Nákup bitcoinu pomocou Venmo: Stojí to za to?

Nasledujúci článok bude užitočným nástrojom pre každého, kto sa chce zoznámiť a používať Venmo, novú obľúbenú funkciu PayPal pre všetkých. Vysvetlíme vám, prečo by ste mali mať Venmo na radare, a prečítajte si výhody a nevýhody samotnej metódy, ako aj výmeny, ktoré túto metódu akceptujú..

Zhrnutie: Objednávanie bitcoinov pomocou Venmo

 1. Otvorte si účet na P2P platforme podľa vášho výberu (v našom prípade, LocalBitcoins).
 2. Prejdite na stránku „Hľadať“ a ako spôsob platby vyberte požadovanú krajinu, menu a Venmo.
 3. Kliknite na „Kúpiť“ a pozrite sa na rôzne predajné reklamy a vyberte si takú, ktorá vám najviac vyhovuje..
 4. Na stránke s reklamami si prečítajte obchodné podmienky a ak je všetko v poriadku, kliknite na „Odoslať žiadosť o obchod“.
 5. Komunikujte priamo s predajcom a riaďte sa pokynmi.
 6. Po uskutočnení platby prostredníctvom Venmo nahrajte dôkaz na stránky a získajte mince.
 7. Vyberte si BTC do svojej externej peňaženky a zaznamenajte si transakciu.

Rýchly rozvoj siete výmenných kurzov, ako aj príjem nových obchodníkov, stavia bitcoin na vrchol digitálnych mien. Milióny zrovnávačov sa pokúšajú predpovedať budúcnosť a zaplniť svoje digitálne peňaženky, pretože hodnota kolíše. Sociálne siete inovujú svoje obchodné modely, aby svojim používateľom poskytovali najrýchlejšie platby P2P. A práve tu prichádza PayPal so svojim pôsobivým rastom medzi profesionálmi a používateľmi sociálnych médií.

Nákup bitcoinu pomocou Venmo: Stojí to za to

V tomto krátkom sprievodcovi vám ukážeme, ako previesť peniaze na bitcoiny pomocou účtu Venmo. Ukážeme vám tiež, ako to najlepšie urobiť, na miestach, ktoré vám umožňujú vytvárať a spravovať anonymné účty.

Trochu o Venmovi

Venmo je bezplatná digitálna peňaženka, ktorá vám umožňuje platiť a žiadať peniaze od priateľov. Je to najlepšia sociálna služba, ktorá vám umožní rozdeliť účet, náklady na taxík, previesť spolubývajúceho na polovicu nájomného a oveľa viac. Venmo je v zásade mobilná platobná služba, ktorá umožňuje svojim používateľom prevádzať peniaze prostredníctvom aplikácie pre mobilné telefóny alebo webového rozhrania.

Mobilná platobná služba Venmo

Hotovostné prevody s Venmo nie sú dočasné, ale služba je bezplatná, takže je veľmi populárna po celom svete. V súčasnosti je to jedna z najrýchlejšie rastúcich finančných aplikácií na trhu. Pretože v dnešnej dobe stále viac ľudí používa digitálne peňaženky, schopnosť prenášať malé sumy pomocou jednoduchej a šikovnej aplikácie je ideálna.

Rivalita s bitcoinmi

Pretože trh s digitálnym financiami rýchlo rastie, je potrebná určitá rivalita a zatiaľ sa ukázal ako užitočný, pretože pokrok sa zvyčajne zrýchľuje v dôsledku existencie úsilia iných konkurentov. Venmo napríklad kradne hromy bitcoinov, pretože je rýchlejší a funguje transparentnejšie, takže jeho používatelia majú jasnejšie znalosti o mieste, kde sa nachádzajú ich peniaze..

Prečítajte si všetky ponuky na nákup bitcoinov

Bitcoin zdvojnásobuje úsilie a jednou z najnovších noviniek je, že Square testuje vody a umožňuje malej skupine používateľov hotovosti nakupovať, predávať a držať bitcoiny priamo z aplikácie. Pre tých z vás, ktorí to nepoznajú, je Square Cash rivalom spoločnosti Venmo. Aktuálne len skúmajú svoje možnosti.

Bezpečné miesto na použitie Venmo

Spoločnosť Venmo urobila veľa pre to, aby zaistila bezpečnosť svojich používateľov a chránila ich pred krádežami, a dokonca poskytuje spotrebiteľom ochranné opatrenia pre prípad strát. Dnes Venmo široko rozšírilo prijatie medzi obchodníkmi, obchodmi a aplikáciami. Väčšina z nich už na svoju stránku pokladne pridala tlačidlo Venmo, a ak nie, máte k nemu prístup prostredníctvom tlačidla PayPal.

Udržujte bitcoiny v bezpečí

Paxful

Paxful je jednou z hlavných búrz obchodovania s bitcoinmi, ktorá má pomôcť spojiť obchodníkov s jednoduchou a rýchlou výmenou bitcoinov. Paxful ponúka možnosť vybrať si z celého radu spôsobov platby, jedným z nich je Venmo.

Kúpte si BTC s Venmo na Paxful

Paxful sa rozhodol zahrnúť na svoje webové stránky upozornenie s tým, že Venmo nie je určené na presúvanie veľkých objemov peňazí pre veľké obchody, takže ho možno použiť, ale neodporúča sa. Hodnota bitcoinu kolíše oveľa rýchlejšie ako v akejkoľvek inej mene a Paxful svoje sadzby ohľaduplne aktualizuje online, takže si ich môžete pred obchodovaním pozrieť a vypočítať..

Pros

 • má systém úschovy, ktorý pomáha predchádzať podvodom;
 • ponúka viac spôsobov platby ako väčšina búrz.

Zápory

 • účtuje od predajcov 1% poplatok za každú transakciu;
 • Výmenné kurzy sa u jednotlivých predajcov líšia, preto by ste si pred výberom mali ceny porovnať.

LocalBitcoins

LocalBitcoins je v súčasnosti jednou z najobľúbenejších možností týkajúcich sa obchodu s bitcoinmi typu peer-to-peer v rýchlo sa rozvíjajúcom odvetví kryptomien. Táto platforma ponúka široké spektrum možností nákupu, napríklad hotovosť prostredníctvom doručenia, hotovosť prostredníctvom pošty, PayPal, Western Union, Venmo a ďalšie..

Kúpte si BTC s Venmo na LocalBitcoins

LocalBitcoins je známy tým, že vytvára alternatívnejšie spôsoby a vymoženosti týkajúce sa obchodov. Ich zákazníci sú schopní vytvárať a uverejňovať reklamy, chatovať o možných možnostiach s potenciálnymi kupujúcimi a predávajúcimi a potvrdzovať položky transakcií, než s nimi prejdú. Pokiaľ ide o Venmo ohľadom transakcií s bitcoinmi, došlo k veľkému počtu sťažností kvôli častým podvodom, preto sa odporúča postupovať opatrne..

Pros

 • krátky a jednoduchý postup identifikácie (e -mail/používateľské meno, heslo, telefónne číslo);
 • široká škála možných spôsobov platby.

Zápory

 • nízke bezpečnostné opatrenia a prevádzka s neoverenými účtami vedú k častým podvodom;
 • malé čísla, pokiaľ ide o dokončené obchody podľa reklamy.

Cointal

Cointal priniesla nový prístup do sveta výmeny kryptomien tým, že prerušila sprostredkovateľa a ponúka trh peer-to-peer. Cointal je úplne prvým trhom P2P Etherium a Ripple. Cointal sa pýši rýchlymi transakciami a priemernému používateľovi trvá preferovaná kryptomena iba päť minút.

Predávajte BTC s Venmo v Cointale

Používatelia Cointalu môžu nakupovať a predávať bitcoiny a niekoľko ďalších altcoinov, ktoré si vyberajú zo širokej škály spôsobov platby, jedným z nich je Venmo. Pákový obchod je s Cointalom celkom nemožné, pretože sa uskutočňuje medzi súkromnými osobami.

Pros

 • nízke poplatky v porovnaní s inými ústredňami P2P;
 • veľmi intuitívne a pohodlné webové obchodné rozhranie.

Zápory

 • žiadne obchodovanie z coinu na mince, používatelia môžu buď nakupovať alebo predávať kryptomeny, ale nemôžu ich vymeniť za iné altcoiny;
 • transakčné poplatky nie sú na webových stránkach uvedené, čo znamená, že nebudete môcť vopred vypočítať náklady na obchodovanie.

Je bezpečné nakupovať BTC pomocou Venmo?

Spoločnosť Venmo používa zabezpečenie a šifrovanie údajov na úrovni banky, aby zaistila bezpečnosť svojich používateľov pri neoprávnených transakciách. Venmo tiež umožňuje svojim používateľom nastaviť PIN kód pre mobilné aplikácie a získať ďalšie zabezpečenie. Poistenie bezpečnosti a zodpovednosti spoločnosti Venmo chráni svojich používateľov pred väčšinou krádeží. Ak však dôjde k zahrnutiu informácií o účte, používatelia môžu byť schopní získať späť svoje stratené finančné prostriedky za predpokladu, že bude spoločnosť Venmo kontaktovaná do dvoch pracovných dní.

Bitcoinová bezpečnosť

Pokiaľ ide o nákup BTC s Venmo, došlo k početným sťažnostiam na niektoré problémy počas transakcií. Obvykle o Bitcoinové jadro zostanú zaseknuté, dokončenie transakcií trvá príliš dlho, nehorázne vysoké poplatky a podobne. Väčšina skúsených používateľov dôrazne odporúča previesť peniaze do svojej banky a potom si kúpiť BTC.

Prečo túto metódu akceptujú iba platformy P2P?

Primárnym cieľom PayPalu s Venmo bolo spojiť ľudí z celého sveta s bezplatnou a pohodlnou platobnou službou. Trh peer-to-peer, čo je model decentralizovanej ekonomiky, ktorý funguje bez banky alebo tretej strany, sa perfektne hodí pre finančnú metódu, ktorú Venmo presadzuje.

Jednou z primárnych funkcií trhov P2P je uľahčiť kupujúcim a predávajúcim zapojenie sa do dôveryhodných a úspešných transakcií. Venmo so svojimi sociálnymi aspektmi a rozširujúcou sa sieťou obchodníkov je presne tam, kde má byť. Jeho schopnosť integrovať sa so starou infraštruktúrou, s ktorou sú zákazníci už spokojní, systém peer-to-peer sa ukázal ako dokonale vhodný trh.,

Čo ďalšie možnosti?

Pri rozhodovaní, či použijete určitý spôsob platby alebo nie, by ste mali vždy vziať do úvahy všetky okolnosti. Praktickosť služby, poplatky a dostupné fiat meny, zákaznícky servis, recenzie ostatných používateľov atď. Rýchlosť a súkromie môžu tiež znamenať veľa v závislosti od účelu vášho obchodu..

V tejto príručke sme poukázali na niektoré hlavné výhody a nevýhody. Prečítajte si ich pozorne a pokojne si urobte aj vlastný prieskum. Vykonajte všetky potrebné opatrenia, než sa rozhodnete a vyberiete si, čo je pre vás najlepšie.

Okruhový spôsob nákupu BTC s Venmo

Riziková povaha transakcie zahŕňajúcej metódu Venmo odradila mnohých obchodníkov, aby si ju vybrali ako spôsob platby. Venmo je stavaný na používanie medzi rodinou a priateľmi, takže na nákup bitcoinu s Venmo budete musieť nájsť dôveryhodnú osobu. Táto metóda tiež umožňuje ľahké okamžité obrátenie finančných prostriedkov, čo v zásade znamená, že s Venmo sa pravdepodobne stanú pokusy o podvod.

Venmo tiež nepotrebuje vysoký overovací systém pre nových používateľov, pretože môžete použiť iba svoje meno/profil na Facebooku a heslo.

Ako si vytvoriť účet na Venmo

Tento jednoduchý overovací postup nemá potrebné prísne merania, aby sa zaistila bezpečná veľká transakcia. Toto sú hlavné dôvody, prečo je pre obchodníka, ktorý je ochotný prijať Venmo ako spôsob platby za bitcoin, takmer nemožné. Ak na druhej strane nájdete priateľa, ktorý je rád, že môže obchodovať s bitcoinmi s Venmo, pokojne ho využite.

Osvedčené miesto na ukladanie BTC

Pokiaľ ide o bezpečnosť, existuje veľa peňaženiek, ktoré vám môžu pomôcť zaistiť vaše cenné mince. Stolné a mobilné peňaženky môžu poskytovať niekoľko pekných funkcií, ale nemôžu sa zhodovať so správnym, dobre navrhnutým hardvérovým zariadením. Ledger Nano S, TREZOR, a KeepKey Všetky sú vybavené mnohými bezpečnostnými opatreniami, ako je napríklad potvrdenie fyzického obchodu s tlačidlami, dostupnosť kontroly zostatkov offline a online a mnoho ďalších funkcií.

Uložte bitcoiny bezpečne

Stačí povedať, že tieto funkcie buď neexistujú, alebo sú len čiastočne dostupné na iných platformách, online alebo na stolnom počítači/telefóne. Ak teda hľadáte spôsob, ako bezpečne uložiť svoje mince, HD peňaženky sú riešením.

Ak tento článok neodpovedal na niektoré z vašich otázok alebo vám poskytol správne riešenia, neváhajte nás kontaktovať priamo na adrese. Jeden z našich šikovných a skúsených členov tímu sa vám čoskoro ozveme s vhodnými odpoveďami.