Ako nakupovať bitcoiny pomocou Entropay

Entropay je dobrá voľba, ak hľadáte virtuálnu kartu, ktorá je akceptovaná po celom svete, alebo okamžité prevody peňazí. V tejto stručnej príručke zistíte, či je to dobrý spôsob nákupu bitcoinov.

Zhrnutie: Návod, ako nakúpiť bitcoiny pomocou karty Entropay

 1. Zaregistrujte si účet na Entropay a otvorte si virtuálny profil kreditnej karty.
 2. Nájdite burzu, ktorá spĺňa vaše potreby, a vytvorte si tam účet (LocalBitcoins v tomto návode).
 3. Vyberte svoju krajinu a ako požadovaný spôsob platby zvoľte Entropay/virtuálna kreditná karta.
 4. Kliknite na tlačidlo „Kúpiť“ a prečítajte si obchodnú zmluvu v pravej časti stránky.
 5. Keď ste spokojní, kliknite na „Odoslať požiadavku na obchod“ a postupujte podľa pokynov predajcu.
 6. Po prevode bitcoinov na váš účet skontrolujte svoj zostatok.
 7. Kliknutím na „Peňaženka“ a potom na „Odoslať bitcoiny“ vyberte BTC do svojej externej peňaženky.

Svet, ako ho poznáme, sa rýchlo vyvíja a mení, prechádza turbulenciami vývoja rýchlych výmenných sietí, rýchlych prevodov peňazí a rýchleho života vo všeobecnosti. Práve v tejto chvíli sa milióny obchodníkov, dílerov a prieskumov digitálneho trhu pokúšajú predvídať nadchádzajúci nárast alebo pokles hodnoty ich obľúbenej meny.

Ako nakupovať bitcoiny pomocou Entropay

Všetky majú rovnaký účel, naplniť svoje digitálne peňaženky. V týchto časoch už rýchle prevody peňazí nie sú luxusom, ale nevyhnutnosťou.

V nasledujúcom článku vám ukážeme, ako nakupovať bitcoiny pomocou Entropay a čo by ste mali hľadať na platformách, ktoré akceptujú spôsob platby. Dáme vám niekoľko cenných rád, ako nakupovať bitcoiny na Entropay, ako aj popisy jeho hlavných funkcií a presný návod, ako s Entropay podnikať..

Čo je Entropay?

Entropay bol vytvorený už v roku 2003 s motívom poskytovať online platby každému. V priebehu rokov sa vyvinul a vyvinul v zákaznícky servis s jedným z najrýchlejších prevodov peňazí peer-to-peer na svete. Vzhľadom na skutočnosť, že dokončenie priemerného bankového prevodu trvá približne 1 deň a mnohým fintech aplikáciám trvá 3 dni, je 30 sekúnd na transakciu Entropay skutočne ohromujúcich..

Web Entropay

Entropay je vlastne online účet, ktorý je dodávaný s výhodou predplatených víz VCC, ktoré je možné použiť na akékoľvek online nákupy vždy, keď je Visa prijatá. Entropay vám v zásade umožňuje, aby boli vaše nákupy čo najbezpečnejšie, pretože sa vyhýbate zverejňovaniu informácií o svojej kreditnej karte online..

Registrácia Entropay je rýchla a jednoduchá a finančné prostriedky môžete na svoju kartu Entropay Visa pridať kreditnou/debetnou kartou alebo bankovým prevodom. Akonáhle to urobíte, môžete svoju kartu ihneď začať používať.

Zabezpečenie a ochrana osobných údajov

Jednou z najviac odporúčaných vlastností Entropay je, že pracuje s informáciami, ktoré jej poskytnete. Nezískava informácie o vašej kreditnej alebo debetnej karte, pretože karty Entropay sú predplatené a úplne oddelené od účtu, ktorý môžete používať vo svojej banke. Bezpečnosť je dosť dôležitá, pretože hackeri môžu zadržať vaše finančné prostriedky, ktoré sú uložené iba v Entropay, bez prístupu k vašim vkladom v banke.

Bezpečnosť Entropay

Aby ste zaistili dodatočné zabezpečenie, môžete svoju virtuálnu kartu dokonca doplniť presnou sumou, ktorú miniete. To v podstate znamená, že ak prejdete na nesprávny web a stanete sa obeťou podvodu, na vašej karte nezostanú peniaze na krádež.

Kde je k dispozícii platba entropay?

Ak si nie ste istí, či je Entropay k dispozícii vo vašej krajine, mali by ste sa prihlásiť na ich webovú stránku a skontrolovať zoznam. V súčasnosti je Entropay k dispozícii v 120 krajinách a chce rozšíriť.

Pokiaľ ide o vaše nákupy a prevody peňazí, môžete ich uskutočniť v čo najkratšom čase medzi ktoroukoľvek z podporovaných krajín..

Poplatky

Keď sa rozhodnete použiť Entropay, pre každú transakciu je minimálna dobíjacia čiastka 13 dolárov a maximálne 1 300 dolárov. Môžete tiež dobiť kumulatívny súčet 1 300 dolárov každý mesiac. Dobitie je možné vykonať buď debetnou kartou, kreditnou kartou alebo bankovým prevodom.

Ceny entropay

Pokiaľ ide o náklady, okrem nákladov, ktoré vám vzniknú pri obchodovaní, samotný Entropay neúčtuje žiadne poplatky mesačne. Spoločnosť Entropay však za niektoré svoje služby účtuje poplatky a ich úplný zoznam je na oficiálnych webových stránkach spoločnosti Entropay.

Ako objednať BTC pomocou Entropay VCC

Pretože sa virtuálne kreditné karty stali pohodlným a často používaným aktívom, je len prirodzené, že platformy na výmenu kryptomien zahrnujú VCC ako dostupné platobné metódy. Ste povinní overiť svoju online kartu a na to musíte platforme poskytnúť niekoľko informácií o karte a nahrať svoju fotografiu priamo pred obrazovku počítača, kde je viditeľný váš VCC.

Objednajte si BTC pomocou Entropay

Rôzne webové stránky majú rôzne pokyny a pravidlá, pokiaľ ide o nákup bitcoinov pomocou virtuálnej kreditnej karty. Vždy je dobré mať overený účet na platforme, ktorú plánujete používať. Skutočná kreditná karta je potrebná na predloženie dôkazu o vašich schopnostiach financovania a k dispozícii sú záznamy o vkladoch. Môžete si kúpiť BTC aj bez toho, ale mohlo by to veci oveľa jednoduchšie.

Platformy, ktoré akceptujú Entropay

Existuje mnoho obchodných platforiem, ktoré zahŕňajú Entropay VCC v kategórii ich platobných metód, a bude ich stále viac, pretože Entropay pokračuje v pokroku a stáva sa viditeľnejším aj vo svete výmeny kryptomien. V nasledujúcej časti vám povieme viac o niektorých hlavných obchodných platformách, na ktorých môžete platiť pomocou Entropay VCC.

Výmena CEX.IO

To je samozrejmé CEX.IO by mala byť jednou z prvých možností nákupu bitcoinov VCC. CEX.IO, ktorá sa v roku 2013 etablovala ako cloudová ťažobná platforma, ponúka služby, ktoré sú k dispozícii všade bez ohľadu na to, kde žijete (99% podporovaných krajín). Teraz je to online burza, ktorá prijíma virtuálne karty, ako aj iné bankové platby, vyjadrené v USD, GBP, EUR a dokonca aj v RUB.

Výmena CEX.IO

Pokiaľ ide o obchodné nástroje, máte možnosť aktivovať mobilnú aplikáciu a rozhrania API (WebSocket a REST API).

Tento všestranný zoznam kryptomien predstavených na platforme obsahuje bitcoin, ethereum, bitcoin cash, Dash, Zcash a Bitcoin Gold. Svoje preferované kryptomeny si môžete kúpiť aj kreditnou kartou, bankovým prevodom, Entropay a mnohými ďalšími.

Pros

 • nízke poplatky pri nákupe kreditnou kartou;
 • bezplatné nákupy prostredníctvom bankových prevodov.

Zápory

 • rozsiahly proces overovania na zvýšenie limitov nákupu;
 • vysoké poplatky za nákup a predaj bitcoinov.

Paxful BTC Marketplace

Ako jedna z najväčších búrz obchodovania s bitcoinmi, Paxful je navrhnutý tak, aby pomohol spojiť obchodníkov s rýchlou a jednoduchou výmenou bitcoinov so všetkými výhodami, ktoré môže P2P poskytovať svojim používateľom. Paxful prijíma viac ako 300 spôsobov platby, jednou z nich je virtuálna kreditná karta Entropay.

Nakupujte a predávajte bitcoiny okamžite pomocou Paxful

Hodnota bitcoinu kolíše oveľa rýchlejšie ako v akejkoľvek inej mene a Paxful svoje kurzy ohľaduplne aktualizuje online, takže si ich môžete pred obchodovaním pozrieť a vypočítať. Paxful je tiež veľmi ľahko použiteľný, obzvlášť keď je spárovaný so systémom VCC, kde môžete svoje mince získať v priebehu niekoľkých minút pomocou elektronickej peňaženky.

Pros

 • má systém úschovy, ktorý pomáha svojim používateľom predchádzať podvodom;
 • ponúka stovky spôsobov platby, viac ako väčšina búrz.

Zápory

 • účtuje predajcom poplatok vo výške 1% za transakciu;
 • výmenné kurzy stanovujú predajcovia a pre každého predajcu sú odlišné, preto by ste si pred výberom mali ceny porovnať.

Navštívte LocalBitcoins

LocalBitcoins je spoločnosť na spustenie bitcoinu a peer-to-peer burza so sídlom vo Fínsku, ktorá sa etablovala ako jeden z lídrov v odvetví výmeny kryptomien. LocalBitcoins je jednou z najúčinnejších možností vo svete výmeny kryptomien.

Rýchly nákup s LocalBitcoins

Táto platforma funguje podobne ako Paxful, keďže mince si môžete kúpiť pomocou VCC vo svojej vlastnej miestnej mene. Môžete tiež nájsť atraktívne výmenné kurzy, pokiaľ sú s vami ostatní obchodníci ochotní podeliť sa o tieto informácie. Nakoniec ste mohli dokončiť celý prevod úplne zadarmo.

Mali by sme tiež poznamenať, že výmenné kurzy sú stanovené jednotlivými kupujúcimi a predávajúcimi na platforme. Preto sa výmenné kurzy môžu líšiť, preto buďte mimoriadne opatrní.

Pros

 • je k dispozícii vo viac ako 200 krajinách;
 • môže to byť lacnejšie ako ostatní poskytovatelia bitcoinov a prevodov peňazí.

Zápory

 • všetky podrobnosti o prevode musíte zvládnuť sami;
 • kupujúci a predávajúci si môžu ľubovoľne nastaviť limity prevodu.

Pozor na podvody

Spoločnosť Entropay v minulosti trpela používaním ukradnutých kreditných kariet. Podvodníci ich použili na financovanie virtuálnej kreditnej karty Entropay a keď ju minú, peniaze sú nadobro stratené. Entropay sa v zásade musel vyrovnať aj s finančnou stratou a poplatkami za vrátenie platby. Pretože prevody Entropay sú také okamžité, podvodom bolo potrebné zabrániť skôr, ako k nim vôbec došlo.

Bitcoinový podvod

Spoločnosť Entropay potom uznala riešenie svojho problému v spoločnosti Sift Science. Tento systém analyzuje tisíce signálov a impulzov, aby zistil podvodné správanie, aby sa zabránilo vzniku podvodov. Keďže bola spoločnosť Sift Science integrovaná so systémom riadenia podvodov spoločnosti Entropay, skrátila čas strávený riadením systému ochrany pred podvodmi o 90%a zvýšila konverzáciu s podporou o 15%. Sift Science urobila zázraky pre bezpečnosť spoločnosti a dnes je Entropay jednou z najbezpečnejších zákazníckych služieb..

Kde potrebujem uložiť svoje bitcoiny?

V súčasnej dobe existuje mnoho veľmi dobre navrhnutých peňaženiek, ktoré vám môžu pomôcť zaistiť vaše cenné mince a udržať ich bezpečne zastrčené niekde vo vašej súkromnej časti kryptosféry. Stolné a mobilné peňaženky ponúkajú niekoľko pekných funkcií, ale nemôžu sa rovnať kompaktnému, správne navrhnutému hardvéru.

Hardvérové ​​peňaženky

Tieto peňaženky, ako napr Ledger Nano S, TREZOR, a KeepKey, všetky sú vybavené ochranným zariadením, ktoré zaisťuje bezpečnosť vašich kryptomien. Na bočnej strane HD peňaženiek sú tlačidlá, ktoré potvrdzujú transakcie, kódy PIN a prístupové frázy, ktoré bránia hackerom v prístupe k vášmu zostatku a offline režimu, ktorý chráni vaše aktíva pred internetom.

Ak máte po prečítaní tohto článku ešte nejaké nezodpovedané otázky alebo sa vo svojom výbere nerozhodnete, kontaktujte nás priamo na. Jeden z našich skúsených členov tímu sa vám čoskoro ozve.