Predpovede cien Hedera Hashgraph (HBAR)

Crypto Rating predstavuje komplexnú predpoveď a prognózu cien Hedera Hashgraph, ktoré poskytujú lepší prehľad o súčasnej situácii na trhu HBAR, budúcich očakávaniach týkajúcich sa cenovej akcie a trhovej kapitalizácii Hedera Hashgraph. Pomôže vám to pochopiť, čo sa práve deje na kryptotrhu, podľa toho prispôsobiť obchodnú stratégiu, v budúcnosti robiť vypočítané investície a obchodné rozhodnutia. Hedera Hashgraph je neminuteľná minca, ktorá má v súčasnej dobe cenu 0,320900 dolára a má trhovú kapitalizáciu 2 540 386 575 dolárov, čo ju radí na 43 miesto v globálnom meradle. Hodnotenie kryptomeny. Aktuálne dostupná ponuka Hedera Hashgraph je 7 917 182 297 mincí. Pre pochopenie predpokladaných zmien v dodávke je dôležité správne vypočítať budúcu trhovú kapitalizáciu, a teda budúcu cenu kryptomeny, ktorá je predmetom skúmania.

Údaje o objeme obchodu umožňujú posúdiť celkovú silu trendu, čo zase poskytuje prostriedky na presnejšiu prognózu cien HBAR a predpovedá posuny ponuky a dopytu, ktoré hrajú rozhodujúcu úlohu pri zmenách cien v bezprostrednom aj vzdialenom okolí. budúcnosť. Podľa coinmarketcap.com objem obchodu Hedera Hashgraph za posledných 24 hodín je 410 862 227 dolárov, čo predstavuje nárast oproti predchádzajúcemu dňu. Súčasné tendencie týkajúce sa zmien v priemernom objeme obchodovania odhaľujú rastúci dopyt po minciach HBAR na pozadí klesajúcej ponuky príslušnej kryptomeny.

Aby sme lepšie porozumeli nedávnym výkyvom trhu HBAR, zavádzame index volatility kryptomeny (CVIX), ktorý jasne zobrazuje súčasnú dynamiku cien a ponúka niekoľko tipov na možné scenáre budúcej cenovej akcie..

Väčšina obchodníkov prichádza na trh s kryptomenami pri hľadaní digitálnych aktív, ktoré sľubujú vysokú a extrémne vysokú návratnosť, čo sa okrem iného dosahuje prostredníctvom volatility, ktorá je tomuto priestoru inherentná. A aj keď schopnosť väčšiny kryptomien predvádzať obrovské zisky bola nedávnymi krízami brzdená, stále zostávajú bodom príťažlivosti pre tých, ktorí vidia tento trh ako dobrú alternatívu k akciám, Forexu a iným tradičným trhom. Nestálosť preto predstavuje nesmierne dôležitý aspekt obchodovania s kryptomenami. Pri analýze ceny Hedera Hashgraph a pri ponúkaní krátkodobých, strednodobých a dlhodobých predpovedí cien pomocou nášho patentovaného algoritmu, ktorý vždy zahŕňa umelú inteligenciu a špecificky mechanizmy hlbokého učenia, kryptografické hodnotenie vždy vychádza z radu faktorov. Použitie systému CVIX poskytuje hlboký pohľad na základné nálady na trhu Hedera Hashgraph, pretože presne zobrazuje náladu účastníkov..

Predtým, ako sa ponoríme do podrobnejšej predpovede cien Hedera Hashgraph, ponúkame krátku rekapituláciu histórie CVIX, mechanizmus jeho výpočtu a tiež niekoľko dôležitých tipov, ako obchodovať, keď je CVIX nízky.

V skutočnosti to bol zástupca tradičných trhov, Chicago Board Options Exchange, ktorý slúžil ako rodisko indexu volatility (VIX). Primárnym účelom VIX je efektívne zmerať očakávania účastníkov trhu týkajúce sa pohybu cien S&Index P 500 v nasledujúcich 30 dňoch. Rýchla pripomienka, že S&P 500 je pravdepodobne najdôležitejším akciovým indexom, ktorý odzrkadľuje výkonnosť 500 najlepších amerických spoločností, ako sú Google, Facebook a Apple.

Vzhľadom na požiadavky a špecifickosť trhu s kryptomenami sme VIX znova objavili. Ako základ sme použili pôvodný VIX a pridali sme ukážky odvodené z kryptotrhu, ktorý sa za posledných niekoľko rokov dynamicky vyvíjal. CVIX efektívne odráža 30-dňovú spätne vyzerajúcu volatilitu v rozmedzí 10%. Vypočítame priemernú mesačnú cenu pre Hedera Hashgraph a analyzujeme počet odchýlok v uvedenom rozsahu. Množstvo fluktuácií prítomných na trhu v danom čase hrá kľúčovú úlohu pri určovaní hodnoty CVIX, pretože naznačuje stupeň negatívneho napätia medzi účastníkmi trhu, ktorý jednoducho nazývame strach, hlavná hybná sila volatility..

CVIX sme začlenili do nášho modelu predikcie cien z dôvodu niekoľkých kľúčových faktorov:

  1. Je to pravdepodobne jeden z najúčinnejších nástrojov na stanovenie očakávaní davu, kritický prvok pohybu cien.
  2. Index tiež berie do úvahy výskyt na kryptom trhu, ktorý má preukázateľnú a rastúcu koreláciu s cenovou akciou Bitcoin, dominantnou kryptomenou, ktorá má hlboký vplyv na trh s altcoinmi vrátane Hedera Hashgraph.
  3. Býčiaca sa konvergencia vzniká, keď CVIX klesá, zatiaľ čo cena sa začína zvyšovať. V takom prípade náš algoritmus dospeje k záveru, že počas určeného časového obdobia je vysoká pravdepodobnosť akcie naruby..

Aby sme to zhrnuli, CVIX ukazuje, ako veľmi sa účastníci trhu ceny Hedera Hashgraph obávajú, že sa počas posledných 30 dní výrazne znížili, čo je synonymom očakávanej negatívnej volatility. Ak je CVIX vysoký (hodnota 51 – 100), bliká načerveno a signalizuje zvýšenú pravdepodobnosť prudkých výkyvov cien. Zelený CVIX (hodnota 1 – 20) na druhej strane znamená, že účastníci očakávajú, že trh zostane počas uvedeného časového obdobia pokojný a predvídateľný. Žltá CVIX (21 – 50) je mierna hodnota, čo znamená, že obchodníci majú očakávať určité výkyvy nahor alebo nadol, ale bez akýchkoľvek rušivých zmien v celkovej štruktúre trendov..

Práve teraz je CVIX s ohľadom na cenu Hedera Hashgraph na čísle 48, čo je priemerná hodnota. Očividne je to najvhodnejší čas na zisk na trhu Hedera Hashgraph tým, že využijete svoje schopnosti ako swingový obchodník a zároveň budete môcť prúdiť s týmto trendom. Aktuálna cena Hedera Hashgraph je 0,320900 dolárov, stanovená ako dôsledok poklesu o -0,13% za posledných 24 hodín. Za posledných 30 dní sa cena Hedera Hashgraph znížila o -7,49%, pričom jej úspechy v ročnom časovom rámci dosiahli 886,35%. Očakávaná volatilita na nasledujúcich 10-20 dní je na svojich skromných hodnotách; kolísanie cien by preto bolo nevýznamné.

Pre komplexnú analýzu cien Hedera Hashgraph sa najskôr pozrime na cenovú akciu v mesačnom grafe, aby sme určili kľúčové úrovne podpory a odporu, s ktorými bude cena interagovať na svojej predpokladanej ceste k historickému maximu..

Cenový graf HBAR/USD – 30 dní

Náš algoritmus predikcie cien Hedera Hashgraph zohľadňuje nielen čítanie súboru CVIX, ale aj komplexné údaje o historickom cenovom správaní, základné charakteristiky mince a perspektívy budúceho vývoja projektu, vznikajúce vzory svietnikov a tiež signály pochádzajúce z vedúcich aj zaostávajúcich ukazovateľov, ktoré nám tiež poskytujú príležitosť predvídať mieru volatility a predpovedať nasledujúcu cenovú akciu. Na základe toho očakávame, že cena Hedera Hashgraph sa zmení nasledovne:

Urobte a predplatné pre zobrazenie celého textu.