Ledger Nano S

Trh s hardvérovou peňaženkou ukázal svoje využitie pri poskytovaní zabezpečenia zostatkov bitcoinov. Bitcoinová peňaženka Ledger Nano S je jedným z tých úložných zariadení, vďaka ktorým bude práca hackera takmer nemožná. Prečítajte si nášho sprievodcu Ledger Nano S o tom, ako ho používať, keď si prečítame jeho výhody, nevýhody a funkcie. Peňaženku získate buď prostredníctvom oficiálna webová stránka Ledger za 79 € (bez DPH) vrátane bezplatnej dopravy (v rámci USA) alebo prostredníctvom Amazon za 62,69 dolára.

Zhrnutie: Ako používať peňaženku Ledger Nano S

 • Kúpte si hardvérovú peňaženku Ledger Nano S od oficiálna web stránka alebo na Amazon.
 • Pripojte svoj Ledger Nano S k počítaču pomocou kábla USB.
 • Vytvorte 4-miestny PIN kód.
 • Zapíšte si úvodné slová prístupovej frázy na papier, aby ste svoje BTC bezpečne uložili.
 • Kliknutím na tlačidlo na písmene „B“ si vyberiete bitcoinovú peňaženku.
 • Nainštalujte si aplikáciu Chrome do počítača a pripojte ju k zariadeniu.

Hardvérové ​​peňaženky sú známe svojou vynikajúcou bezpečnosťou v porovnaní s inými bitcoinovými peňaženkami na trhu. Byť HD peňaženkou, Ledger Nano S dáva dobrú hodnotu za cenovú značku, ktorú má, a tento článok vám ukáže, ako používať uvedenú peňaženku a ako z nej vyťažiť maximum..

Ledger Nano S

Okrem toho poskytneme porovnávaciu analýzu s inými hardvérovými peňaženkami a manuál na nastavenie USB peňaženky.

Recenzia USB peňaženky Ledger Nano S

Ledger Nano S je hardvérová USB peňaženka, ktorú je možné pripojiť k akémukoľvek počítaču, pričom funguje ako čipset, ale s obrazovkou. USB je aktualizácia firmvéru od spoločnosti Ledger HW.1, ktorá nemala obrazovku a mnoho ďalších funkcií zabezpečenia Ledger Nano S. Výrobca USB používa pre svoje aplikácie otvorené zdrojové kódy, ktoré dokážu prepojiť hardvérové ​​peňaženky s online platformami.

Peňaženka Ledger Nano S.

Táto recenzia vám poskytne všetko, čo potrebujete vedieť o HD peňaženke z hľadiska fyzických a softvérových vlastností a ako ju prepojiť s inými online peňaženkami a platformami (Windows, Mac, Linux, Android, iPhone).

Čo je v škatuli?

Pri objednávke Ledger S, Dostanete balík obsahujúci USB a podporné zariadenia, ktorými sú:

 • Ledger Nano S USB;
 • kábel USB;
 • šnúrka na krk;
 • jedna kľúčenka a kľúčenka;
 • regeneračný list.

Rozmery USB sú 98 mm x 18 mm x 9 mm.

Ledger Nano S v krabici

Množstvo

USB peňaženku je možné objednať v akomkoľvek množstve, zatiaľ čo promo kódy vám môžu poskytnúť zľavu na hromadné objednávky. Pretože je peňaženka v dnešnej dobe veľmi populárna, budete si musieť nejaký čas počkať, kým sa neuvoľní promo kód.

cena

Cena za Ledger Nano S je vyjadrená v 79 € (bez DPH) vrátane bezplatnej dopravy v USD; hodnota je približne o 20% vyššia. Preprava bude trvať asi dva týždne od spracovania objednávky a prebieha voľne po celom svete. Cena sa mení na 79 € (bez DPH) vrátane bezplatnej dopravy, ak objednávka prišla z Francúzska alebo Spojeného kráľovstva.

Cena Ledger Nano S

Vlastnosti

Hlavné vlastnosti Ledger Nano S sú:

 • podpora BTC aj Ethereum;
 • potvrdenie transakcie na obrazovke;
 • 4 -miestny PIN;
 • semeno frázy (24 slov);
 • pripojenie k počítačom;
 • skladacie a kompaktné puzdro;
 • čipová ochrana kryptografických tajomstiev;
 • kompatibilný s aplikáciou Ledger Wallet Bitcoin a Ethereum Chrome;
 • podpora mnohých aplikácií, ako sú FIDO U2F, GPG a SSH.

Podpora BTC a Ethereum

Zabezpečenie

Ledger Nano S poskytuje niekoľko bezpečnostných funkcií, ktoré by držali hackerov mimo vašej bilancie mincí. Tieto funkcie sú:

 • dve tlačidlá na boku USB;
 • osivo proti neoprávnenej manipulácii;
 • PIN kód;
 • semeno frázy a podpora;
 • offline ukladanie bitcoinov a iných altcoinových mien (Ethereum, Dash, dogecoin, litecoin atď.);
 • USB obrazovka;
 • obnovenie zálohy offline.

Ledger Nano S tlačidlá

Každá z týchto funkcií bude v tomto článku predstavená samostatne, aby ste získali lepšiu predstavu o funkciách ponúkaných spoločnosťou Ledger Nano S. Keďže obrazovka Ledger Nano S má obrazovku, nie je potrebné kupovať bezpečnostnú kartu, pretože na obrazovke sa zobrazí váš stav transakcií.

Gombíky

Tlačidlá na bočnej strane zariadenia sú dosť dôležité, pretože na potvrdenie transakcie budete musieť stlačiť obe tlačidlá súčasne. Cieľom je vložiť aj fyzické zabezpečenie a mať všetky akcie vo svojich rukách.

Tesnenie proti neoprávnenej manipulácii

Aby ste si boli istí, že dostanete novo vyrobený produkt, ktorý nebol poškodený na ceste k vám, spoločnosť dáva pečať proti neoprávnenému zásahu ako dôkaz, že všetky údaje a samotné USB sú nedotknuté a pripravené na použitie..

Tesnenie proti neoprávnenej manipulácii

To dokazuje, že môžete bezpečne vykonávať BTC transakcie bez strachu, že by niekto už držal vaše kľúče v rukách.

PIN kód

Vo fáze nastavenia zariadenia musíte zadať 4 -miestny PIN kód, ktorý sa používa na všetky odosielanie transakcií z vášho USB. To znamená, že aj keby ste gadget stratili, krádež by ho nedokázal zlomiť a preniesť vaše bitcoiny do peňaženky bez PIN kódu.

Zadajte 4-miestny PIN kód

Podpora prístupovej frázy

S firmvérom 1.2 bola podpora prístupovej frázy konečne aktualizovaná na Ledger Nano S bezpečnostné funkcie, pretože prístupovú frázu vydanú spoločnosťou môže ukradnúť buď hacker, alebo ak náhodou stratíte danú prístupovú frázu.

Papier obsahujúci 24 slov

Papier obsahujúci 24 slov, ktoré si môžete zapísať sami, je súčasťou balenia, preto si ho uschovajte na bezpečnom mieste.

Offline úložisko

Úložisko offline je hlavnou črtou hardvérovej peňaženky, pretože umožňuje obchodníkom bezpečne uložiť svoje bitcoiny v prostredí, do ktorého sa hackeri nedostanú. S adresou, ktorá funguje online, sa bitcoiny prenesú do vašej peňaženky a zostanú tam, aj keď odpojíte USB od počítača. BTC by teda zostali vo vašom zostatku, aj keď ste offline.

Prečo je obrazovka Ledger Nano S dôležitá?

Obrazovka by vám poskytla zisťovanie zostatku bez toho, aby ste sa museli pozrieť online. Tiež to ukazuje, že transakcie boli spracované v čase, keď ste previedli prevody, bez toho, aby ste svoj zostatok kontrolovali online.

Informácie o transakciách na obrazovke

Návod na nastavenie

Na spustenie nastavenia budete potrebovať zapojiť Hlavná kniha na počítači pomocou kábla USB.

Pripojte Ledger Nano S pomocou USB kábla

Ďalším krokom je vytvorenie 4 -miestneho PIN kódu pomocou správcu hesiel, ktorý si zapíšte a uistite sa, že ho nestratíte alebo nezabudnete. To sa deje tak, že zadáte prvé číslo a potom držíte obe tlačidlá, kým sa nepotvrdí. Potom krok zopakujte, kým sa nepotvrdia všetky štyri čísla.

Vytvorte si PIN kód

V ďalšom kroku dostanete počiatočné slová prístupovej frázy podržaním tlačidiel pre každé slovo. Napíšte ich tak, ako by ste boli požiadaní, aby ste na konci procesu poskytli dve náhodné slová na overenie získaných informácií.

Vstupné slová frázy

Teraz prejdite na možnosti a stlačením tlačidiel na písmene „B“ vyberte bitcoinovú peňaženku. Nainštalujte si aplikáciu Chrome do počítača a prepojte ju so zariadením. Teraz môžete peňaženku používať na odosielanie, prijímanie a ukladanie bitcoinov.

Oznámenie o vymáhaní

Toto oznámenie pozostáva z hesiel frázy (24 z nich) a dáva majiteľovi úplnú kontrolu nad zariadením. Uistite sa, že to nikomu neukážete alebo o to neprídete, pretože USB môžete prakticky odovzdať niekomu ďalšiemu, ak ho má.

Ochrana osobných údajov

Ak hľadáte súkromie pri nastavovaní zariadenia USB, máte možnosť vykonať nastavenie bez zapojenia Ledger Nano S do počítača.

Bitcoinová peňaženka Mycelium

Peňaženky, ktoré vám poskytujú úplné súkromie (bez overenia ID alebo vyžadovania vašich osobných údajov), sú Mycelium (Android) a/alebo Electrum (počítač).

Integrácie

Hoci Ledger Nano S Peňaženka funguje na základe vlastnej aplikácie (je možné ju stiahnuť prostredníctvom bezplatných aplikácií Google Chrome), do zariadenia je integrovaná niekoľko peňaženiek:

 • Copay;
 • Electrum;
 • Mycélium;
 • MyEtherWallet;
 • GreenBits;
 • Coinbase;
 • BitGo.

Copay peňaženka

Porovnanie s inými hardvérovými peňaženkami

V tejto časti porovnávame Ledger Nano S s inými podobnými hardvérovými peňaženkami z hľadiska ceny, funkcií a zabezpečenia. Tieto ďalšie peňaženky sú KeepKey a TREZOR pretože súťažia na tom istom špecializovanom trhu s bitcoinovými peňaženkami.

Ledger Nano S vs KeepKey

Zaujímavý fakt o KeepKey spočíva v tom, že peňaženka HD pochádza z portu TREZOR, a obsahuje väčšinu funkcií TREZORU. KeepKey funguje ako mini počítač, zatiaľ čo Ledger Nano S ako čipová sada. Všetky ostatné funkcie sú veľmi podobné, pretože obe sú bitcoínové HD peňaženky.

Peňaženka KeepKey

Ledger Nano S je tiež lacnejší ako KeepKey, pretože Ledger si môžete kúpiť za približne 79 € (bez DPH) vrátane dopravy zadarmo, zatiaľ čo KeepKey stojí iba 129 dolárov + 15 dolárov za poštovné.

Ledger Nano S vs TREZOR

Veľmi podobné KeepKey, TREZOR funguje ako malý počítač, ktorý je dodávaný s vlastným sprievodcom inštaláciou a nastavením. TREZOR má tiež sofistikovanú frázu na obnovu, ktorú Ledger Nano S nemá, čo sa odzrkadľuje na cene, pretože TREZOR by vás stál 89 € + 26 € doprava do USA..

Bitcoinová peňaženka TREZOR

Ďalšie spôsoby, ako zabezpečiť svoje bitcoiny

Okrem Ledger Nano S, existujú aj ďalšie hardvérové ​​peňaženky, ktoré by ste si mali pozrieť, pretože prichádzajú s rôznymi nastaveniami a kompatibilitou s online platformami.

TREZOR

TREZOR funguje ako malý počítač s vlastnými možnosťami nastavenia. Rovnako ako ostatné HD peňaženky ponúka súkromné ​​kľúče, 24-slovovú vstupnú frázu a PIN kód, zatiaľ čo softvér nainštalovaný v peňaženke chráni zariadenie pred počítačmi plnými škodlivého softvéru.

Recenzia peňaženky TREZOR

Za cenu 89 € + 26 € s poštovným do USA si môžete HD peňaženku objednať z Amazonu bez ohľadu na to, či sa nachádzate v USA alebo Indii.

KeepKey

Byť prístavom od spoločnosti TREZOR, KeepKey má veľmi podobné funkcie ako TREZOR, pretože používa rovnaký kód a firmvér. Za cenu 129 dolárov + 15 dolárov za dopravu by ste získali offline vygenerované súkromné ​​kľúče, PIN kód a náhodnú prístupovú frázu.

Kontrola peňaženky KeepKey

Procesy nastavenia a obnovy sú jednoduché, zatiaľ čo materiál použitý na výrobu peňaženky je z hliníka, čo mu dodáva prvotriedny pocit.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Ledger Nano S na ktoré sa tento sprievodca nevzťahuje, neváhajte nás kontaktovať na.