Recenzia ZebPay

Žijete v Indii, pokiaľ ide o zdroje nákupu bitcoinov, máte niekoľko možností. Náš sprievodca bitcoinmi vám teda pomôže odlíšiť ich zoznamom kladov a záporov platformy ZebPay. S Kontrola výmeny bitcoinov ZebPay, budete mať potrebné nástroje na porovnanie ostatných indických brokerov so ZebPay.

Zhrnutie: Ako nakupovať bitcoiny na ZebPay

  1. Ísť do ZebPay.
  2. Uistite sa, že na vašom účte sú peniaze.
  3. Kliknite na tlačidlo „kúpiť/predať bitcoiny“.
  4. Vyberte stránku „Kúpiť“ a zadajte počet BTC.
  5. Kliknite na tlačidlo „kúpiť“.
  6. BTC by sa automaticky objavili vo vašej peňaženke.

Ak žijete v Indii, ZebPay by mohlo byť správnym riešením pre vás, ak chcete obchodovať s bitcoinmi s domácou menou. Burza funguje iba na mobilnej platforme a je považovaná za jedného z najbezpečnejších poskytovateľov bitcoinov na obchodovanie. Tento článok vám poskytne podrobné pokyny na overenie účtu a nákup bitcoinov pri porovnaní výmeny s inými hráčmi na indickom trhu BTC..

Čo je to ZebPay?

ZebPay bola prvou burzou bitcoinov so sídlom v Indii a bola prvou, ktorá ponúkala mobilné aplikácie ako obchodnú platformu. Od roku 2012 sa spoločnosť stala ruka v ruke s jedným z najväčších poskytovateľov BTC Unocoin a Coinbase pretože mobilné aplikácie boli navrhnuté tak, aby prilákali indických investorov k tomu, aby začali obchodovať s bitcoinmi.

Recenzia ZebPay

Aplikácia dostupná pre používateľov smartfónov aj iPhone je považovaná za jednu z najmodernejších mobilných technológií na trhu, ktorej cieľom je poskytnúť začiatočníkom jasné vysvetlenie obchodovania s bitcoinmi..

Je bitcoin v Indii legálny?

India čelí v súčasnej dobe zaujímavej situácii, keď je otázne obchodovanie s bitcoinmi. V súčasnosti majú banky zakázané schvaľovať platby, ktoré obsahujú kryptomeny. Príkaz prišiel od indickej centrálnej banky v dôsledku obáv vlády z decentralizovaného trhu. Keďže úrady nemohli kontrolovať rast trhu, „riešenie“ zahŕňalo zákaz finančných služieb prostredníctvom období. Aj keď to nie je nezákonné, obchodníci z Indie môžu nakupovať bitcoiny iba prostredníctvom altcoinov.

Legitímnosť bitcoinu v Indii

Ťažobné operácie majú v súčasnosti najväčšie prekážky z dôvodu nedostatku fiat likvidity na trhu. Nový návrh z decembra by skutočne odviedol tlak, ktorý práve teraz ťažia bitcoinoví baníci. Napriek tomu, že ponuka na trhu je legálna, bez stáleho príjmu vyjadreného v domácej mene sa bitcoinovým farmám skutočne nedarí. Návrh by mal začať platiť v roku 2019, presný dátum však zatiaľ neuzrie svetlo sveta.

Obchodníci s kryptomenami by preto mali prejavovať trpezlivosť a nateraz sa zapojiť do transakcií typu krypto-kryptomena. Vzhľadom na súčasný bankový zákaz fungujú bez problémov iba platformy peer-to-peer (P2P), vrátane Paxful a LocalBitcoins. Domáce burzy, ako napríklad ZebPay, ponúkajú ďalší útek na nákup bitcoinov, ale nie prostredníctvom platieb INR. Tiež silne podozrievame, že návrh obsahuje zásady KYC a AML, čo znamená, že v budúcnosti bude veľmi ťažké dosiahnuť súkromie..

Ako funguje ZebPay?

ZebPay funguje iba ako mobilná ústredňa; to znamená, že prehliadanie webu z počítača nebude fungovať. Na obchodovanie s bitcoinmi si musíte stiahnuť platformu iOS alebo Android.

Mobilná ústredňa ZebPay

Po inštalácii aplikácie budete musieť úplne overiť svoje údaje vrátane e -mailu, telefónu a ID, aby ste mohli nakupovať a predávať bitcoiny v rámci platformy ZebPay.

Kurz ZebPay

Súčasný rozdiel v nákupných a predajných sadzbách sa pohybuje okolo 5 000 INR (približne 79 dolárov), čo z neho robí pomerne široké rozpätie cien. Čo kompenzuje veľký cenový rozdiel, je bezpečnosť platformy a vysoká fluktuácia BTC, čo vytvára priestor pre obchodníkov, aby mohli profitovať z transakcií BTC.

Služby

Burza okrem mobilných aplikácií ponúka obchodníkom s bitcoinmi možnosti automatického nákupu a predaja. Bitcoinové prevody sa vykonávajú okamžite prostredníctvom internej služby API, ktorá uchováva BTC obchodníkov vo väzbe, aby sa zabránilo zložitému sieťovému protokolu BTC.

Nakupovanie prostredníctvom propagačných kódov poukážok

Spoločnosť ponúka aj poukážky, ktoré môžete použiť na nákup tovaru a služieb online, prostredníctvom propagačných kódov poukážok.

Zabezpečenie ZebPay

Pri registrácii vášho účtu vám príde 4 -miestny PIN kód, ktorý by ste si mali bezpečne odložiť. PIN kód funguje ako dvojfaktorové opatrenie autentifikácie, ktoré bráni hackerom získať prístup k vášmu účtu ZebPay fondy.

4 -miestny PIN kód vášho účtu

Peňaženky a všetky transakcie sú viacnásobné, pretože na posunutie procesu transakcie smerom k jej dokončeniu by bolo potrebné použiť dva podpisové kódy. Nakoniec, aby obchodníci mohli obchodovať s bitcoinmi na ZebPay, museli by dokončiť celý proces overenia a vytvoriť bezpečné prostredie pre nákup a predaj BTC.

Poplatky

V súčasnej dobe sú všetky poplatky za nákup a predaj bitcoinov súčasťou hodnoty bitcoinu. Odosielanie a prijímanie BTC od ostatných členov domény ZebPay siete sú bezplatné, pričom výber a nahrávanie bitcoinov by vás stálo 0,0001 BTC.

Poplatky ZebPay

Upozorňujeme, že ZebPay upravuje poplatky v závislosti od objemu uskutočneného obchodu.

spôsob platby

Akceptované spôsoby platby na ZebPay sú:

  • RTGS;
  • NEFT;
  • IMPS;
  • čisté bankovníctvo.

Hotovostné platby a kreditné/debetné karty nie sú akceptované, zatiaľ čo jedinou obchodovateľnou menou je INR.

Ktoré krajiny podporuje ZebPay?

ZebPay v súčasnosti podporuje iba Indiu, pričom akceptovanou menou je indická rupia. Ak žijete v USA a chcete nakupovať bitcoiny za USD, ZebPay by pre vás nebola voľba.

Indická rupia

Porovnanie so ZebPay

V tejto časti porovnáme ZebPay s Unocoin a Coinsecure burzy, pretože obaja makléri majú sídlo v Indii a sú priamymi konkurentmi, ktorí sa zameriavajú na prilákanie indických investorov bitcoinov.

ZebPay vs Unocoin

Pri porovnávaní ZebPay a Unocoinu by mala prvá vec, ktorú by obchodníci mali mať na pamäti, to Unocoin má platformy k dispozícii pre PC, zatiaľ čo ZebPay je iba mobilná platforma. Ak nevlastníte smartphone alebo iPhone, nebudete môcť obchodovať so ZebPay, zatiaľ čo Unocoin je možným riešením. Rozdiel je aj v poplatkoch, pretože ZebPay tieto náklady zahŕňa v cene bitcoinu, zatiaľ čo Unocoin ich uvádza transparentne..

Burza Unocoin BTC

Starostlivosť o zákazníka je vo vyššej úcte na ZebPay, podpora je aktívna a rýchlo reaguje na otázky, zatiaľ čo Unocoin má zlú povesť kvôli predĺženej odpovedi na tiket. Všetko ostatné je veľmi podobné, pretože obe akceptujú iba transakcie INR a vyžadujú overenie vášho účtu.

Coinsecure Versus ZebPay

Coinsecure je veľmi podobný ZebPay a Unocoin, keďže spoločnosť má sídlo v Indii, prijíma iba platby INR a na začatie obchodovania s bitcoinmi vyžaduje úplné overenie. Poplatky v Coinsecure sú jedny z najnižších na indickom trhu, pri bankových prevodoch dosahujú 0,3%.

Nakúpte BTC na Coinsecure

Nákup bitcoínov prostredníctvom výukového programu ZebPay

Ak chcete začať nakupovať BTC, najskôr by ste museli mať na svojom účte finančné prostriedky.

Financovanie na váš účet

Bankový vklad by mal byť vykonaný pred nákupom, pretože na mieste nie sú akceptované žiadne iné metódy ZebPay. Ak chcete začať, kliknite na tlačidlo „kúpiť/predať bitcoiny“.

Tlačidlo nakúpiť/predať bitcoiny

Vyberte stránku „Kúpiť“, zadajte počet bitcoinov, ktoré chcete kúpiť, a potom kliknite na tlačidlo „Kúpiť“.

Stránka nákupu bitcoinov

BTC sa automaticky objavia vo vašej peňaženke, pretože ste pred nákupom vložili finančné prostriedky.

Registrácia a overenie

Najprv vyberte príslušnú možnosť inštalácie v závislosti od typu telefónu, ktorý máte.

Možnosť inštalácie

Ďalej by ste mali zadať číslo svojho telefónu a dokončiť výzvu na zadanie kódu, aby ste ho mohli overiť.

Overte svoj účet

Keď overíte svoj telefón, teraz by ste si mali vytvoriť svoj PIN kód a pokračovať na stránku svojho účtu.

Vytvorte si PIN kód

Kliknite na tlačidlo „overenie“ a budete presmerovaní na stránku s podrobnosťami, kde budete musieť nahrať naskenovanú kópiu karty PAN. V poslednej fáze stačí vyplniť údaje o svojej karte PAN a bankovom účte a kliknúť na „odoslať“. Overenie môže trvať až 3 pracovné dni, preto buďte trpezliví.

Nákup bitcoinu

Nákup BTC je možné vykonať až po úplnom overení podrobností o vašom účte, ktoré zahŕňajú telefón, e -mail, ID a bankový účet. Majte na pamäti, že nákup bitcoinov sa môže uskutočniť iba vtedy, ak už máte vo svojej online peňaženke fond. Znamenalo by to, že pred nákupom BTC budete musieť vložiť finančné prostriedky na bankový účet.

FAQ

Potrebujete overiť ID?

O ZebPay aby ste mohli obchodovať s bitcoinmi, musíte úplne overiť svoj profil. Overenie obsahuje naskenovanú kartu PAN a vaše osobné údaje.

Schválená karta PAN

Má ZebPay nejaké kupónové kódy?

ZebPay ponúka zľavové kupóny, ktoré je možné získať prostredníctvom akcií a obchodu s bitcoinmi. Tieto kupóny je možné použiť na nákup tovarov a služieb online spoločností, s ktorými máte podpísané partnerstvo ZebPay.

Predaj BTC prostredníctvom ZebPay

Svoje bitcoiny môžete predať ZebPay kliknutím na tlačidlo „Predať bitcoiny“ na stránke hlavného panela. Potom jednoducho zadajte počet bitcoinov alebo ich hodnotu, ktoré chcete predať, a kliknite na „predať“.

Predávajte bitcoiny prostredníctvom ZebPay

V nasledujúcom okne budete musieť zadať svoj PIN kód. So správnym kódom by sa transakcia uskutočnila okamžite.

Má ZebPay bitcoinovú peňaženku?

Registráciou účtu získate automaticky a ZebPay peňaženka, ktorá funguje ako akákoľvek iná adresa úložiska BTC. Poskytnuté kľúče sú súkromné, takže ich v prípade zmeny alebo straty telefónu môžete použiť aj v iných mobilných zariadeniach.

Alternatívy ZebPay

Existujú ďalšie indické a medzinárodné burzy, ktoré sú k dispozícii na obchodovanie s bitcoinmi. Aj keď by mohli byť podobné ako ZebPay, líšia sa v poplatkoch, obmedzeniach a dostupných platformách. Preskúmali sme ich za vás, preto si pozrite naše recenzie o Coinbase, CEX.io a Unocoin.

Burza bitcoinov na Coinbase

Napriek tomu, že výmenné služby nie sú založené na Indii, sú dostupné pre obchodníkov so sídlom v Indii. Zostavili sme podrobnú správu o poplatkoch, spôsoboch nákupu a výberu Coinbase, ako aj o dostupnosti mien a mincí.

Vymeňte bitcoin za Coinbase

Pozrite si podrobnosti o CEX.IO

CEX.io je jednou z najpopulárnejších bitcoinových búrz, preto sme vytvorili podrobnú recenziu brokera, aby ste sa mohli ľahšie rozhodnúť, s ktorým brokerom pracovať.

Vymeňte bitcoiny za CEX.io

Viac o Unocoine

Unocoin je tiež indická burza, ktorá ponúka pre svojich klientov metódy nákupu INR. Ako priamy konkurent spoločnosti ZebPay, urobili sme recenziu na Unocoin, aby ste mohli týchto dvoch brokerov porovnať z hľadiska poplatkov, spôsobov platby a jednoduchosti použitia.

Zaregistrujte sa na Unocoine

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa ZebPay, na ktoré sa nevzťahuje táto príručka, kontaktujte nás na.