Recenzia bitcoínovej peňaženky Exodus

Exodus je peňaženka s viacerými aktívami so širokou škálou podporovaných mien. Táto recenzia obsahuje stručný návod na stiahnutie a používanie tejto kryptomenovej peňaženky. Pomôžeme vám popísať jeho výhody a nevýhody a poskytneme krátky zoznam alternatív.

Zhrnutie: Ako používať peňaženku Exodus BTC

 1. Prejdite na Exodus webovú stránku a vyberte príslušnú verziu operačného systému na stiahnutie.
 2. Stiahnite si a nainštalujte si peňaženku do počítača.
 3. Exodus
 4. Po inštalácii kliknite na tlačidlo „Prijať“ na stránke „Peňaženka“.
 5. Použite QR alebo kód adresy na príjem mincí ich odoslaním do iných peňaženiek alebo predajcovi BTC.
 6. Keď do peňaženky prenesiete nejaké mince, vytvorte si zálohu peňaženky (voliteľné).

Exodus je jednou z populárnych peňaženiek pre stolné počítače, ktoré v posledných rokoch v komunitách kryptomien získali veľkú pozornosť. Preto sme urobili prehľad o tejto platforme krypto peňaženiek a preskúmali sme jej vlastnosti a funkcie ponúkané zákazníkom. Nástroje, ktorými sa zaoberáme, sú jeho konštrukčné vlastnosti, zabezpečenie finančných prostriedkov, jednoduché použitie, podporované kryptomeny a zákaznícky servis.

Recenzia bitcoínovej peňaženky Exodus

Ponúkame tiež podrobný návod, ako odosielať a prijímať mince pomocou peňaženky Exodus. Na konci článku navrhujeme klady a zápory platformy, ktoré je možné porovnať s podobnými produktmi z krypto trhu.

Čo je Exodus?

Exodus je desktopová peňaženka s kryptomenami, ktorá ponúka svoje služby na celom svete, pretože jej služby si môže stiahnuť a používať ktokoľvek s počítačom a priestorom na disku. Platforma bola spustená v roku 2016 a odvtedy získala podporu a dostatočnú zákaznícku základňu, na ktorú je potrebné upozorniť. Zakladatelia Daniel Castagnoli a JP Richardson si dali za cieľ vytvoriť ľahko použiteľnú platformu peňaženiek, pretože mnohé úložiská pre stolné počítače boli zložité na nastavenie a používanie..

Hlavná stránka Exodus

Postavuje sa ako poskytovateľ blockchainových služieb, čo znamená, že nie je zameraný iba na bitcoiny. Je tiež potrebné povedať, že od roku 2016 bolo vykonaných veľa aktualizácií, väčšinou týkajúcich sa nových kryptomien. Neboli zaznamenané žiadne závažné hackerské incidenty, ale individuálne problémy sa vyskytli.

Vlastnosti dizajnu

Exodus má jedinečnú službu, keď ide o dizajn. Platforma má k dispozícii 25 predvolených vzhľadov, z ktorých mnohé sú veľmi úhľadne navrhnuté a zamerané na to, aby vašej peňaženke poskytli pútavé pozadie. Máte tiež osobne vyrobené skiny od nadšencov kryptomien, ktorí odoslali svoju prácu do Exodusu.

Dizajn platformy Exodus

Zmena pozadia je okamžitá a napriek tomu, že je skvelé, že ponúka, nemá skutočne žiadnu hodnotu, keď ide o funkcie a záznamy o transakciách. Nemáte cenové ani objemové grafy ani prístup k objednávkam blockchainu.

Zabezpečenie Exodus

Platforma peňaženky v skutočnosti neponúka žiadnu bezpečnostnú funkciu okrem zálohy zostatku vašej peňaženky. Dokonca ani uvedená záloha nie je k dispozícii okamžite, pretože musíte najskôr vložiť mince. Napriek tomu, že sú orientované na jednoduché používanie a na úvod, považujeme nedostatok bezpečnostných funkcií za hlavnú nevýhodu peňaženky, najmä preto, že sa v poslednom čase objavili správy o chýbajúcich prostriedkoch..

Záložná stránka Exodus

Preto vám odporúčame, aby ste túto peňaženku nepoužívali, ak plánujete prevádzať veľké objemy kryptoaktív. Je lepšie používať hardvérové ​​peňaženky alebo dokonca iné počítačové platformy, ktoré poskytujú nástroje na zabezpečenie vašich aktív, pretože Exodus tieto vôbec neponúka.

Jednoduchosť použitia

Exodus bola uvedená na trh s jediným cieľom – byť jednou z najľahších peňaženiek na používanie a manipuláciu. Proces inštalácie je pravdepodobne jedným z najrýchlejších na trhu, pretože stačí stiahnuť a spustiť súbor.exe. Odtiaľ to vezme samotný program. Pokiaľ ide o použitie, odoslali ste a prijali funkcie a možnosti zabezpečenia, všetky viditeľné a navrhnuté tak, aby sa nastavovali iba niekoľkými kliknutiami.

Stránka peňaženky Exodus

Preto sa domnievame, že je používanie veľmi jednoduché, ale od roku 2016 bolo vytvorených mnoho ďalších peňaženiek, ktoré sú tiež veľmi jednoduché a pútavé ako Exodus.

Akceptované kryptomeny

Ďalšia výhoda Exodus je počet kryptomien podporovaných službami peňaženky.

Meny podporované Exodus

V tejto chvíli môžete ukladať a prevádzať ľubovoľné z týchto mincí: Aragon, Augur, Token základnej pozornosti, bitcoiny, bitcoinové hotovosti, občianske, pomlčky, Decred, district0x, EOS, Ethereum, Ethereum Classic, FunFair, Gnosis, Golem, Litecoin , OmiseGo, Qtum ERC20 a SALT.

Podporuje peňaženka Exodus svojich zákazníkov?

Oddelenie podpory má pre svojich zákazníkov k dispozícii niekoľko služieb. Máte viac ako dostačujúcu sekciu častých otázok, na ktorú sa dostanete prostredníctvom počítačovej peňaženky alebo online na webovej stránke Exodus. Máte tiež systém lístkov, ktorý vám umožní priamo kontaktovať zákaznícku podporu.

Zákaznícka podpora Exodus

Samotná peňaženka tiež ponúka stav svojich služieb a serverov, aktualizácie týkajúce sa nových verzií a živý chat. Posledný nástroj, živý chat, je v odvetví veľmi zriedka vidieť, pretože mnoho poskytovateľov ponúka lístkový systém a často kladené otázky väčšinou.

Sprievodca pridaním finančných prostriedkov do peňaženky Exodus

Proces prevodu vašich kryptomien do Exodus je celkom jednoduchý. Jednoducho kliknite na tlačidlo „Prijať“ v sekcii „Peňaženka“ a otvorí sa okno obsahujúce QR a kód adresy.

Adresa peňaženky Exodus

V ďalšom kroku stačí skopírovať kód adresy alebo poslať obrázok QR do vašich ostatných peňaženiek a previesť prostriedky na váš účet Exodus. To isté platí pre burzy a obchodníkov, ktorí vám predali svoje mince. Pod obrázkom sú tiež funkcie, ktoré vám prácu ešte uľahčia, pretože uvedené kódy môžete odosielať pomocou odkazov na tlač, odosielanie e -mailov a zobrazenie kódov pomocou blockchainu.

Ako vykonávať platby pomocou Exodus?

Rovnako ako pri prijímaní finančných prostriedkov, platby pomocou Exodus dokončenie zostatku trvá menej ako minútu. Na stránke „Peňaženka“ kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Po otvorení sa zobrazí malé prenosové okno obsahujúce informácie o zväzku, ktorý chcete odoslať, a prázdne pole, kde by ste mali zadať kód prijímača. Máte tiež možnosť prijať QR kód a naskenovať ho.

Posielanie peňazí pomocou Exodus

Akonáhle vyplníte všetky potrebné informácie, kliknite na „Odoslať“ a prevod sa uskutoční okamžite.

Poplatky

V čase písania tohto článku dosahoval sieťový poplatok platný pre všetky vonkajšie prevody 0,0000234 BTC alebo približne 0,27 USD. Je dôležité si uvedomiť, že samotné náklady sú účtované paušálne, čo znamená, že bez ohľadu na to, aká malá alebo veľká je vaša transakcia, budú vám účtované rovnaké poplatky..

Poplatok za exodus

Žiaľ, nemáte možnosť vybrať si vlastnú úroveň poplatkov. Pretože sú náklady nízke, prevody sú oveľa pomalšie, aby sa dostali na miesto určenia.

často kladené otázky

Má Exodus mobilnú aplikáciu?

Od svojho vydania v roku 2016 ponúkala platforma iba desktopové verzie svojho produktu. Používatelia systému iOS a Android stále čakajú na vydanie mobilných aplikácií, aj keď sa zatiaľ neplánuje vývoj telefónnych platforiem. Vedenie uviedlo, že tieto aplikácie sú na obzore, ale stále neexistujú žiadne konkrétne plány na ich uvedenie v dohľadnej dobe.

Môžem použiť Exodus na ukladanie altcoinov?

Ako už bolo spomenuté na začiatku tohto článku, v tejto chvíli podporuje Exodus mnoho altcoinov. Prostredníctvom vidlíc a ICO, Exodus pridal ich, pretože ich popularita sa v priebehu času zvyšovala.

Rôzne altcoiny v Exoduse

Stále by sme vás varovali, aby ste v tejto peňaženke ponechali altcoiny, pretože zabezpečenie prakticky neexistuje. Okrem toho existuje určitá šanca, že v prípade poklesu objemov trhu budú z peňaženky vypadnuté menej populárne mince.

Podporované operačné systémy & Exodus

V tejto chvíli sú podporované všetky tri hlavné operačné systémy, ktorými sú Windows, Mac a Linux. Berte na vedomie, že podporovaná je iba 64-bitová verzia systému Windows. V súčasnosti nie sú vyvinuté iné platformy, ako sú mobilné telefóny, rozšírenia pre prehliadač Chrome a webové prehliadače.

Vydanie Exodus

V každom prípade, bez ohľadu na zvolený OIS, sťahovanie a inštalácia sú pre všetky tri z nich takmer rovnaké, pretože Exodus nainštaluje sa bez akéhokoľvek rušenia, ktoré od vás vyžaduje.

Peňaženka Exodus BTC: klady a zápory

Keď vezmeme do úvahy všetko, vytvorili sme výhody a nevýhody používania Exodus ako vašu primárnu peňaženku.

Pros

 • inštalácia a používanie je jednou z najjednoduchších v tomto odvetví;
 • podporovaný veľký počet altcoinov (21 z nich plus bitcoin);
 • veľmi nízke poplatky za ťažbu, ktoré sú účtované paušálne.

Zápory

 • žiadne bezpečnostné funkcie okrem zálohovania;
 • na vytvorenie zálohy vašej peňaženky je potrebný vklad mincí;
 • štruktúra poplatkov nie je flexibilná, pretože je k dispozícii iba jedna možnosť rýchlosti sieťového prenosu;
 • žiadne iné platformy, napríklad mobilné aplikácie.

Alternatívy k hardvéru Exodus

Súdiac z mínusov tejto peňaženky je zrejmé, že Exodus nie je najlepšia krypto peňaženka, ktorú môžete použiť. Existuje mnoho alternatív a urobili sme recenzie na mnohé z nich, ako napr Ledger Nano S, TREZOR a KeepKey.

Peňaženka Ledger Nano S USB

Ledger Nano S sa líši od ostatných hardvérových peňaženiek v skutočnosti, že funguje ako mini čipová sada. Peňaženka USB ponúka vynikajúce bezpečnostné funkcie a je takmer nemožné sa do nej preniknúť, pretože dokáže pracovať v online aj offline prostredí. Prečítajte si našu recenziu na toto zariadenie HD, pretože uvádzame jeho cenovku, bezpečnostné funkcie, súkromné ​​kľúče a nastavenia.

Peňaženka Ledger Nano S.

Peňaženka TREZOR BTC

TREZOR, na rozdiel od Ledger Nano S, funguje ako malý počítač, pretože na inštaláciu nemusí byť zapojený do počítača. Peňaženka používa obrazovku na inštaláciu a zisťovanie zostatku, zatiaľ čo transakcie sú potvrdzované pomocou fyzických tlačidiel na jej stranách. Pozrite sa na náš článok o spoločnosti TREZOR, kde vám predstavíme jeho výhody a nevýhody.

Bitcoinová peňaženka TREZOR

Prečítajte si viac o KeepKey

Forma bola navrhnutá rovnakým vývojovým tímom ako bol TREZOR, KeepKey ponúka veľmi podobné služby ako Ledger Nano S a TREZOR urobiť. Niet divu, pretože je to tiež hardvérová peňaženka, ktorej cieľom je poskytnúť vám skvelé zabezpečenie, aby boli vaše mince v bezpečí. Prejdite k našej recenzii zariadenia, v ktorej uvádzame jeho funkcie, vlastnosti, výhody a nevýhody. Ponúkame tiež podrobné pokyny, ako správne nastaviť a používať peňaženku.

Peňaženka KeepKey

V prípade, že máte otázky alebo otázky týkajúce sa nášho názoru na Exodus, neváhajte sa vyjadriť priamo k nám na adrese, pretože si vážime názory našich čitateľov.