Recenzia bitcoínovej peňaženky Airbitz

Peňaženka Airbitz je jedným z online „horúcich“ úložných produktov, ktoré by ste si mali pozrieť kvôli mnohým funkciám a funkciám pre svojich klientov. V tomto sprievodcovi bitcoinovou peňaženkou Airbitz vám ukážeme, ako peňaženka zvláda rôzne aspekty obchodu, a poskytneme vám podrobné pokyny na nastavenie peňaženky, odosielanie bitcoinov a pridávanie finančných prostriedkov pomocou služby Airbitz..

Zhrnutie: Ako používať bitcoínovú peňaženku Airbitz

 1. Stiahnuť súbor Airbitz aplikáciu vo svojom telefóne prostredníctvom Google Play alebo App Store.
 2. Kliknutím na tlačidlo „Zaregistrovať sa“ spustíte proces registrácie.
 3. Zadajte používateľské meno pre svoj účet.
 4. Zadajte svoj individuálny PIN kód a heslo.
 5. Kliknite na tlačidlo „Požiadať“ a získajte svoju BTC adresu.
 6. Zaregistrujte svoj účet Airbitz na ktorejkoľvek z výmenných platforiem.
 7. Vykonávajte transakcie a získavajte BTC priamo do svojej peňaženky.

S rastom bitcoinovej siete sa na trh pripojilo mnoho obchodníkov, ktorí sa zamerali na zisk z kolísajúcej kryptomeny. Keďže obchod zväčšoval svoj objem, boli vytvárané rôzne online peňaženky, aby lepšie zodpovedali potrebám investorov. Jednotlivci požadovali súčasne väčšiu bezpečnosť a flexibilitu v dôsledku rýchlo sa meniaceho odvetvia bitcoinov. Tieto zmeny viedli k tomu, že na trhu boli ponúkané rôzne služby v oblasti skrývania, prenosu a ukladania bitcoinov.

Recenzia bitcoinovej peňaženky Airbitz

Tento článok hodnotí jednu z takýchto peňaženiek, horúce online úložisko s názvom Airbitz, ktorá používa mobilné platformy (Android a iOS) na to, aby uspokojila obchodníkov, ktorí potrebovali responzívny systém, na špičkách prstov.

Čo je to peňaženka Airbitz?

Airbitz je online „horúca“ peňaženka, ktorá ponúka služby stashingu pre obchodníkov s bitcoinmi a poskytuje adresné kódy pre uvedených obchodníkov na prijímanie BTC. Služba ukladania bitcoinov je založená online na mobilných platformách a môžu si ju stiahnuť používatelia telefónov iPhone aj smartphone. PC verzia webovej platformy bude v tejto chvíli ešte vydaná.

Horúca online peňaženka Airbitz

Registrácia účtu sa vykonáva bezplatne, zatiaľ čo za služby peňaženky, ako je odosielanie a prijímanie, sa účtujú malé transakčné poplatky, nazývané náklady na minerov. Vďaka decentralizovanej architektúre serverov je Airbitz známy tým, že bráni hackerom v prístupe k bitcoinom obchodníka.

Funkcie a vlastnosti

Airbitz ponúka niekoľko prenosových funkcií pre obchodníkov, na ktoré by ste mali prihliadať pri zvažovaní peňaženky:

 • obchodníci môžu používať QR kód pre prichádzajúce a odchádzajúce BTC prevody;
 • e -mail a SMS je možné použiť na odosielanie a prijímanie BTC na vašu adresu peňaženky;
 • ako prenosový kanál bitcoinov je možné použiť komunikáciu v blízkom poli;
 • Bluetooth je k dispozícii aj ako možnosť prenosu.

Bluetooth je v Airbitz možnosťou prenosu

Pokiaľ ide o funkcie, peňaženka Airbitz poskytuje výraznú funkciu zabezpečenia, ktorou je decentralizovaná architektúra služieb, platformy a serverov. Znamená to, že aj keď Airbitz nefunguje správne alebo je jeho systém nefunkčný, vašim uloženým bitcoinom sa nič nestane.

Ďalšie funkcie sú:

 • hierarchické deterministické peňaženky, ktoré menia kódy adries;
 • funkcia nákupu a predaja BTC dostupná prostredníctvom bankových prevodov;
 • nešifrované údaje sa nikdy neukladajú do mobilného zariadenia.

Nakupujte BTC prostredníctvom bankových prevodov

Ako používať Airbitz?

Pokiaľ ide o vaše financovanie bitcoinmi, máte dve možnosti Airbitz zostatok na účte. Prvou možnosťou je nákup mincí prostredníctvom možnosti „Kúpiť“ prostredníctvom predajcu Glidera, kde sú bankové prevody akceptované spôsobom nákupu.

Kúpte si mince na Glidera

Ďalšou možnosťou je získať BTC z akejkoľvek inej burzy, ktorá nie je priamo spojená s Airbitz, či už je LocalBitcoins, Coinbase alebo BitPanda. Jediné, čo musíte urobiť, je poskytnúť kód adresy BTC a potom kryptomenu prijať do svojej peňaženky do 24 hodín..

Nastaviť

V tejto časti vám ukážeme, ako nastaviť svoje Airbitz peňaženka ľahko. Prvým krokom je stiahnutie aplikácie do telefónu a aplikácia je bezplatná.

Mobilná aplikácia peňaženka Airbitz

Po nainštalovaní aplikácie kliknite na tlačidlo „Zaregistrovať sa“ v strede stránky v telefóne a zadajte používateľské meno pre svoj účet..

Zaregistrujte sa v BTC peňaženke Airbitz

Potom zadajte svoj vlastný prispôsobený PIN kód a heslo. Uistite sa, že ste si ich zapísali na papier a uložili informácie na bezpečnom mieste, ak by ste náhodou v budúcnosti tieto kódy zabudli.

Zadajte PIN kód a heslo na Airbitz

Keď overíte svoje kódy, účet bude zaregistrovaný a teraz ste pripravení odosielať a prijímať bitcoiny. Účet, ktorý ste práve vytvorili, by mal vyzerať podobne ako na obrázku nižšie.

Účet je zaregistrovaný na Airbitz

Získajte bitcoínovú adresu

Pretože Airbitz Peňaženka je hierarchicky deterministická, pre každú transakciu, ktorú chcete vykonať, musíte požiadať o adresu. Toto je bezpečnostné opatrenie na ochranu vášho účtu pred kybernetickými hrozbami a ponechanie čo najmenšej stopy k zostatku na vašom účte. Ak chcete získať adresu, klepnite na tlačidlo „Požiadať“ a skopírujte kód v spodnej časti stránky zobrazenej v telefóne.

Na Airbitz použite QR kód

QR kód môžete použiť aj ako prezentáciu adresy a odoslať ho partnerovi, od ktorého chcete získať bitcoiny.

Ako odosielať platby BTC?

Na karte „Prijať“ klepnite na možnosť „Ponuka“, ktorá sa nachádza v ľavom hornom rohu obrazovky telefónu.

Otvorte ponuku v BTC peňaženke Airbitz

Vyberte nižšie uvedené možnosti „Žiadať“ tlačidlo s názvom „Naskenovať QR kód“ a pokračujte v použití obrázku, ktorý vám váš partner poslal predtým. Na skenovanie QR kódov použite skenovacie nástroje a vyberte celý kód so všetkými štyrmi rohmi zakrytými. Hneď ako to urobíte, zobrazí sa vám adresa a v okne sa posunie stránku s potvrdením, kde si môžete skontrolovať transakciu pred odoslaním BTC na požadované miesto..

Pridajte finančné prostriedky do peňaženky Airbitz

Bohužiaľ nemôžete pridávať finančné prostriedky do svojej peňaženky ani pripojiť kartu. Ako už bolo spomenuté, máte dve hlavné možnosti, ako financovať svoj účet bitcoinmi, ktoré môžete neskôr odoslať alebo predať, keď bude hodnota vo váš prospech. Prvou možnosťou je použiť vstavanú metódu nákupu od Airbitz a získajte bitcoiny z Glidera.

Pridajte finančné prostriedky do peňaženky Airbitz

Ďalšou možnosťou je zaregistrovať si účet na ktorejkoľvek z veľkých výmenných platforiem, ktoré sú na trhu, a po dosiahnutí konca transakcie poskytnúť svoju adresu bitcoinu, aby ste mohli prijímať BTC priamo do svojej peňaženky Airbitz. A ak budete mať neskôr záujem, môžete ich vymeniť za inú, požadovanú menu, vybrať na bankový účet alebo kreditnú kartu.

FAQ

Prečo moja transakcia „čaká“?

Existuje niekoľko dôvodov, ktoré môžu spomaliť vaše bitcoinové transakcie. Najbežnejší, najmä v poslednom období, je ten, že sieť môže byť preťažená, pretože objednávky blockchainu rieši jedna sieť. Ak by ste teda náhodou robili transakcie v čase „zaseknutia“, vaša objednávka by bola v stave „čakajúce“, kým sa tok trocha nezľahčí.

Očakáva sa bitcoin

Ďalším potenciálnym dôvodom môže byť to, že odosielateľ/prijímateľ bitcoinov má politiku držania aktív, aby potvrdil, že nie ste podvodník, ktorý sa snaží prijať svoje finančné prostriedky/BTC. V oboch prípadoch si nerobte starosti, pretože sú na trhu bežné.

Má Airbitz poplatky??

Airbitz sama o sebe neúčtuje žiadne poplatky, ale napriek tomu budú s vašimi transakciami spojené malé náklady. Dôvodom je, že sieť bitcoinov vždy zaberá malú časť vašich obchodných procesov a Airbitz iba vyberá uvedené náklady za sieť.

Samotný Airbitz neúčtuje žiadne poplatky

Poplatky sa líšia podľa typu transakcie, objemu prenosu v sieti a veľkosti objednávky.

Podpora používateľov Airbitz

The Airbitz ponúka e -mailové a telefónne kontakty týkajúce sa chýb a problémov s transakciami, ktoré by ste mohli identifikovať pri svojich operáciách. Táto stránka tiež ponúka blogové príspevky, vysvetľujúce rôzne funkcie peňaženky a poskytuje všeobecné správy pre bitcoinovú komunitu.

Podpora používateľov Airbitz

Doterajšia reakcia používateľov bola pozitívna, v komentároch Redditu sa zatiaľ nenašiel žiadny zásadný problém. Čas odozvy je rýchly a problémy sú malé a nie časté.

Ako je zaistená peňaženka Airbitz?

Airbitz je štruktúrovaný ako decentralizovaná architektúra servera, čo znamená, že aj keď je stránka mimo prevádzky, váš bitcoinový zostatok stále funguje bez problémov. Decentralizovaná povaha peňaženky predstavuje pre hackerov tiež značnú prekážku pri získavaní vašich BTC, pretože nemajú spoločný základ, na ktorom by mohli zakladať svoje útoky..

Nepretržitá práca v peňaženke Airbitz

Airbitz vs ostatné bitcoínové peňaženky

Hoci Airbitz ponúka výrazné funkcie ako bitcoinová peňaženka, vždy je vhodné porovnať jeho funkcie, výhody a nevýhody s inými, podobnými peňaženkami, najmä v prípade online „horúcich“ úložných priestorov, ako napr. Coinbase, Copay, Chlieb a Mycélium.

Uložte bitcoiny do svojej peňaženky

Porovnanie peňaženiek: Airbitz vs Coinbase

Keďže Airbitz funguje hlavne ako bitcoinová peňaženka, Coinbase je plnohodnotná burza a patrí k tým najväčším na svete. Služby peňaženky sú takmer rovnaké ako služby Airbitz, pokiaľ ide o bezpečnostné a transakčné funkcie, ale Coinbase zahŕňa aj udržiavanie zostatku fiat meny..

Coinbase ponúka služby peňaženky

Airbitz má v oblasti zabezpečenia prevahu, ako na tom závisíte Coinbase servery pre dostupnosť vašich coinov.

Je Copay lepší ako Airbitz?

Copay je veľmi podobný Airbitz pretože obe sú online bitcoinové peňaženky s podobnými funkciami a funkciami. Jedným z dôležitých rozdielov je firemný server, pretože Copay je centralizovaná sieť, v ktorej bitcoinové prevody závisia od dostupnosti a funkcie jej serverov..

Copay peňaženka

Airbitz je na druhej strane úplne decentralizovaný, čo znamená, že nie ste závislí od spoločnosti, ktorá používa služby peňaženky.

Peňaženka Airbitz a chlieb: Aký je rozdiel

Napriek tomu, že obe sú založené na systéme Android, hlavný rozdiel medzi peňaženkami je ten Chlieb ponúka pomerne jednoduché funkcie, ako je odosielanie a prijímanie bitcoinov, pričom Airbitz poskytuje aj prenosy QR kódu, nákup a predaj bitcoinov a ďalšie funkcie.

Používajte peňaženku na chlieb

Airbitz je zameraný na skúsenejších obchodníkov, ktorí potrebujú lepšiu ochranu svojich aktív, zatiaľ čo Bread, ktorý je úplne centralizovaný, ponúka ľahký prístup k vašim minciam a jednoduchým transakciám, aby bol váš obchod rýchlo hotový..

Airbitz verzus mycélium

Mycélium a Airbitz majú toľko podobností, že mnohí obchodníci by sa ťažko rozhodovali, akú peňaženku použiť. Oba ponúkajú funkcie nákupu a predaja; oba sú decentralizované a ponúkajú ďalšie funkcie, ktoré nie sú k dispozícii na iných platformách peňaženky online.

Bitcoinová peňaženka Mycelium

Jediným rozdielom medzi spoločnosťami je to, že podpora Mycelium je založená na Tor, ktorá poskytuje svojim používateľom viac súkromia ako Airbitz.

Mám uprednostniť hardvérové ​​bitcoinové peňaženky?

Ak hľadáte veľké objednávky a chcete, aby boli vaše bitcoiny úplne bezpečné, hardvérové ​​peňaženky majú v tejto konkrétnej oblasti podnikania navrch. Fungujú v online aj offline prostredí, pričom jediným kompenzujúcim problémom je ich cena, pretože nie sú lacné, pokiaľ ide o online peňaženky, ako napr. Airbitz, je voľne použiteľný.

Používajte hardvérovú bitcoinovú peňaženku Airbitz

Nezabudnite si pozrieť naše recenzie rôznych peňaženiek na chladenie a tiež najlepších hardvérových peňaženiek na BitcoinBestBuy a získajte predstavu o tom, aké výkonné sú tieto zariadenia.