sme určili kľúčové úrovne podpory a odporu, s ktorými bude cena interagovať na svojej predpokladanej ceste k historickému maximu..

Cenový graf CRO/USD – 30 dní

Náš algoritmus predpovedania cien reťazca Crypto.com zohľadňuje nielen čítanie súboru CVIX, ale aj komplexné údaje o historickom cenovom správaní, základné charakteristiky tokenu a vyhliadky na budúci vývoj projektu, vznikajúce vzory svietnikov a tiež ako signály pochádzajúce z vedúcich aj oneskorených ukazovateľov, ktoré nám tiež poskytujú príležitosť predvídať mieru volatility a predpovedať nasledujúcu cenovú akciu. Na základe toho očakávame, že cena reťazca Crypto.com sa zmení nasledovne:

Urobte a predplatné pre zobrazenie celého textu.