Kontrola burzy bitcoínov Unocoin

The Kontrola výmeny bitcoinov unocoinov ukáže, aké ľahké je nákup bitcoinov v rámci burzy Unocoin. Vyšetrovanie sme vykonali namiesto vás, čo vám ušetrí čas i úsilie, aby ste to urobili sami.

Zhrnutie: Ako nakupovať za bitcoiny Unocoin

 1. Prejdite na webovú stránku Unocoin.
 2. Prejdite na stránku „Hlavný panel“.
 3. Kliknite na tlačidlo „Kúpiť bitcoin“.
 4. Vyberte jeden z spôsobov platby.
 5. Nastavte množstvo bitcoinov, ktoré chcete kúpiť.
 6. Kliknite na tlačidlo „Kúpiť bitcoiny“ a počkajte, kým sa transakcia spracuje automaticky.

Ak sa nachádzate v Indii, Unocoin bola by to skvelá voľba na nákup bitcoinov. Táto príručka vám poskytne hĺbkovú analýzu služieb Unocoin prostredníctvom podrobných návodov, ako nakupovať, predávať a vyberať bitcoiny..

Čo je to Unocoin?

Unocoin je indická zmenárenská spoločnosť, ktorá sa špecializuje na obchodovanie s bitcoinmi a ponúka svoje služby obchodníkom z Indie. S viac ako 150 000 používateľmi ponúka Unocoin webovú platformu pre Windows, Linux a Mac, zatiaľ čo mobilné aplikácie sú k dispozícii pre používateľov iPhone a Android.

Kontrola výmeny bitcoinov unocoinov

Vy ako obchodník môžete nakupovať, predávať, odosielať a prijímať bitcoiny pomocou Unocoin a tento článok vám predstaví dôležité informácie o výmene z hľadiska poplatkov, limitov, výhod, nevýhod a sprievodcov nákupom BTC.

Bezpečnosť Unocoinu

Unocoin Technologies Private Ltd. je firma, ktorá pôsobí na trhu s bitcoinmi od roku 2013 a etablovala sa ako jedna z popredných bitcoinových spoločností v Indii. Napriek tomu, že mnoho zákazníkov hodnotí ich zákaznícke služby zle, obchodovanie s BTC je od svojho založenia stabilné.

Výmenník bezpečný

Spôsoby platby za ucocoin

Unocoin podporuje platby INR tromi spôsobmi, ktoré burza akceptuje:

 • Peňaženka INR;
 • Peniaze PayU;
 • online bankovníctvo (NEFT/RTGS/IMPS).

Poplatky

Nákup alebo predaj bitcoinov na Unocoin by vás to stálo 1% z hodnoty transakcie a so zlatým členstvom (úplné overenie) by poplatok klesol až na 0,7%. Okrem obchodného poplatku vám vláda vyberá IGNT aj ďalších 18% z poplatku za transakciu.

Pozrime sa na príklad: kupujete BTC za cenu 20 000 INR. Transakčný poplatok by bol 200 INR. Poplatok IGNT by potom bol 18% z 200 INR, čo by viedlo k zvýšeniu celkových nákladov na 20,236 INR.

Poplatky za nákup bitcoinov

Čisté bankovníctvo a peniaze PayU by vás stáli 1,9%. Odosielanie, prijímanie a ukladanie BTC sa vykonáva bez akýchkoľvek poplatkov. Výber na vašu súkromnú adresu BTC peňaženky by vás v súčasnosti stál 0,0001 BTC.

Zabezpečenie

Unocoin ponúka tri bezpečnostné funkcie, ktoré slúžia na ochranu finančných prostriedkov obchodníka, ktorými sú:

 • dvojfaktorová autentifikácia;
 • papierové peňaženky;
 • e -mailové oznámenia.

Dvojfaktorová autentifikácia

Pomocou aplikácie Google Authenticator dostanete do telefónu 6-miestny kód, ktorý by ste použili na prihlásenie sa do svojho účtu. Dvojfaktorová autentifikácia je k dispozícii pre Android, iOS zariadenia a mobilné zariadenia Blackberry.

Dvojfaktorová autentifikácia na Unocoine

Papierové peňaženky

Unocoin má stránku „Papierová/importná adresa“, na ktorej môžete generovať offline adresu papierovej peňaženky s párom verejných a súkromných kľúčov, ktoré je možné vytlačiť a uložiť. Kľúče sú generované prostredníctvom vášho vlastného programu JavaScript, vďaka čomu sú kľúče súkromne ovládané.

Vytvorte si papierovú peňaženku

Oznámenia

E -mailové upozornenia môžete povoliť vo všetkých svojich Unocoin činnosti účtu, čo vám dáva príležitosť včas identifikovať hackerský útok. Všetky transakcie, zmeny hesla a ďalšie aktivity budú zaznamenané a vaša doručená pošta automatickým e -mailom, ktorý by skrátil drahocenný čas na reakciu, ak zistíte, že tieto činnosti ste nevykonali vy.

Povoliť e -mailové upozornenia

Unocoin vs ostatné výmeny

Okrem Unocoin, ak máte sídlo v Indii, môžete si tiež kúpiť bitcoiny od spoločnosti Zebpay a Coinsecure pričom obe burzy sú založené na Indoch.

Zebpay ponúka darčeky pre obchodníkov, ktoré je možné použiť s kódom kupónu, aj keď poplatky sú skryté v cene BTC.

Výmena bitcoinov Zebpay

Coinsecure ponúka bitcoiny za podobné poplatky ako Unocoin, aj keď s ďalším spôsobom platby, ktorý Unocoin neponúka – nákup v hotovosti.

Ako nakupovať BTC na Coinsecure

Podporuje Unocoin moju krajinu?

Unocoin je indická burza bitcoinov a slúži iba indickým obchodníkom. Ak by ste náhodou mali účet v indickej banke s menou INR, potom by pre vás bolo k dispozícii financovanie BTC.

Unocoin v Indii

Aké limity má Unocoin?

Po dokončení procesu overenia vám bude umožnené nakupovať a predávať 10 bitcoinov denne. Po 60 dňoch transakcií (prostredníctvom nákupu a predaja sa má obchodovať s minimálnym množstvom 100 BTC) vám bude ponúknuté zlaté členstvo, kde by sa vaše limity zdvojnásobili.

Zákaznícka podpora

Súčasná situácia so zákazníckou podporou je dosť zlá kvôli veľkému počtu obchodníkov zapojených do každodenného obchodu s bitcoinmi. Vyšetrovanie podpory by trvalo dlho pri odpovedaní na e -mailové lístky, pričom overenie karty PAN sa vyžaduje každoročne.

Zákaznícka podpora Unocoinu

Ako dlho mám čakať na svoje bitcoiny?

Zvyčajné spracovanie príkazu na vklad trvá 3 až 4 hodiny, aj keď pri silnej premávke sa doba čakania môže predĺžiť na 24 hodín. Prevádzkové hodiny sú uvedené od 10:00 do 19:00 v bežné pracovné dni, od pondelka do soboty.

Spracovanie vkladového príkazu je niekedy dosť dlhé

často kladené otázky

Ako predávať bitcoiny v Indii na Unocoine?

The Unocoin ponúka možnosť predaja všetkým obchodníkom, takže stačí otvoriť informačný panel Unocoinu a kliknúť na tlačidlo „Predať“. Vyberte si množstvo BTC, ktoré chcete predať, a potom kliknite na „Predať bitcoiny“. Bude vám účtované 1% z hodnoty vašej transakcie (hodnoty si overte v kalkulačke); zatiaľ čo INR, ktoré by ste získali predajom BTC, by skončilo buď na vašom bankovom účte, alebo vo vašej Unocoin INR peňaženke.

Predávajte bitcoiny na Unocoine

Môžete si objednať bitcoiny pomocou PayPal na Unocoine?

Akceptované sú iba indické spôsoby platby a mena. BTC by ste nemohli nakupovať prostredníctvom systému PayPal, pretože transakcie v USD nie sú akceptované na Unocoin.

PayPal nie je k dispozícii na Unocoine

Má Unocoin vlastnú BTC peňaženku??

Bitcoiny a finančné prostriedky je možné uložiť na webové stránky na obchodné účely, ale funkcia peňaženky nie je k dispozícii na Unocoin.

Ako vybrať peniaze z Unocoinu?

Na hlavnom paneli Unocoinu kliknite na „Odoslať/vybrať bitcoiny“ a preneste BTC z webu na adresu vašej peňaženky..

Posielajte alebo vyberajte bitcoiny

Ak chcete vybrať svoje finančné prostriedky, kliknite na tlačidlo „Vybrať“ a preveďte peniaze na svoj bankový účet.

Získajte BTC kreditnou/debetnou kartou na Unocoine

Proces nákupu je pre bankové karty a bankový účet rovnaký, ako by ste museli skontrolovať možnosť Netbanking a potom kliknúť na „Kúpiť bitcoiny“.

Nakúpte BTC kreditnou kartou na Unocoine

Zadajte číslo karty svojho indického bankového účtu a počkajte, kým dostanete svoje bitcoiny.

Ako nakupovať bitcoiny z Unocoinu?

Bitcoiny môžete nakupovať pomocou troch spôsobov platby:

 1. Peňaženka INR (už uložené prostriedky).
 2. Peniaze PayU (budete potrebovať účet PayU).
 3. Netbanking (NEFT/RTGS/IMPS).

Ako sa zaregistrovať na Unocoine?

Budete si musieť otvoriť účet na Unocoin na domovskej stránke. Keď zadáte svoj e -mail a heslo, budete musieť svoj e -mail overiť a ukončiť proces registrácie.

Zaregistrujte sa na Unocoine

Overenie účtu Unocoin

Na úplné overenie vášho účtu budete potrebovať tri súbory nahrané na web:

 • PAN karta;
 • Karta Aadhar;
 • tvoja fotka.

Ako dlho trvá overenie?

Ak máte všetky dokumenty pripravené po ruke, proces overenia zvyčajne trvá tri až päť pracovných dní. Kroky overovania je možné dokončiť rýchlo, ale samotné overenie a kontrola dokumentov môže trvať týždeň.

Overenie osobných údajov na účte

Môžem nakupovať bitcoiny bez overenia?

Bez overenia adresy, karty PAN, e -mailu, telefónu a identifikátora nemôžete obchodovať s bitcoinmi. Burza deaktivovala možnosť nákupu pre obchodníkov, ktorí sú neoverení, kým neposkytnú potrebnú dokumentáciu.

Ako pridať peniaze na svoj účet unocoin?

Vkladať peniaze môžete prostredníctvom služby NetBanking (NEFT/RTGS/IMPS) alebo prostredníctvom svojho účtu PayU.

Účet PayU

Jediná akceptovaná mena na Unocoin je INR (indická rupia), zatiaľ čo transakcie v USD a EUR v súčasnosti nie sú podporované.

Sprievodca: Kúpte si svoje bitcoiny za Unocoin

Proces nákupu spustíte tak, že prejdete na stránku „Dashboard“ a kliknete na tlačidlo „Kúpiť bitcoin“.

Prejdite na stránku Dashboard

Skontrolujte spôsob platby, ktorý chcete použiť na vloženie finančných prostriedkov na váš účet.

Skontrolujte spôsob platby

Nastavte množstvo BTC, ktoré chcete kúpiť, a potom jednoducho kliknite na tlačidlo „Kúpiť bitcoiny“, ktoré vás presmeruje na vašu domovskú stránku, zatiaľ čo transakcia sa bude spracovávať automaticky..

Ako zabezpečiť svoj účet unocoin?

Ak chcete povoliť upozornenia na svoj e -mail, použite systém e -mailových upozornení kliknutím na položku „Možnosti zabezpečenia“ v ľavej časti ponuky a potom kliknutím na položku „2Fact Auth“.

Povoliť upozornenia na e -maily

Overenie ID unocoinu

V tomto kroku musíte overiť svoje karty PAN a Aadhar kliknutím na položku „Overiť teraz?“

Vyplnenie osobných údajov

V kroku 1 zadajte svoje osobné údaje a informácie o karte PAN. V kroku 2 budete musieť nahrať naskenovanú kópiu svojho ID a selfie.

Odošlite naskenovanú kópiu svojho ID

V kroku 3 jednoducho vyplňte medzery a kliknite na „Uložiť dokument“.

Vyplňte medzery a uložte dokument

Extra funkcie Unocoinu

Unocoin má pre svoju klientsku základňu niekoľko ďalších funkcií:

 • cez pult (OTC);
 • doplnenie;
 • Systematický nákupný plán (SBP);
 • robot na predaj automobilov;
 • dobiť;
 • obchodovanie s bitcoinmi s altcoinmi;
 • Netki.

Aplikácia Unocoin

Unocoin podporuje mobilné platformy pre smartfóny aj iPhone, aplikácie pre Android a iOS.

Mobilná aplikácia Unocoin

Alternatívne burzy Unocoin

Okrem Unocoin, existujú aj ďalšie burzy, ktoré môžete použiť na získanie BTC a na niekoľko z nich sme vytvorili recenzie (CEX.io, Coinbase a VirWox).

Prečítajte si recenziu CEX.IO

CEX.io je jednou z najobľúbenejších bitcoinových búrz, preto sme vytvorili podrobnú recenziu brokera, aby ste sa mohli ľahšie rozhodnúť, s ktorým brokerom pracovať.

Vymeňte bitcoiny za CEX.io

Kontrola burzy Coinbase

Máme podrobné odpovede na Coinbase výmena: metódy nákupu a výberu, poplatky a tiež dostupnosť mien a mincí.

Vymeňte bitcoin za Coinbase

Kontrola VirWoX

Ak ste používateľom PayPal, VirWox by bola dobrá voľba. Zostavili sme správu o tom, ako nakupovať BTC od VirWox pri poskytovaní všeobecných informácií o tejto výmene.

Výmena VirWox

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Unocoin že vás táto príručka nenaučila, neváhajte nás kontaktovať na.