Recenzia peňaženky BTC.com

Ak ste sa ešte nestretli s žiadnymi informáciami o BTC.com, pravdepodobne ste vynechali jednu z renomovaných peňaženiek. Vzhľadom na to, že je podporovaná svetovo známou platformou z hľadiska ťažby, je primerane dobré vykonávať operácie BTC prostredníctvom tejto peňaženky. Prejdeme teda k stručnému sprievodcovi Peňaženka BTC.com.

Zhrnutie: Ako používať peňaženku BTC.com

 1. Zaregistrujte si bezplatný účet na BTC.com a overte svoj e -mail.
 2. Stiahnite si a bezpečne uložte záložný dátový list svojej peňaženky.
 3. Ak chcete povoliť 2FA, prejdite na stránku „Nastavenia“ a potom na „Zabezpečenie“.
 4. Kliknite na tlačidlo Prijať a skopírujte kód adresy alebo odošlite obrázok QR do svojej druhej peňaženky alebo predajcovi.
 5. Môžete si tiež kúpiť mince kliknutím na „Kúpiť“ a použiť jednu z dostupných búrz (voliteľné).

Od svojho začiatku bitcoin rozširoval svoju sieť úsilím jednotlivcov a organizácií, pričom všetci verili v kryptomenu ako predstavu o tom, ako by mali vyzerať peniaze v budúcnosti. BTC.com prevádzkujú ľudia len tak, veteráni, ktorí sú na trhu už nejaký čas. Tento rýchly sprievodca teda pre vás preverí všetky dôležité skutočnosti a funkcie, ktoré peňaženka BTC.com ponúka.

Peňaženka BTC.com

Zostaňte naladení, keď prechádzame poplatkami za platformu, podporovanými kryptomenami a ochranou súkromia & rozhranie, mobilné aplikácie a ďalšie služby. Zostavujeme analýzu výhod a nevýhod, ktorú je možné použiť na porovnanie iných peňaženiek s BTC.com z hľadiska vyššie uvedených faktorov. Používame tiež porovnávaciu analýzu s alternatívami, ako napr Mycélium, KeepKey a Blockchain peňaženka.

Čo je to peňaženka BTC.com?

Nedá sa hovoriť BTC.com bez zmienky o majiteľoch za platformou. Platforma je jediným majetkom čínskeho ťažobného gigantu Bitmain, známeho prekladom dokumentu BTC do čínskeho jazyka a série zariadení Antminer. Organizácia s názvom Blocktrail otvorila službu peňaženky v roku 2015 s cieľom poskytovať služby peňaženiek založených na bazéne. V roku 2016 Bitmain kúpil platformu a vylepšil rozhranie a pridal do portfólia BTC.com niekoľko ďalších služieb.

Blocktrail BTC peňaženka

Od svojej akvizície sa BTC.com stala jednou z najobľúbenejších platforiem peňaženiek na trhu, a to predovšetkým kvôli ťažobnému fondu. Bitmain obsahoval aj zariadenie na predaj, čo znamená, že môžete použiť peňaženku z banských operácií a potom tieto mince previesť na burzy, kde ich predáte.

Antminer BTC miner

Bitmain má niekoľko kancelárií po celom svete, ktoré sa nachádzajú v Šanghaji, Qingdao, Hongkongu, Shenzhene, Tel Avive a Amsterdame. Toto je dosť dôležitý fakt, pretože máte skutočnú spoločnosť s kompletným vývojovým tímom, ktorá sa zaoberá poskytovaním adekvátnych služieb peňaženky..

Poplatky za BTC.com

Peňaženka, podobne ako mnoho ďalších platforiem online, ponúka svoje vlastné služby zadarmo. Jediné náklady, ktoré vám vzniknú, sa nazývajú poplatky za ťažbu, účtované sieťou blockchain. BTC.com ich nekontroluje a spoločnosť tieto finančné prostriedky jednoducho drží a prevádza ich do blockchainu. Potom sú udelení baníkom ako bonus za ich operácie.

BTC.com však ponúka tri programy, podľa ktorých sa vypočítavajú poplatky. Tieto programy berú do úvahy rýchlosť prevodov, pričom rovnica je pomerne jednoduchá. Čím rýchlejšie budete transakciu potrebovať, tým vyššie vás to bude stáť. Ak môžete čakať na niekoľko potvrdení blockchainu, budú vám účtované nižšie poplatky.

Ide o tieto programy:

 • Vysoká priorita (vysoké poplatky a takmer okamžité prevody);
 • Optimálne (mierny poplatok za miernu rýchlosť transakcií);
 • Nízka priorita (na potvrdenie je potrebných niekoľko hodín, ale veľmi nízke poplatky).

Programy poplatkov BTC.com

Podporované kryptomeny

Aktuálne, BTC.com funguje iba s dvoma digitálnymi coinmi, ktorými sú bitcoiny a Bitcoin Cash. Od svojho vývoja sa spoločnosť stojaca za platformou chcela zamerať iba na bitcoiny. Odtiaľ pochádza aj samotný názov BTC.com, ktorý naznačuje, aká bude budúcnosť pre ostatné mince. Môžeme s istotou povedať, že pevné vidlice, ako napríklad Bitcoin Cash, by si mohli nájsť svoje miesto v tejto peňaženke, ale v zásade je BTC.com o bitcoinoch.

BTC.com podporoval kryptomeny

Ochrana osobných údajov

Pokiaľ ide o identifikačnú politiku, BTC.com sa riadi rovnakým vzorom, akým disponujú mnohé platformy online ukladania. Okrem vášho e -mailového overenia neexistujú žiadne ďalšie požiadavky týkajúce sa vašich osobných údajov. Mince môžete odosielať a prijímať úplne anonymne bez toho, aby ste z vašej strany potrebovali akúkoľvek dokumentáciu.

E -mailové overenie na BTC.com

Účet, ktorý by ste mali na BTC.com, je teda prepojený iba s vašim e -mailom, zatiaľ čo ďalšie informácie týkajúce sa vášho mena, priezviska a polohy nie sú uvedené ani na platforme..

Rozhranie

Aj keď je platforma jednoduchá, ponúka veľmi prehľadný dizajn svojho rozhrania, kde sú všetky funkcie dobre viditeľné. Možno to nevyzerá prémiovo, ale ukazuje dôležité nástroje bez prílišných podrobností. Zostatok je dobre viditeľný, zatiaľ čo história transakcií má dlhý zoznam, ktorý môžete skontrolovať vždy, keď ste online.

Nastavenia BTC.com

Nepovažujeme to za výhodu oproti konkurencii, pretože mnoho ďalších platforiem ponúka svojim používateľom dobré rozhranie. Napriek tomu je to dôležitý faktor pri výbere peňaženky, pretože online peňaženky sú navrhnuté pre rýchle transakcie a jednoduché použitie. Začiatočníci by zistili, že táto peňaženka je dobrým začiatkom ich obchodného úsilia.

Dostupné platformy

Okrem webovej stránky máte tiež možnosť bezplatne sťahovať telefónne aplikácie, ak dávate prednosť mobilným zariadeniam pred verziami Chrome/Firefox. Aplikácie poskytujú rovnaký pocit a ponúkajú takmer rovnaké funkcie, ktoré si môžu stiahnuť používatelia telefónov iPhone a ďalší používatelia smartfónov. Verzia systému iOS a Android BTC.com platformu nájdete v príslušných internetových obchodoch.

Aplikácie BTC.com

Doplnkové služby – bazény

Okrem služieb peňaženky prostredníctvom BTC.com máte tiež prístup k ťažobným fondom organizovaným rôznymi poskytovateľmi. Ak plánujete začať vlastnú ťažbu bitcoinov, budete potrebovať drahé vybavenie. Platforma ponúkaná spoločnosťou Bitmain je priamo prepojená so službami peňaženky BTC.com, čo znamená, že všetky ocenené bloky sa automaticky prenesú do vašej peňaženky BTC.com.

Ťažobný fond BTC.com

Ak vás skutočne zaujíma banská činnosť, Bitmain vám ponúka viac služieb, a to sú dnes už známe série Antminer. Ťažobné zariadenie sa dodáva s rôznymi cenovkami a môže stáť od 150 do 3 000 dolárov.

Zariadenie na ťažbu minerov

Nakoniec majte k dispozícii aj ďalšie služby, ktorými sú verejné poznámky, kalkulačky a nástroje na dekódovanie transakcií.

Nástroje BTC.com

Zabezpečenie BTC.com & Bezpečnosť

Platforma peňaženky ponúka štandardné bezpečnostné funkcie, ktoré môžete používať, až tak sa nelíši od toho, čo nájdete v tomto odvetví. Tieto nástroje sú dvojfaktorová autentifikácia (2FA), správca hesiel a história záznamov transakcií. 2FA je nastavený pomocou aplikácie Google Authenticator, pričom telefónny faktor nie je k dispozícii ako možnosť.

Nastavenia zabezpečenia BTC.com

V porovnaní s hardvérovými peňaženkami, BTC.com, ako mnoho iných online peňaženiek, nedostatok zabezpečenia a dostupné vrstvy ochrany. Platforma funguje iba online, zatiaľ čo kľúče sú generované verejne.

Výhody & Nevýhody

Pros

 • za ktorou stojí jedna z najväčších kryptobankových spoločností na svete;
 • poskytuje dodatočné služby, ako sú bazény, kalkulačky a výmena mincí;
 • úplné súkromie poskytnuté užívateľovi.

Zápory

 • podporované sú iba bitcoiny a bitcoíny;
 • ako bezpečnostné opatrenie sú ponúkané iba 2FA, zatiaľ čo kľúče nie sú súkromné.

Návod na používanie peňaženky BTC.com

V tejto časti vám ukážeme, ako používať funkcie „Odoslať“ a „Prijať“ na BTC.com. V oboch prípadoch je tento proces pomerne jednoduchý, pretože na dokončenie práce musíte urobiť iba niekoľko krokov.

Ako posielať prijaté nákupy bitcoinov na BTC.com

Ako pridať finančné prostriedky do peňaženky BTC.com?

Ak chcete začať proces prijímania bitcoinov z búrz alebo iných peňaženiek, kliknite na tlačidlo „Prijať“, ktoré sa nachádza na ľavej strane stránky palubnej dosky. Budete presmerovaní na stránku „Prijať“, kde môžete jednoducho skopírovať kód adresy a odoslať ho predajcovi alebo do inej peňaženky.

Ako prijímať bitcoiny na BTC.com

Máte tiež možnosť použiť QR kód, ak obchodujete na platformách P2P, kde by vám jednotliví predajcovia posielali kódy naskenovaním ikony, ktorú ste im poskytli.

Uskutočnite platby pomocou peňaženky BTC.com

Ak chcete uskutočniť platbu smerom k kupujúcim alebo ak chcete mince jednoducho presunúť do iných peňaženiek, kliknite na možnosť ponuky „Odoslať“ umiestnenú priamo nad položkou „Prijať“. Budete presmerovaní na online platobný formulár, kde musíte zadať adresu príjemcu a sumu, ktorú chcete odoslať.

Ako posielať bitcoiny na BTC.com

Musíte si tiež vybrať, ako rýchlo chcete prevod uskutočniť, v závislosti od toho, akú úroveň poplatkov ste ochotní zaplatiť.

FAQ

Môžete si kúpiť bitcoin pomocou peňaženky BTC.com?

BTC.com ponúka prepojenia na dve burzy, s ktorými boli podpísané partnerské dohody. Ide o spoločnosti Simplex a Gildera, ktoré ponúkajú trh zameraný na obchodovanie s kryptomenami. Stojí za zmienku, že samotný BTC.com nevymieňa mince a mince.

Ako nakupovať bitcoiny na BTC.com

Čo robiť, ak zabudnem heslo?

V prípade straty alebo zabudnutia hesla máte na výber z dvoch možností. Prvým z nich je kliknúť na „Zabudnuté heslo“ a pomocou e -mailu resetovať kód vytvorením nového. Druhým spôsobom je použiť záložné dátové centrum pomocou dešifrovacieho kľúča a resetovať heslo po prihlásení.

Ako obnoviť heslo k peňaženke na BTC.com

Druhá cesta môže byť trochu komplikovanejšia na používanie, ale poskytuje bezpečnostnú vrstvu, pretože nevygenerujete heslo, ktoré by bolo prístupné prostredníctvom vášho poskytovateľa pošty..

Alternatívy k BTC.com

Existuje mnoho ďalších alternatív k BTC.com, pretože sieť bitcoinov za posledných niekoľko rokov ohromne rástla. Vytvorili sme niekoľko návodov, ako používať rôzne peňaženky. Nezabudnite si ich pozrieť, pretože podobne ako táto recenzia poskytujú najnovšie informácie a úprimný názor na platformy na ukladanie kryptomien.

Hardvérové ​​peňaženky

Recenzia na peňaženku KeepKey USB

Hardvérové ​​peňaženky sú známe svojou vynikajúcou bezpečnosťou a KeepKey nie je výnimkou z tohto pravidla. Vyvinutý tímom, ktorý vytvoril TREZOR, KeepKey je dodávaný s nástrojmi, ktoré vám umožňujú pracovať s peňaženkou v online aj offline prostredí.

Bitcoinová peňaženka KeepKey

Máte súkromne generované kľúče, obrazovku, ktorá vám umožňuje skontrolovať zostatok, aj keď nie ste pripojení k internetu, a fyzické tlačidlá, ktoré stláčate pri prevode. Mali by ste sa pozrieť na našu recenziu zariadenia, keď prechádzame mnohými ďalšími podrobnosťami a o tom, ako ho správne nastaviť.

Peňaženka Mycelium – Pozrite si podrobnosti

Mycélium je podobný ako BTC.com platformu v tom zmysle, že ponúka iba online služby. Bezpečnosť je však na Mycelium na oveľa vyššej úrovni, pretože spoločnosť vám ponúka použitie trezorových a viacvrstvových peňaženiek. Jediná nevýhoda krypto úložiska, ktoré prevádzkuje, je iba na mobilných zariadeniach.

Bitcoinová peňaženka Mycelium

Prečítajte si náš návod o výhodách a nevýhodách peňaženky Mycelium, pretože vám poskytneme podrobný návod, ako ju správne a bezpečne používať..

Viac o blockchainovej peňaženke

Z troch spomínaných konkurenčných peňaženiek, Blockchain má väčšinu spoločného s BTC.com. Prečítajte si náš prehľad o platforme, v ktorom uvádzame jej bezpečnostné funkcie, poplatky, základné fakty a služby, ktoré ponúka svojim klientom.

Bitcoinová peňaženka blockchain

V prípade, že máte otázky, ktorých sa tento rýchly sprievodca nedotkol, mali by ste nás kontaktovať na adrese a my sa vám čo najskôr ozveme s potrebnými odpoveďami.