Recenzia bitcoinovej peňaženky (Schildbach)

Ak ste už vykročili na cestu vedúcu do sveta kryptomien, je potrebné poznať najlepšie bitcoinové burzy a spoľahlivé peňaženky BTC. Dnes vám povieme o peňaženke Schildbach a informujeme vás o hlavných bodoch týkajúcich sa jej použitia a funkcií.

Zhrnutie: Návod na používanie BTC peňaženky Schildbach

 1. Nainštalujte si GitHub, ak chcete používať desktopovú verziu peňaženky.
 2. Stiahnite si alebo naklonujte peňaženku Schildbach z GitHubu alebo si ju nainštalujte do telefónu.
 3. Podľa pokynov na inštaláciu a nastavenie správne vytvorte nový účet peňaženky.
 4. Kliknutím na „Požiadať o mince“ sformulujete adresu alebo QR kód.
 5. Skopírujte uvedené kódy a poskytnite ich predajcovi kryptomeny.
 6. Prijímajte mince a udržujte rovnováhu v peňaženke Schildbach.

V posledných rokoch bolo nevyhnutné získať bezpečné miesto, kde môžete uložiť svoje bitcoiny. Boom kryptomien v roku 2017 nechal mnohých premýšľať, ako môžu preboha chrániť svoje aktíva nekontrolovateľnými pokusmi o hackovanie. Preto táto správa, kde sa zaoberáme funkciami a funkciami peňaženky Schildbach, aby sme zistili, ako je peňaženka bezpečná.

Bitcoinová peňaženka Schildbach

V tomto krátkom sprievodcovi analyzujeme schopnosť Schildbachu chrániť vaše mince, jeho zákaznícku podporu, registráciu, poplatky, dostupné kryptomeny a ďalšie funkcie. Zostaňte s nami, pretože vytvárame výhody a nevýhody peňaženky, ktoré je potom možné porovnať s inými podobnými platformami. Ukazujeme tiež, ako získať mince pomocou nástrojov, ktoré máte k dispozícii prostredníctvom bitcoínovej peňaženky.

Čo je bitcoinová peňaženka Schildbach?

Čo je teda peňaženka Schildbach? Aplikácia je produktom platformy s názvom Bitcoin.com, ktorá je tiež poskytovateľom úložných služieb. Názov dostal produkt od svojho tvorcu Andreasa Schildbacha, ktorý navrhol a vyvinul telefónnu verziu služby. Počas celého svojho vývoja sa peňaženka Schildbach BTC predstavovala ako jedna z užívateľsky prívetivých platforiem na uchovávanie kryptomien, ktoré na svoje využitie nevyžadujú od svojich používateľov technické znalosti..

Aplikácia bitcoínovej peňaženky Schildbach

Produkt je k dispozícii na stiahnutie a služby aplikácie môžete začať používať bez registrácie alebo overenia. Okrem toho neexistujú žiadne regionálne obmedzenia, pretože softvér si môže ktokoľvek stiahnuť a voľne ho používať. Bez ohľadu na to, či žijete v USA alebo Indii, máte právo stiahnuť si aplikáciu a používať ju denne. Tiež sa môže pochváliť decentralizovanou povahou, pretože závislosť od služieb nie je pri transakciách BTC potrebná.

Služby a funkcie Schildbach

Schildbach sa v mnohých ohľadoch výrazne líši od ostatných, bežnejších online skladovacích produktov. Preto je dôležité uviesť faktory a vlastnosti, ktoré odlišujú peňaženku od ostatných, najmä preto, že bola vyvinutá špeciálne pre začiatočníkov v odvetví kryptomien. V tomto článku sa pozrieme na podporované kryptomeny, súkromie & zabezpečenie, poplatky, platformy, rozhranie a zákaznícka podpora.

Aké meny podporuje bitcoínová peňaženka?

Ako hovorí samotný názov, peňaženka v súčasnosti podporuje jediný bitcoin, ktorý vyvíja platforma Bitcoin.com. Je nepravdepodobné, že medzitým budú pridané ďalšie meny, aj keď je jeho kód ponechaný vývojárom na GitHube otvorený. Pre odborníkov sú teda pre altcoinové swapy a ďalšie komplexné obchodné stratégie k dispozícii ďalšie možnosti. Začiatočníkom, naopak, môže verzia Androidu vyhovovať.

Zoznam mien peňaženky Schildbach

Inštalácia a používanie je jednoduché a možnosti zálohovania je možné vykonať aj bez toho, aby obchodníci museli rozumieť programovaniu pre BTC. Rovnako ako mnoho iných platforiem pre digitálne peniaze, nemôžete pridávať peniaze vyjadrené vo fiat menách. Bitcoinová peňaženka v tejto chvíli funguje iba s bitcoinmi.

Ochrana osobných údajov & Zabezpečenie

Obchodníci nemusia registrovať účet na platforme Bitcoin (Schildbach), a preto na nich nie sú kladené žiadne požiadavky na overenie. Jedinou registráciou, ktorú musíte dokončiť, je GitHub, ak chcete používať zálohovanie počítača.

Prihlasovací formulár GitHub v Schildbachu

Pokiaľ ide o bezpečnosť, máte meniaci sa kód adresy, ako prostriedok zabezpečenia pred pokusmi o hackovanie. Máte tiež PIN kód, ktorý môžete nastaviť na odosielanie a prijímanie potvrdení transakcií. Nakoniec sa proces zálohovania vykonáva na vašom počítači, čo vám umožní efektívne ovládať celý proces.

Ako požiadať o bitcoiny v Schildbachu

Pretože zálohovanie prebieha pomocou softvéru tretej strany (v našom prípade GitHub), bezpečnosť vašich súborov by závisela od toho, ako skutočne je váš osobný počítač pri odpudzovaní hackerov dobrý. Túto peňaženku preto nemožno považovať za chladiaci priestor, pretože peňaženka funguje iba vtedy, ak je pripojená k internetu. Je to jedna z najľahších peňaženiek na používanie, ale nie je to najbezpečnejšie z hľadiska offline prostredia.

Transakčné poplatky

Jediné náklady, ktoré vám bude účtovať priamo platforma, sú sieťové poplatky, ktoré nehradí poskytovateľ služieb. Platia ich všetky spoločnosti, ktoré sú zapojené do blockchainu, a teda podliehajú výdavkom za prevod. Odosielateľom v tomto prípade sú účtované poplatky bez ohľadu na to, či odosielajú finančné prostriedky do iných peňaženiek alebo na obchodné platformy.

Transakčné poplatky za peňaženku Schildbach

Náklady sa líšia zo dňa na deň a závisia od ťažby bitcoinu v aktuálny deň.

Dostupné platformy

V súčasnosti sú v bitcoínovej peňaženke podporované iba zariadenia s Androidom, zatiaľ čo používatelia systému iOS zatiaľ nedostanú svoju verziu v obchode App Store. Aplikáciu si môžete stiahnuť do mobilného zariadenia, pokiaľ nie je k dispozícii počítačová verzia systému Windows. Okrem telefónov nie je možné k službám peňaženky, ako je odosielanie a prijímanie mincí, pristupovať prostredníctvom počítača, pokiaľ nie sú úplne naprogramované, mali by ste však vedieť, že takéto nastavenie sa vykonáva na vlastné riziko..

Platformy peňaženiek Schildbach

Verzia GitHub sa používa ako záložný softvér, kde si môžete vytvoriť kópiu svojej peňaženky v prípade narušenia zabezpečenia alebo straty telefónu.

Rozhranie

Rozhranie je veľmi prehľadné a väčšina funkcií je k dispozícii na domovskej stránke. V porovnaní s niektorými inými online peňaženkami, Mycélium, napríklad rozhranie bitcoínovej peňaženky vám umožňuje ľahký prístup ku všetkým nástrojom.

Rozhranie peňaženky Schildbach

Okrem funkcií je k dispozícii aj stránka zostatku a historických transakcií, prostredníctvom grafov a ďalších vylepšených služieb sa ešte len vyvinú.

podpora

Používatelia môžu dosiahnuť čísla podpory na Bitcoin.com iba preto, že samotná peňaženka Schildbach nemá špecializovaný tím. Stojí za zmienku, že hoci je tento vlastník súčasťou portfólia, aktualizuje súbory na GitHub nepravidelne a nevyvíja za sebou vývojový tím, ktorý by dohliadal na platformu..

Peňaženka Schildbach nás kontaktujte

Rozhranie úložiska navyše neobsahuje možnosť podpory ani neexistuje oficiálny kanál na GitHub, čo je v porovnaní s inými podobnými platformami nevýhodou. Jedinou skutočnou pomocou, ktorú môžete získať, je komunita, ktorá je k dispozícii aj pre všetky ostatné služby úložiska.

Návod na používanie BTC peňaženky Schildbach

V tejto recenzii spájame GitHub s peňaženkou Android, pretože poskytuje viac zabezpečenia prostredníctvom funkcií zálohovania. Na začiatku môže byť celý proces považovaný za zložitý. Na začiatku je potrebné zaregistrovať si účet a nainštalovať GitHub do počítača, ako je to znázornené na obrázku nižšie. Máte možnosť vybrať si bezplatný program, mali by ste však vedieť, že účet a kľúče sú verejné.

Inštalácia GitHub na použitie v Schildbachu

Keď máte GitHub nainštalovaný a pripravený, prejdite na webovú stránku platformy na stránku Schildbach a kliknite na „Otvoriť na ploche“ pod tlačidlom „Klonovať alebo stiahnuť“. Máte možnosť preskočiť GitHub otvorením súboru zip, ale tento spôsob je oveľa rýchlejší a jednoduchšie sa používa.

Peňaženka Schildbach na GitHub

Klonovanie záložnej peňaženky Schildbach

Po vytvorení máte teraz záložnú databázu, ako je znázornené na obrázku nižšie.

Zálohovanie peňaženky Schildbach

V ďalšom kroku si nainštalujte peňaženku do telefónu s Androidom prostredníctvom Obchodu Google Play.

Mobilná aplikácia bitcoínová peňaženka

Po inštalácii môžete kliknutím na „Požiadať o mince“ získať QR alebo kód adresy. Potom ich môžete poslať predajcom a získať BTC alebo ich môžete použiť na prenos bitcoinov z iných peňaženiek.

Nezabudnite nastaviť PIN kód pre funkcie odosielania aj prijímania, aby ste do svojho účtu pridali ďalšiu úroveň ochrany.

Nastavenie PIN kódu pre Schildbach Wallet

Ako obnoviť Schildbach?

Keď ide o bitcoínovú peňaženku pre Android, existujú dva spôsoby, ako obnoviť vašu peňaženku a mince. Jednoduchší je, samozrejme, prostredníctvom samotnej peňaženky, pretože na stránke „Možnosti“ zvolíte „Obnoviť peňaženku“.

Ako obnoviť Schildbach

Dostanete kód hesla, ktorý by ste si mali vždy ponechať pre prípad, že by bolo potrebné zálohovanie vykonať aj zvonku. Jednoducho kliknite na „Obnoviť“ a program sa vráti do pôvodného stavu vrátane vašich BTC.

Druhý spôsob je o niečo zložitejší, pretože to musíte urobiť prostredníctvom súborov GitHub, ktoré sú k dispozícii zadarmo. Nainštalujte si GitHub do počítača, zaregistrujte si účet a skopírujte súbory peňaženky, ktoré máte k dispozícii. Potrebný priečinok vyzerá ako na obrázku nižšie.

Priečinok peňaženky Schildbach na GitHub

Pred týmto krokom ste museli telefón prepojiť aj s platformou GitHub, aby boli tieto súbory pre vás pripravené okamžite. Nájdite v telefóne záložný priečinok a preneste ho do priečinka v GitHub, pričom ho úspešne zálohujte.

Pretože je šifrovaný, mali by ste ho dešifrovať pomocou nižšie uvedeného kódu. Nezabudnite tiež skopírovať a prilepiť heslo pred týmto krokom a voila! Vaša peňaženka má teraz súbor na obnovenie. Kliknite na to pomocou telefónu a vaša peňaženka sa obnoví.

Dešifrovanie zálohy peňaženky Schildbach

Výhody a nedostatky

Pros

 • bezplatné sťahovanie a používanie;
 • spoľahlivé a jednoduché nastavenie pre zariadenia Android;
 • súkromné ​​kľúče a niekoľko ďalších bezpečnostných funkcií;
 • obnova má dve cesty, pričom GitHub je z týchto dvoch bezpečnejší.

Zápory

 • nastavenie zálohy prostredníctvom GitHub je zložitý proces;
 • aj keď sú bezpečné, bezpečnostné funkcie peňaženky fungujú iba online;
 • pomerne jednoduchá peňaženka bez ďalších služieb, ako sú napríklad altcoinové swapy;
 • nedostatok skutočnej zákazníckej podpory;
 • ako kryptomena akceptované iba BTC.

Ďalšie bitcoínové peňaženky

Okrem Schildbachu si môžete vyskúšať aj ďalšie peňaženky. Majú svoje vlastné výhody a nevýhody, o ktorých by ste mali vedieť. Preto sme pre vás pripravili niekoľko recenzií, ktorých príkladmi sú články BTC peňaženka GreenAddress, Ledger Nano S a Peňaženka Ethereum.

Rôzne bitcoinové peňaženky

GreenAddress BTC peňaženka – pozrite si podrobnosti

Zelená adresa, keďže je online „horúcou“ peňaženkou, má veľa podobností s platformou Schildbach. Preto sme urobili rýchly návod, ako produkt používať, aké sú výhody & nevýhody a mnoho ďalších funkcií peňaženky.

Web GreenAddress

Recenzia na hardvérovú peňaženku Ledger Nano S

Ak hľadáte špičkové zabezpečenie, hardvérové ​​peňaženky by mali byť určite na vašom radare. Ledger Nano S je jednou z najlepších a dôveryhodných možností na trhu s úložiskami HD a urobili sme podrobný prehľad o tom, ako ho správne nastaviť a používať.

Hardvérová peňaženka Ledger Nano S

Naučiť sa viac o Peňaženka Jaxx Liberty

Krypto desktopové peňaženky sú známe ako celkom spoľahlivé, pokiaľ váš počítač odoláva vírusom. Platforma peňaženky Jaxx je jedným z tých úložných programov, ktoré poskytujú niekoľko bezpečnostných opatrení, ktoré zaisťujú bezpečnú výmenu a skladovanie kryptomien.

Po prvé, je možné použiť už vygenerované súkromné ​​kľúče, pretože 12-slovná záložná fráza je prenosná, podobne ako hardvérové ​​peňaženky. Platforma navyše prešla veľkým redizajnom, teraz známym ako Jaxx Liberty. Ak hľadáte komplexný návod, ako používať peňaženku a aké sú jej vlastnosti, mali by ste si prečítať náš článok o platforme.

Web peňaženky Jaxx Liberty

Vzhľadom na svoju zložitosť, ak by ste náhodou mali otázky týkajúce sa platformy Schildbach, neváhajte nás kontaktovať na.